Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomocy ! PILNE ;)

13 gru 2012 - 01:12:29

Witam ;)
Chce sobie kupić na sylwka włosy syntetyczne z domieszko naturalnych a dokładnie te http://allegro.pl/treski-clip-in-naturalne-60cm-duzo-kolorow-wlosy-i2856860760.html
więc moje pytanie brzmi czy któraś z was może zamawiała włoski od tego użytkownika a jak tak to jak one się sprawowały i czy były bardzo błyszczące ? w sumie nie zalezy mi żeby miec je rok czy więcej przy codziennym noszeniu bo na pewno nie będę nosić ich często tylko na większe wyjścia i najbardziej to zalezy mi żeby nie wyglądały bardzo sztucznie i się strasznie nie świeciły .
Użytkownik niby pisze że są matowe piękne super i w ogóle ale pisać może każdy .
Prosze o odpowiedzi bo sylwek tuz tuż ;)
aa i nie piszcie mi o naturalnych bo porostu mnie na nie nie stać , no chyba ze macie linka do jakiś tanich naturalnych do 100 zł ;) , najlepiej 50 - 60 cm , i w zupełności 3 pasma mi starczą a nawet 2 ;D

Pomocy ! PILNE ;)

13 gru 2012 - 01:15:54

JA ZAKupilam jedne sztuczne z domieszka naturalnych ;D za 89.99 na allegro dwa razy dopielam iii ??Zaczely odstawiac elektryzowac sie dziwnie , plątać szarpac i masakra !!!

Szczerze nie rade chyba ze calkiem naturalne ( ale napisalas ze cie nie stac mnie rowniez nie bylo wiec zakupilam taki o ) na prae wyjsc okey ale Pozniej do smietnika sie tylko nadaja ;)

Pozdrawiam;*

Pomocy ! PILNE ;)

13 gru 2012 - 01:19:20

Ja kupiłam, włosy są strasznie proste i jest ich mało. Jak chcesz, żeby nie było widać Twoich to musisz mieć naprawdę zdrowe i proste jak druty włosy. Poza tym strasznie się elekrytują i są słabe. Żałuję, że wydałam kasę na takie coś ;/ Ani razu ich nie ubrałam, bo poprostu się nie dało ;/
A zdjęcia tych dziewczyn co mają założony ten zestaw to nie wiem jakim cudem tak wyszły ;/

Pomocy ! PILNE ;)

13 gru 2012 - 01:24:39

Piszesz, że są sztuczne, a mają nie wyglądać sztucznie? No, to jest wyzwanie, którego raczej nie warto ryzykować. Nie wiadomo, jak będą się zachowywać po kilku godzinach tańców (spocisz się) i czy w rezultacie nie będziesz miała zepsutej całej nocy. Zresztą młodej dziewczynie jest zawsze najlepiej w naturalnych, własnych włosach. Można je przecież odlotowo uczesać.

Pomocy ! PILNE ;)

13 gru 2012 - 01:27:48

Oczekujesz że za 13zł będziesz się dobrze prezentować w nich na Sylwestra ??
Na odpustach stoja z takimi perukami za 20-30zł gdzie włosy sie blyszczą jak psu j... te kosztują 13zł Więc jak myśisz??
Z g..na bata nie ukręcisz.

Pomocy ! PILNE ;)

13 gru 2012 - 01:44:31

No tak wlasnie myslalam że moga wygladac jak te peruki z bazarku ;p ale moja Kolezanka dostala wlosy syntetyczne ktore fakt zniszczyly się po miesiacu codziennego noszenia ale wygladaly jak naturalne mialy delikatny polysk ale nie do przesady . A moze macie linki najlepiej z allegro do fajnych i tanich wloskow do 100 zl ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-13 01:45 przez Moli93.

Pomocy ! PILNE ;)

13 gru 2012 - 02:27:48

http://allegro.pl/kitka-kucyk-dopinany-ogon-treska-gesta-treski-clip-i2789852771.html ja mam coś takiego od 6 miesiecy i często zakładam.Robie z tego kłoska dla mojej wygody przy małym dzieck,ale bardzo polecam bo są warte i wygladaja naturalnie wystarczy odpowiednio dobrać odcień.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak robicie koczka? prosze o rady :)