Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ach te włosy..

15 sty 2013 - 23:59:59

Od zawsze miałam problem z włosami-kołtunią mi się,przez co muszę często podcinać i wiecznie mam jedną długość-do barków..nigdy nie miałam dłuższych. Poza tym są cienkie, nie mam ich dużo i jeszcze wypadają. Takie sianko z nich jest :)
Stosowałam już różne sposoby:
płukanki z pokrzyw, maseczki z jaja i cytryny, olejek rycynowy,olej kokosowy, nafta kosmetyczna, piwo, tabletki(vitapil,belissa), szampony(odrzuca mnie od tych reklamowanych) tylko z apteki-biovax, radical, z apteczki babuni, maseczki biovax- no i co? NIC... nadal to samo(no może poprawa jest ale mała) dlatego chciałabym żebyście coś mi poleciły innego,sprawdzonego,przynoszącego zadowalające efekty..szczególnie chodzi o szampon, bo moje włosy do biovaxu się chyba za bardzo przyzwyczaiły już..
Podkreślę że nie prostuję,nie suszę suszarką i nigdy nie farbowałam włosów. A więc? :)

Ach te włosy..

16 sty 2013 - 00:03:01

Elseve Loreal czarno-rózowy jest cudowny :)

Ach te włosy..

16 sty 2013 - 00:03:43

Jeśli Ci się kułtonią to zdecydowanie polecam mgiełkę z Radicala wlasnie


seria pomaranczowa, jest genialna na wszystko !!! super pachnie włosy gładziutkie i miękkie i błyszczące a cena jeszce lepsza bo tylko 11 zł w rossmanie



poleciłam ją kolezanka i siostrze i one też są bardzo zadowolone. Szampon tak w zasadzie daje najmniej moim zdaniem.

Ach te włosy..

16 sty 2013 - 00:08:37

Mi na kołtunienie pomaga jedwab- szamponu dalej szukam- byłam bardzo zadowolona z "Joanna, Z Apteczki Babuni, Szampon nawilżająco - regenerujący z ekstraktem z miodu i proteinami mlecznymi" ale to jak miałam włosy długości 65 cm- skróciłam je o jakieś 20 i szampon juz się nie spisuje- nie wiem od czego to zależy :)

Ach te włosy..

16 sty 2013 - 00:10:35

Też mam włosy które ciągle się kołtunią i chyba tak do końca nie da się tego pozbyć. Mi na pewno pomagają odżywki na włosy- np Isana, Alterra z Rossmanna

Ach te włosy..

16 sty 2013 - 00:12:34

Dzięki za wszelkie rady-wszystkie przeanalizuję :) ktoś jeszcze?

Ach te włosy..

16 sty 2013 - 00:15:45

Też mam ten sam problem, jak rozczeszę włosy to są ładne i miękkie a 2 godziny później przypominają gniazdo dla wron ;/

niezweryfikowana
Posty: 661
Ostrzeżenia: 1/5

Ach te włosy..

16 sty 2013 - 00:16:57

Cytat
jagodzian
Też mam włosy które ciągle się kołtunią i chyba tak do końca nie da się tego pozbyć. Mi na pewno pomagają odżywki na włosy- np Isana, Alterra z Rossmanna

ja również używam szampony i odżywki z alterry i włosy są miękkie i ładnie się rozczesują - polecam :)

Ach te włosy..

16 sty 2013 - 00:18:32

Cytat
Dovrebbe
Cytat
jagodzian
Też mam włosy które ciągle się kołtunią i chyba tak do końca nie da się tego pozbyć. Mi na pewno pomagają odżywki na włosy- np Isana, Alterra z Rossmanna

ja również używam szampony i odżywki z alterry i włosy są miękkie i ładnie się rozczesują - polecam :)

mi akurat szampon kompletnie nie podpasował, ale odżywka jak najbardziej tak :)

Ach te włosy..

16 sty 2013 - 00:20:24

Podstawa to szczotka tangle teezer :). Do tego jakaś mgiełka z jedwabiem. Szampon musisz znaleźć odpowiedni dla siebie (polecam różowy elseve), łykanie skrzypu i powinno się poprawić :).

Ach te włosy..

16 sty 2013 - 00:30:28

Czasami problem z włosami dotyczy tez tego jak sie odżywiamy. Jeżeli wypadaja nagminnie i w dużych ilościach zrób sobie jakies badania, mi strasznie włosy wypadają bo mam niedoczynność tarczycy ;/ Ponoć dobra jest podgrzana oliwa z oliwek... podgrzewasz tak by była ciepła ale by nie była jakaś strasznie gorąca. Najlepiej nakładać od połowy długości włosów do końcówek, aby nasada nie była zbyt przetłuszczona. Nałożyć czepek albo ręcznik. Chodzic tak 20-30 min. albo spać całą noc a rano zmyć (trzeba uważać żeby czepek sie nie osunął bo brudna poduszka gwarantowana.
A jeżeli chodzi o kosmetyki to polecam profesionalna maseczkę do włosów zniszczonych z jedwabiem firmy Sleek Line (dodaje zdjęcie). Robi z włosów cudo a w dodatku bosko pachnie. Moja mama była kiedys u fryzjera i podpatrzyła nazwę i zapamiętała wygląd opakowania ja będąc w mieście w sklepie fryzjerskim natrafiłam na nia w atrakcyjnej cenie. Później cała moja rodzina ją miała. Jest z tej serii tez szampon ale ja nie zauważyłam róznicy uzywania z tym specjalnym szamponem, czy ten czy zwykły szampon + ta maska = włosy jak miękkie, gładkie i lsniące.

Ach te włosy..

16 sty 2013 - 00:31:57

Cytat
jagodzian
Cytat
Dovrebbe
Cytat
jagodzian
Też mam włosy które ciągle się kołtunią i chyba tak do końca nie da się tego pozbyć. Mi na pewno pomagają odżywki na włosy- np Isana, Alterra z Rossmanna

ja również używam szampony i odżywki z alterry i włosy są miękkie i ładnie się rozczesują - polecam :)

mi akurat szampon kompletnie nie podpasował, ale odżywka jak najbardziej tak :)

Tylko wypadałoby zwrócić uwagę, że szampony jak i odżywki z Alterry różnią się składem w zależności od tego z czym są. Jeden zdziała cuda, a drugi już nie.

zweryfikowana
Posty: 475
Ostrzeżenia: 1/5

Ach te włosy..

16 sty 2013 - 00:36:11

na kołtuny może coś poradzisz ale na cienkie włosy nie :)
taka twoja natura że tak powiem

Ach te włosy..

16 sty 2013 - 00:38:36

duzo ostatnio czytalam o pielegnowaniu wlosow i na takie problemy bedzie chyba dobre olejowanie wlosow (np olejkiem rycynowym, kokosowym i wieloma innymi) a takze laminowanie - wpisz sobie w google to znajdziesz wiecej inf:)

Ach te włosy..

16 sty 2013 - 00:45:08

moje nie plączą się pomimo ich długości, zawdzięczam to głównie szamponom z alterry i alverde oraz piciu skrzypu. takiego z pola, ugotowanego :P

Cytat
LitlleGoldDress
Czasami problem z włosami dotyczy tez tego jak sie odżywiamy. Jeżeli wypadaja nagminnie i w dużych ilościach zrób sobie jakies badania, mi strasznie włosy wypadają bo mam niedoczynność tarczycy ;/ Ponoć dobra jest podgrzana oliwa z oliwek... podgrzewasz tak by była ciepła ale by nie była jakaś strasznie gorąca. Najlepiej nakładać (...)

jak problem leży w odżywianiu to koniecznie trzeba to zmienić. imho to raczej podstawa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-16 01:14 przez sariel.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

włoski clip in