Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

40 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Loreal Ombre

23 sty 2013 - 16:04:15

Widziałam reklamę w tv. Postanowiłam tego użyć, ale czy warto?? Sama?? Czy lepiej fryzjer??



Loreal Ombre

23 sty 2013 - 16:08:09

też widziałam reklame, fajnie wygląda,ale czy rzeczywiście tak fajnie wyjdzie na każdych włosach?

zweryfikowana
Posty: 1.066
Ostrzeżenia: 1/5

Loreal Ombre

23 sty 2013 - 16:10:31

ja próbowałam na włosy blond ten kolor po środku , fakt wyszło coś trochę było widać ( chociaż mogłam wziąć ten jaśniejszy odcien , niestety wtedy go nie było ) jednakże kolor bardzo szybko się wymył jak to farba z loreal ;) ale sposób farbowania jest bardzo prosty i wygodny ;)

Loreal Ombre

23 sty 2013 - 16:23:30

Gdzieś trafiłam, że to niby rozjaśniacz. A jak popalę końcówki??

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:25:43

pomalowałam przed chwila moje ciemne wlosy tym najjasniejszym bo myslalam ze lepiej wyjdzie, jednak efekt bardzo marny, trzymalam godz i mam tylko lekkie refleksy,do tego wlosy sie wysuszyly :( zaraz chyba ze zlosci poprawie je rozjasniaczem :(

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:28:25

ja bym poszła do fryzjera. raz można zapłacić więcej i mieć pewność że wyjdzie tak jak chcę.

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:29:26

Cytat
nela93
pomalowałam przed chwila moje ciemne wlosy tym najjasniejszym bo myslalam ze lepiej wyjdzie, jednak efekt bardzo marny, trzymalam godz i mam tylko lekkie refleksy,do tego wlosy sie wysuszyly :( zaraz chyba ze zlosci poprawie je rozjasniaczem :(
po co przepłacać byc niezadowolonym i dac za tą farbe 30 zł jak można rozjaśnić rozjaśniaczem w domu za 7 zł:)? polecam DELIA do baleyage i pasemek. Robiłam nim ombre jestem powalona efektem

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:29:59

to zwykla farba, tyle ze ma szczoteczke do nakladania. wielka mi furrora:)

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:31:59

Cytat
darias
to zwykla farba, tyle ze ma szczoteczke do nakladania. wielka mi furrora:)

dokładnie, jest to wielki chwyt marketingowy, to zwykły rozjaśniacz

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:32:30

Cytat
norcia16
Cytat
nela93
pomalowałam przed chwila moje ciemne wlosy tym najjasniejszym bo myslalam ze lepiej wyjdzie, jednak efekt bardzo marny, trzymalam godz i mam tylko lekkie refleksy,do tego wlosy sie wysuszyly :( zaraz chyba ze zlosci poprawie je rozjasniaczem :(
po co przepłacać byc niezadowolonym i dac za tą farbe 30 zł jak można rozjaśnić rozjaśniaczem w domu za 7 zł:)? polecam DELIA do baleyage i pasemek. Robiłam nim ombre jestem powalona efektem

wiesz, chciałam wypróbować po prostu i myślałam, że wyjdzie bo wiele osob je chwali. to chyba jakaś ściema. myslicie że jak poloże teraz rozjaśniacz po tym dzisiejszym malowaniu to nic sie nie stanie ? :D

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:33:58

:D ombre - robienie sobie WIELKICH odrostow :D a tak serio, popieram wypowiedzi dziewczyn powyzej, lepiej kupic zwykly rozjasniacz

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:34:39

Cytat
nela93
Cytat
norcia16
Cytat
nela93
pomalowałam przed chwila moje ciemne wlosy tym najjasniejszym bo myslalam ze lepiej wyjdzie, jednak efekt bardzo marny, trzymalam godz i mam tylko lekkie refleksy,do tego wlosy sie wysuszyly :( zaraz chyba ze zlosci poprawie je rozjasniaczem :(
po co przepłacać byc niezadowolonym i dac za tą farbe 30 zł jak można rozjaśnić rozjaśniaczem w domu za 7 zł:)? polecam DELIA do baleyage i pasemek. Robiłam nim ombre jestem powalona efektem

wiesz, chciałam wypróbować po prostu i myślałam, że wyjdzie bo wiele osob je chwali. to chyba jakaś ściema. myslicie że jak poloże teraz rozjaśniacz po tym dzisiejszym malowaniu to nic sie nie stanie ? :D
myśle że chyba nic skoro ci tak mało rozjaśniło:) ja swoje bede poprawiać tak samo bo zszedł juz troche kolor
aha i w rossmanie o ile jeszcze jest ta promocja to ten rozjaśniacz kosztuje 4,99:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-21 18:37 przez norcia16.

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:36:42

wrrr to działam bo jestem strasznie zła!

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:36:56

Cytat
agnette87
Gdzieś trafiłam, że to niby rozjaśniacz. A jak popalę końcówki??

robiłam tym.. to rozjaśniacz, zniszczył mi brzydko końcówki a kolor wyszedł rudy.. nie polecam :(

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:38:45

Cytat
nela93
wrrr to działam bo jestem strasznie zła!
a jak długie masz włosy? jeśli długie to musisz użyc 2 opakowania tego specyfiku:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ombre hair na krótkich włosach ?