Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tangle Teezer - opinie

22 wrz 2012 - 20:05:15

Hej dziewczyny, potrzebuję rady.
Zastanawiam się nad kupnem szczotki Tangle Teezer. Tylko nie wiem czy rzeczywiście jest taka świetna.
Chciałbym opinie osób które same wypróbowały ją już na sobie.

Czy posiada ktoś taka szczotkę? Czy jest warta swojej ceny?

Z góry dzięki.

zweryfikowana
Posty: 1.452
Ostrzeżenia: 4/5

Tangle Teezer - opinie

22 wrz 2012 - 20:06:59

na yt jest pełno recenzji i wszystkie są pozytywne, więc ja bym na Twoim miejscu kupiła ;)

Tangle Teezer - opinie

22 wrz 2012 - 20:07:54

na zeberce w moich kosmetyczkach- tam jest taki dział, dziewczyna opisała tę szczotkę i pod tym inne dziewczyny pisały swoje opinie, dużo z nich pisało, że po jakimś czasie jej użytkowania wypadaja bardzo włosy
sama nie używałam tej szczotki, mam inną, która też jest super i jest to jedyna rzecz która rozczesuje moją burzę kudłów:)

niezweryfikowana
Posty: 187
Ostrzeżenia: 1/5

Tangle Teezer - opinie

22 wrz 2012 - 20:08:47

ja mam , i musze przyznac ze to najlepsza szczotka jaka kiedykolwiek mialam :) super czesze wlosy , nie wyrywa ich - czesanie nia wlosow to sama przyjemnosc ; ))

Tangle Teezer - opinie

22 wrz 2012 - 20:09:24

dzięki mary_1205 zaraz sobie przejrze

Tangle Teezer - opinie

22 wrz 2012 - 20:14:37

był już o tym wątek. ;)

ja ją mam, szczotka jak szczotka. :p nie kupiłabym drugim razem.

Cytat
mary_1205
na zeberce w moich kosmetyczkach- tam jest taki dział, dziewczyna opisała tę szczotkę i pod tym inne dziewczyny pisały swoje opinie, dużo z nich pisało, że po jakimś czasie jej użytkowania wypadaja bardzo włosy
sama nie używałam tej szczotki, mam inną, która też jest super i jest to jedyna rzecz która rozczesuje moją burzę kudłów:)

wypadają włosy? o matko przenajświętrza.. a ja mam tak mało T.T



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 20:15 przez kamokanikaka.

Tangle Teezer - opinie

22 wrz 2012 - 20:18:59

Mam,początkowo myślałam że szczotka jak szczotka ale ostatnio próbowałam przeczesać włosy jakąś zwykłą...i nie ma porównania :) TT sunie gładko,dobrze rozczesuje bez większych strat w postaci wyrywania/łamania.

Tangle Teezer - opinie

22 wrz 2012 - 20:44:48

Cytat
mary_1205
na zeberce w moich kosmetyczkach- tam jest taki dział, dziewczyna opisała tę szczotkę i pod tym inne dziewczyny pisały swoje opinie, dużo z nich pisało, że po jakimś czasie jej użytkowania wypadaja bardzo włosy
sama nie używałam tej szczotki, mam inną, która też jest super i jest to jedyna rzecz która rozczesuje moją burzę kudłów:)

Z tym wypadaniem to się zgadza. Poza tym jeśli ktoś ma gęste włosy to nie polecam bo szczotka czesze tylko powierzchu! Lepiej zainwestować w szczotkę z naturalnego włosia!

Tangle Teezer - opinie

22 wrz 2012 - 20:46:22

trochę nieporęczna ale jest ok

Tangle Teezer - opinie

22 wrz 2012 - 20:48:44

też się zastanawiałam nad nią, ale narazie nie mam tyle kasy żeby na szczotke wydawac:)

Tangle Teezer - opinie

22 wrz 2012 - 20:50:01

jak dla mnie świetna :D uzywam od ponad roku - wlosy mi jakos nie wypadają - a jest ich zdecydowanie więcej (duzo baby hair ) , ładnie rozczesuje kołtuny ( na oich dlugich wlosach czesto sie zdarzaja) + uwielbiam robic sobie nia raz na jakis czas masaz głowy - świetnie pobudza krazenie :D

Uzywam czesto i regularnie i nie zniszczyla sie jeszcze zbytnio :)
Ja tam ja uwielbiam :)

Tangle Teezer - opinie

22 wrz 2012 - 20:53:35

ja mam TT wersje kompaktową i ją uwielbiam :)

Tangle Teezer - opinie

15 lut 2013 - 16:31:20

Hej,
ja osobiście używam tej szczotki( dokładnie TT Salon Elite) i jestem z niej bardzo zadowolona.
Dzięki niej mogę w bezbolesny sposób rozczesać moje kręcone włosy.
Wiem, że cena ,za tak naprawdę, plastikową szczotkę nie jest najmniejsza, ale uważam ,iż warto poświęcić te 50-60zł i w nią zainwestować:D

Tangle Teezer - opinie

03 sie 2013 - 11:10:17

ja sie chyba skusze i zamówieni to "cudo"... jesli nie zadziala kupie z wlosa naturalnego...

obecnie mam bambusową - masakra - takiego wyrywania wlosow przez szczotke jeszcze nie mialam...

Tangle Teezer - opinie

03 sie 2013 - 11:15:01

ja mam oryginalną i używam jej od roku. mam bardzo długie i grube włosy w dodatku farbowane a to jedyna szczotka, która daje sobie z nimi radę, a co najważniejsze rozczesujesz je nawet na mokro bez szarpania i bólu.
wygładza, nabłyszcza i w dodatku łatwo się ją czyści, ja nie wrócę już do standardowych szczotek :)

Kupuj bo na prawdę warto:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szampon hbm