Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kąpiel rozjaśniająca włosy

16 sty 2013 - 01:01:47

Może na zdjeciach w brązie ładniej ale w realu w blodzie , każdy mi mówił , że brąz nie jest dla mnie :D Mam 18 lat :)

Kąpiel rozjaśniająca włosy

16 sty 2013 - 01:04:55

Cytat
tynkaa16
dziękuje bardzo:)
Poszłam po porade do fryzjerki (Jedyna osoba której daje kombinować z włosami mam 100% zaufania) Powiedziała mi , że skoro miałam blondzik przez długi okres i te włosy są juz rozjaśnione wystarczy niewielka ilość rozjaśniacza żeby "wypłukać" ten brąz. Razem doszłyśmy do wniosku , że pasemka to będzie najlepszy wybór. Robiłam je 6 grudnia , szczerze byłam średnio zadowolona troszke słomkowy kolor blondu wyszedł ale fryzjerka zapewniła mnie , że za tydzień zmyje się on do mojego poprzedniego blondu i tak się stało !!:) mam teraz bardzo ładny balejaż blondu z brązem który tak się spłukał na rozjaśnionych włosach ze jest kolorku ciemnego blondu :) 100% zadowolenia !! jeszcze jedne pasemka i będe miała jednolity kolor


aaa to ja miałam inaczej robione , bo w całości lekko rozjaśnione - w zasadzie to była bardziej taka kilku minutowa płukana z szamponem , bardzo delikatnym rozjaśniaczem .. nie pamiętam dokładnie , ale właśnie nie musiałam wracać do blondu przez pasemka ;) kilka minut i znów miałam blond :)

Kąpiel rozjaśniająca włosy

16 sty 2013 - 01:18:07

Cytat
Mee1990
Nie znam odpowiedzi na Twoje pytania ale faktycznie w blond lepiej.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Kąpiel rozjaśniająca włosy

16 sty 2013 - 01:19:14

w sumie i w jednym w w drugim ci dobrze takze załowac raczej nie masz czego a wszystko zalezy od kondycji twoich włosów, niektórym po farbowaniu sie kruszą a ja mam wrazenie ze moje po farbowaniu sie umacniają takze wiesz...

Kąpiel rozjaśniająca włosy

16 sty 2013 - 02:05:37

ja bym brąz wybrała :)

Kąpiel rozjaśniająca włosy

16 sty 2013 - 15:32:18

Ja kiedyś miałam blond taki jak Ty, podobał mi się ale po jakimś czasie znudził bo ciągle te widoczne odrosty i rozjaśnianie więc stwierdziłam, że czas na zmiany i przefarbowałam sobie na taki brąz, opinie były różne jedni gadali, że teraz bardziej naturalnie wyglądam, drudzy, że brąz mnie okropnie postarzał. Teraz od 3 lat farbuję się na brąz i już mi się znudził i zastanawiam się czy nie zejść do jakiegoś miodowego blondu.

Kąpiel rozjaśniająca włosy

16 sty 2013 - 16:06:12

Cytat
tynkaa16
Może na zdjeciach w brązie ładniej ale w realu w blodzie , każdy mi mówił , że brąz nie jest dla mnie :D Mam 18 lat :)

18 ? eee to młoda jesteś :D hehe no może i faktycznie blond lepiej ,jeżeli tak większość twierdzo :P ale w brązie również ślicznie :D hehe

Kąpiel rozjaśniająca włosy

16 sty 2013 - 16:09:53

Kieeedyś pozabijam WSZYSTKIE ładne dziewczyny, które mają długie włosy !!!

zweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 1/5

Kąpiel rozjaśniająca włosy

16 sty 2013 - 16:18:35

ja tgam nie chce swoich wlosow niszczyc, myslalam ostatnio o naturalnych metodach..

Kąpiel rozjaśniająca włosy

16 sty 2013 - 16:23:16

w obu ryzurkach wyglądasz pięknie :) uzywałam, lekko przysusza, ale moim włosom to nie zaszkodziło :)

Kąpiel rozjaśniająca włosy

16 sty 2013 - 16:25:10

no blond lepszy był oj lepszy

Kąpiel rozjaśniająca włosy

16 sty 2013 - 16:25:56

nie wiem nic o tej kąpieli, ale ładnie Ci i w brązie i w blondzie:)

Kąpiel rozjaśniająca włosy

16 sty 2013 - 17:29:00

Prześlicznie Ci w blondzie !! :) Ten co teraz zrobiłaś, także śliczny !

A jaki mialaś odcień popzednio ? farbowalas sama :) jak tak to czym ;) ?

Kąpiel rozjaśniająca włosy

16 sty 2013 - 17:31:36

Jaka jesteś sliczna!
Niestety nie pomogę, bo się nie znam, ale mówię, że lepiej Ci w blondzie :)

Kąpiel rozjaśniająca włosy

17 sty 2013 - 00:25:57

w blondzie faktycznie dużo lepiej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzura ślubna