Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Loreal Ombre

23 sty 2013 - 16:04:15

Widziałam reklamę w tv. Postanowiłam tego użyć, ale czy warto?? Sama?? Czy lepiej fryzjer??



Loreal Ombre

23 sty 2013 - 16:08:09

też widziałam reklame, fajnie wygląda,ale czy rzeczywiście tak fajnie wyjdzie na każdych włosach?

zweryfikowana
Posty: 1.066
Ostrzeżenia: 1/5

Loreal Ombre

23 sty 2013 - 16:10:31

ja próbowałam na włosy blond ten kolor po środku , fakt wyszło coś trochę było widać ( chociaż mogłam wziąć ten jaśniejszy odcien , niestety wtedy go nie było ) jednakże kolor bardzo szybko się wymył jak to farba z loreal ;) ale sposób farbowania jest bardzo prosty i wygodny ;)

Loreal Ombre

23 sty 2013 - 16:23:30

Gdzieś trafiłam, że to niby rozjaśniacz. A jak popalę końcówki??

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:25:43

pomalowałam przed chwila moje ciemne wlosy tym najjasniejszym bo myslalam ze lepiej wyjdzie, jednak efekt bardzo marny, trzymalam godz i mam tylko lekkie refleksy,do tego wlosy sie wysuszyly :( zaraz chyba ze zlosci poprawie je rozjasniaczem :(

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:28:25

ja bym poszła do fryzjera. raz można zapłacić więcej i mieć pewność że wyjdzie tak jak chcę.

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:29:26

Cytat
nela93
pomalowałam przed chwila moje ciemne wlosy tym najjasniejszym bo myslalam ze lepiej wyjdzie, jednak efekt bardzo marny, trzymalam godz i mam tylko lekkie refleksy,do tego wlosy sie wysuszyly :( zaraz chyba ze zlosci poprawie je rozjasniaczem :(
po co przepłacać byc niezadowolonym i dac za tą farbe 30 zł jak można rozjaśnić rozjaśniaczem w domu za 7 zł:)? polecam DELIA do baleyage i pasemek. Robiłam nim ombre jestem powalona efektem

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:29:59

to zwykla farba, tyle ze ma szczoteczke do nakladania. wielka mi furrora:)

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:31:59

Cytat
darias
to zwykla farba, tyle ze ma szczoteczke do nakladania. wielka mi furrora:)

dokładnie, jest to wielki chwyt marketingowy, to zwykły rozjaśniacz

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:32:30

Cytat
norcia16
Cytat
nela93
pomalowałam przed chwila moje ciemne wlosy tym najjasniejszym bo myslalam ze lepiej wyjdzie, jednak efekt bardzo marny, trzymalam godz i mam tylko lekkie refleksy,do tego wlosy sie wysuszyly :( zaraz chyba ze zlosci poprawie je rozjasniaczem :(
po co przepłacać byc niezadowolonym i dac za tą farbe 30 zł jak można rozjaśnić rozjaśniaczem w domu za 7 zł:)? polecam DELIA do baleyage i pasemek. Robiłam nim ombre jestem powalona efektem

wiesz, chciałam wypróbować po prostu i myślałam, że wyjdzie bo wiele osob je chwali. to chyba jakaś ściema. myslicie że jak poloże teraz rozjaśniacz po tym dzisiejszym malowaniu to nic sie nie stanie ? :D

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:33:58

:D ombre - robienie sobie WIELKICH odrostow :D a tak serio, popieram wypowiedzi dziewczyn powyzej, lepiej kupic zwykly rozjasniacz

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:34:39

Cytat
nela93
Cytat
norcia16
Cytat
nela93
pomalowałam przed chwila moje ciemne wlosy tym najjasniejszym bo myslalam ze lepiej wyjdzie, jednak efekt bardzo marny, trzymalam godz i mam tylko lekkie refleksy,do tego wlosy sie wysuszyly :( zaraz chyba ze zlosci poprawie je rozjasniaczem :(
po co przepłacać byc niezadowolonym i dac za tą farbe 30 zł jak można rozjaśnić rozjaśniaczem w domu za 7 zł:)? polecam DELIA do baleyage i pasemek. Robiłam nim ombre jestem powalona efektem

wiesz, chciałam wypróbować po prostu i myślałam, że wyjdzie bo wiele osob je chwali. to chyba jakaś ściema. myslicie że jak poloże teraz rozjaśniacz po tym dzisiejszym malowaniu to nic sie nie stanie ? :D
myśle że chyba nic skoro ci tak mało rozjaśniło:) ja swoje bede poprawiać tak samo bo zszedł juz troche kolor
aha i w rossmanie o ile jeszcze jest ta promocja to ten rozjaśniacz kosztuje 4,99:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-21 18:37 przez norcia16.

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:36:42

wrrr to działam bo jestem strasznie zła!

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:36:56

Cytat
agnette87
Gdzieś trafiłam, że to niby rozjaśniacz. A jak popalę końcówki??

robiłam tym.. to rozjaśniacz, zniszczył mi brzydko końcówki a kolor wyszedł rudy.. nie polecam :(

Loreal Ombre

21 lut 2013 - 18:38:45

Cytat
nela93
wrrr to działam bo jestem strasznie zła!
a jak długie masz włosy? jeśli długie to musisz użyc 2 opakowania tego specyfiku:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ombre hair na krótkich włosach ?