Obecnie rozmawiamy o:

Meble

17 minut temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny z góry piszę ,że w temacie prostownic jestem zielona bo sama mam kręcone włosy ,których prostować nie zamierzam ALE zaciekawiło mnie to co usłyszała koleżanka od fryzjerki.Mówiła ,że za niedługo do jej salonu wchodzą nowe prostownice takie które nie niszczą włosów ( no tak już kiedyś to słyszałam )ale ona niby jakimiś falami prostuje włosy bez użycia temperatury można będzie do niej dolewać olej arganowy tak ,że będzie pielęgnowała włosy .Ogólnie moja koleżanka trochę namotała mówiąc mi to wiec chciałam sprawdzić w wyszukiwarce o co chodzi z tą prostownicą ale nigdzie nie ma informacji na ten temat ;) nie wiem o co może jej chodzić ?a wy ??

pierwszy raz slysze o takim wynalazku hehe

No ja też hehe :)może coś pomieszała bo sama nie wiedziała dokładnie o co chodzi

chętnie się dowiem więcej, bo moje włosy przez 5 letnie dzienne prostowanie są w tragicznym stanie :(

Ciężko mi jest sobie coś takiego wyobrazić ale w kńcu wszystko idzie do przodu

Hmmm ja słyszałam od koleżanki która jest na praktyce jako fryzjerka że aby włosy nie niszczyły się oraz nie puszyły w wilgotnym powietrzu jak i nie kręciły najlepszy jest własnie olejek arganowy którego dosłownie dwie krople ( zalezy od grybości i ilości włosów ) należy wmasować ( najlepiej w końce ) chociaz podobno nie tłuści włosów i wsiąka w nie więc nie powinno być problemów także z nasadą włosów... Po czym wyprostować. Ja osobiście mam zamiar sprawdzić ten produkt bo koleżanka na prawdę jest zachwycona. Olejek można dostać na pewno na allegro nie wiem czy w aptekach też ... i w niektórych salonach fryzjerskich bądz kosmetycznych. :)))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Olej arganowy Gdzie kupić aby uniknąć podróbki ?