Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

40 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kąpiel rozjaśniająca włosy

29 lis 2012 - 20:17:49

Hej dziewczyny ! :)
Po 2 latach noszenia blondu w sierpniu odwazyłam się i pomalowałam włosy na czekoladowy brąz , od dawna mnie to kusiło. Na początku było ok ale teraz strasznie chciałabym wrócić do blondu. Szukałam dużo na internecie o rozjaśnianiu włosków , trafiłam na temat kąpieli rozjaśniającej włosy. Zdania są podzielone niektóre dziewczyny piszą , że strasznie zniszczyły im sie włoski a niektóre że nic praktycznie na nich nie odczuły. A więc tu kieruje moje pytanie do was czy któraś z was miała kąpiel rozjaśniającą włosy ? I najważniejsze czy polecacie tą metodę innym ?:)

pare zdjęć w blondzie i w brązie ;)



Kąpiel rozjaśniająca włosy

29 lis 2012 - 20:19:05

I tak i tak jest pięknie.

Kąpiel rozjaśniająca włosy

29 lis 2012 - 20:19:57

Nie znam odpowiedzi na Twoje pytania ale faktycznie w blond lepiej.

Kąpiel rozjaśniająca włosy

29 lis 2012 - 20:20:48

ale jesteś śliczna!

Kąpiel rozjaśniająca włosy

29 lis 2012 - 20:21:50

dziękuje ślicznie:) ja również w blondzie czuje się pewniej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-29 20:24 przez tynkaa16.

Kąpiel rozjaśniająca włosy

29 lis 2012 - 20:23:09

Niestety nic nie wiem o tej metodzie . Ale w blondzie wyglądałaś ślicznie :) zresztą w brązie też . Jak to mówią ładnemu we wszystkim ładnie :)

Kąpiel rozjaśniająca włosy

29 lis 2012 - 20:23:28

hmm mi się podobają twoje brązowe:)
ale z tą kąpielą ci nie pomogę, bo sama szukam czegoś naturalnego do rozjaśniania włosów :(

niezweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 1/5

Kąpiel rozjaśniająca włosy

29 lis 2012 - 20:23:58

Ładnemu we wszystkim ładnie ;) jej aż zazdroszcze :D
A co do kolorku , to hm.. w tym ładnie w tym może spróbowałabyś coś pomiędzy? coś takiego -> klik
a co do kąpieli to nie wiem nie znam się , ale jestem po rozjaśnianiu czarnych włosów tzw . dekoloryzacja robiłam u fryzjera. 2 miesiące wszystko było pięknie ok ;) moje włosy były w takim stanie jak przed a po 2 miesiącach włosy siano (dodam że wtedy bardziej przyłożyłam się do pielęgnacji ich). Także może jest to tak że na początku nie widać tych zniszczeń , dopiero po jakimś czasie sie ukazują.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-29 20:26 przez lovemeamore31.

Kąpiel rozjaśniająca włosy

29 lis 2012 - 20:24:22

slicznie i w tym i w tym..ladnym we wszytskim ladnie-ale ja bym nie kombinowała :p

Kąpiel rozjaśniająca włosy

29 lis 2012 - 20:24:51

Ja dziś robiłam kąpiel rozjaśniającą. Ogólnie to też schodzę z bardzo ciemnego brązu, gdzieniegdzie czarnego do jasnego blondu. I tak w ciągu 1,5 miesiąca miałam 2 razy rozjaśnianie i dziś kąpiel rozjaśniającą i 5 razy farbowanie. Wiem, że drastycznie brzmi ale mimo tego moje włosy dobrze wyglądają choc wszyscy na mnie krzyczą że oszalałam :D ale jestem już praktycznie jasną blondynką. Jutro ostatecznie kładę farbę L'oreal 10.21 i koniec katuszy. Więc czy to kąpiel czy rozjaśnianie i to i to poniszczy włosy w jakimś stopniu. Ale ogólnie polecam. Nie radze chodzic do fryzjera, wiele razy byłam i było gorzej niż bym sama zrobiła.
PS. używałam kosmetyków fryzjerskich i do rozjaśniania i farbowania;) w razie pytań pisz to podam Ci przepis na kąpiel.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-29 20:26 przez argento.

Kąpiel rozjaśniająca włosy

29 lis 2012 - 20:24:55

ja miałam ..
osobieście nikomu nie polecam rozjaśniania, ale jesli bardzo tego chcesz to najbezpieczniej rzeczywiście tą kąpiel ..
ja na swoich włosach wszystko odczuwam .. mam kręcone włosy , wysoko porowate więc wszystkie negatywne związki z zewnątrz moje włosy pochłaniają jak gąbka .
PS. NIE ROZJAŚNIAJ . !! ciemny kolor dodaje Ci charakteru, wygląsz o niebo lepiej !! i sexowniej :)
co do włosków .. to Twoje naturalne , masz aż takie długie ? :)

Kąpiel rozjaśniająca włosy

29 lis 2012 - 20:27:30

a nie musisz przypadkiem przejść "ściągania" farby?

Kąpiel rozjaśniająca włosy

29 lis 2012 - 20:28:05

ja miałam zwykłą dekoloryzację i jakoś to bardzo moim włosom nie zaszkodziło, ale ja je co miesiąc podcinałam i ma je dość mocne i gęste

ślicznie Ci w blondzie i z prosta grzwyką

Kąpiel rozjaśniająca włosy

29 lis 2012 - 20:29:44

AgUsSs_-

Na 1 zdjeciu są moje włoski na pozostałych przedłużane :)

zweryfikowana
Posty: 1.554
Ostrzeżenia: 1/5

Kąpiel rozjaśniająca włosy

29 lis 2012 - 20:30:46

Pięknie w blondzie ;)

ja też jestem ciekawa.. bo ostatnio nie mogę sobie poradzić z moim blondem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Salon fryzjerski Jean Louis David