Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tragiczny wygląd włosów

29 lis 2012 - 19:33:13

Witajcie kochane !
chodzi o moje włosy.. zawsze były cienkie .. ale bronią się tym, że są one kręcone więc automatycznie wydaje się ich wcale nie tak mało . :)
do rzeczy .. kilka lat temu a właściwie to 3 lata temu wyrządzałam im wielką krzywdę .. prostowałam, kręciłam, doczepiałam (o zgrozo!) włosy jak świetnie możecie się domyśleć stały się bardzo szybko w opłakanym stanie .. a końcówki się tak bardzo łamały że włosy same mi się skracały mimo że rok nie byłam u fryzjera ..
(wkleję na dole zdjęcia teraźniejszego stanu)
obecnie włosy są bardzo pocieniowane ( pozostałości głupich młodzieńczych pomysłów) i bardzo bym chciała je zapuścić mniej więcej do równej długości po czym kiedy będą już dłuższe to je troche u dołu pocieniować , mam kręcone włosy więc myślę że to optycznie doda im krztałtu ..
w każdym razie moje pytanie brzmi: Obciąć te cienkie końcówki teraz czy jak mi troche bardziej urosną ?.. bo pewnie wszyscy jednogłośnie stwierdzimy że wygląda to tragicznie .. wiem, noszę wiecznie związane włosy ..
ale przyznam się że bardzo walcze z tą ich długością i ciężko bybyło mi je teraz ściąć do ramion.
ale coraz bardziej mnie to zastanawia czy to nie jest źle że zapuszczam takie cienkie stronki u dołu :)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-29 19:39 przez AgUsSs_-.

tragiczny wygląd włosów

29 lis 2012 - 21:00:48

codziennie rano i wieczorem jedwab i bedzie okyy :)

tragiczny wygląd włosów

29 lis 2012 - 21:02:34

Cytat
tynkaa16
codziennie rano i wieczorem jedwab i bedzie okyy :)
gorszej rady nie mogłaś dać

tragiczny wygląd włosów

29 lis 2012 - 21:03:45

koncowki obcinaj co 2 tygodnie, ale nie duzo, nie ma co teraz obcinac calych, mi tak zrobila fryzjerka i nic to nie dalo, wlosy wygladaly ok tylko z poczatku. Na koncowki bardzo polecam olejek kokosowy, dla mnie jest mega, jedwab natomiast strasznie je puszy i wysusza



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-29 21:08 przez martynek1990.

tragiczny wygląd włosów

29 lis 2012 - 21:04:23

Zetnij bo smutno wyglądają te kosmyki :) Ani się obejrzysz a odrosną

tragiczny wygląd włosów

29 lis 2012 - 21:04:30

oryginal

dlaczego ?

tragiczny wygląd włosów

29 lis 2012 - 21:04:32

Cytat
oryginal
Cytat
tynkaa16
codziennie rano i wieczorem jedwab i bedzie okyy :)
gorszej rady nie mogłaś dać

zgadzam się.

tragiczny wygląd włosów

29 lis 2012 - 21:05:55

Zetnij to całe V . wyrównaj na jeden poziom( czyli 7u ciebie to będzie jakoś 2-3cm poniżej linii ramion ) . od razu będą wyglądały zdrowiej i ławtiej będzie zapuszczać.

zweryfikowana
Posty: 1.066
Ostrzeżenia: 1/5

tragiczny wygląd włosów

29 lis 2012 - 21:06:07

mam coś podobnego i wiesz co ? nie obcinaj ich bo szkoda włosów , potem jak obetniesz włosy i tak będą miały końcówki które będą się niszczyły, póki co nawilżaj je , łykaj jakieś tabletki na wzmocnienie ;) przecierp troche a będzie lepiej ;)

tragiczny wygląd włosów

29 lis 2012 - 21:06:12

Moja kumpela ma baaardzo podobne włoski;) tylko trochę bardziej kręcone ale jak wyprostuje to właśnie tak wyglądają;) wolno jej włosy rosną ale mówi, że niczego nie używa (żadnych masek itp). pzdr

tragiczny wygląd włosów

29 lis 2012 - 21:06:14

Olej kokosowy używany regularnie i będziesz miała śliczne loki :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

tragiczny wygląd włosów

29 lis 2012 - 21:06:22

Koniecznie trzeba podciąć końcówki.

tragiczny wygląd włosów

29 lis 2012 - 21:07:18

jedwab wysusza włosy, sprawia tylko wrażenie,bo oblepia włosy,a tak naprawdę wcale nie odżywia.

tragiczny wygląd włosów

29 lis 2012 - 21:07:42

moje włosy były w takim samym stanie, przestałam prostować, zaczęłam używać wszelkiego typu odżywki, serum, jedwabie, maseczki i co nie ino, niestety i tak jedynym ratunkiem dla nich było je po prostu obciąć,
kupiłam skrzyp + pokrzywa, codziennie jedna tabletka do tego regularnie podcinam i na szczęście wyglądają dużo lepiej :)

tragiczny wygląd włosów

29 lis 2012 - 21:07:50

Cytat
oryginal
Cytat
tynkaa16
codziennie rano i wieczorem jedwab i bedzie okyy :)
gorszej rady nie mogłaś dać

jedwab ma alkohol w składzie i niestety wysusza włosy :) Tymbardziej tak często używany .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kąpiel rozjaśniająca włosy