Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

Hiszpania

52 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

56 minut temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:42:33

Wy jeszcze o tym ombre? Dajcie już spokój. Ileż można. To już przereklamowane.

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:43:07

wlosy mam bardzo dlugie, tak prawie po tyłek ale nakładałam go tylko na koncowki wiec tak czy inaczej powinno wyjsc

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:45:43

OMBRE to najprostsza sprawa, jak masz dlugie wlosy to sama sobie zrobisz- szybko i tanio;)

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:48:36

Cytat
agnette87
Gdzieś trafiłam, że to niby rozjaśniacz. A jak popalę końcówki??
Tam napewno jest podany konkretny czas i sie tego czasu trzymać.To napewno przy ciemnych włosach będzie to rozjaśniacz.Przy jasnych pewnie jasna farba.Tyle że rozjaśniacz strasznie wysusza.Mnie po rozjaśniaczu strasznie włosy zaczeły wypadać.Oczywiście miałam pasemka i tam gdzie był rozjaśniacz to strasznie wypadały.

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:50:42

ombre juz nie jest modne ;/

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:55:20

Ja robiłam wczoraj. Robiłam na bardzo ciemno brązowych włosach (farbowabych) i wyszły troszkę rudawe. Nie jest źle, ale spodziewałam się jaśniejszego efektu. Włosy są minimalnie sfatygowane na szczescie, myslałam, że bedzie gorzej.

Cytat
karolinas43
ombre juz nie jest modne ;/
i co z tego? Mi się podoba i mam gdzieś czy to jest modne. Jak ślepo podążasz za trendami to gratuluje kreatywności i osobowości.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-21 18:56 przez juuhuu.

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 19:14:51

Cytat
juuhuu
Ja robiłam wczoraj. Robiłam na bardzo ciemno brązowych włosach (farbowabych) i wyszły troszkę rudawe. Nie jest źle, ale spodziewałam się jaśniejszego efektu. Włosy są minimalnie sfatygowane na szczescie, myslałam, że bedzie gorzej.
Cytat
karolinas43
ombre juz nie jest modne ;/
i co z tego? Mi się podoba i mam gdzieś czy to jest modne. Jak ślepo podążasz za trendami to gratuluje kreatywności i osobowości.
ja tez nie patrze na mode, podoba mi sie i uwazam ze to jest swietne rozwiazanie na nudna fryzure :)

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 19:19:30

trzymałam prawie godzine na ciemnym brązie, najjaśniejszy odcień, lekko się rozjasniło wyszedł jasny braz, moze karmel.. nie polecam...

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 19:28:36

Cytat
juuhuu
Ja robiłam wczoraj. Robiłam na bardzo ciemno brązowych włosach (farbowabych) i wyszły troszkę rudawe. Nie jest źle, ale spodziewałam się jaśniejszego efektu. Włosy są minimalnie sfatygowane na szczescie, myslałam, że bedzie gorzej.
Cytat
karolinas43
ombre juz nie jest modne ;/
i co z tego? Mi się podoba i mam gdzieś czy to jest modne. Jak ślepo podążasz za trendami to gratuluje kreatywności i osobowości.

Jestem tego samego zdania trzeba być sobą i kierować się własnym gustem ,a nie :)>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-21 19:29 przez sarah96.

Loreal Ombre

05 mar 2013 - 16:08:43

Cytat
nela93
Cytat
juuhuu
Ja robiłam wczoraj. Robiłam na bardzo ciemno brązowych włosach (farbowabych) i wyszły troszkę rudawe. Nie jest źle, ale spodziewałam się jaśniejszego efektu. Włosy są minimalnie sfatygowane na szczescie, myslałam, że bedzie gorzej.
Cytat
karolinas43
ombre juz nie jest modne ;/
i co z tego? Mi się podoba i mam gdzieś czy to jest modne. Jak ślepo podążasz za trendami to gratuluje kreatywności i osobowości.
ja tez nie patrze na mode, podoba mi sie i uwazam ze to jest swietne rozwiazanie na nudna fryzure :)

hahahaha ale co ty sie puszysz kobietko?? wyrazam tylko swoja opinie na temat ombre bylo glosno w tv ze juz nie jest modne wiec bedziecie chodzic jak wiesniary :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki kolorek