Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tak jak w temacie, moje wlosy sa krecone ale to istne siano;/;/;/ troche siano troche krecone z jednej strony sie prostują.... jak zorbic na glowie ladne lsniace loki lub fale bez niszczenia ich prostownica czy lokówką,, wałki odpadaja próbowałamm
pianka skleja i bardzu wysusz ami wlosy ostatnio kupialm kilka kosmetyków pray do loków i sa po nich starszne bo z jendej strony sie rozprostowuja i dlaje siano



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 10:59 przez FRYTECZKA1553.

Gdy myje włosy wieczorem czasem przed snem robie swój "artystyczny nieład" i idę tak spać , rano po zdjęciu gumki mam looki :)

u mnie to sie nie srawdzilo bo wychodzi rano nie wiadomo co

zweryfikowana
Posty: 72
Ostrzeżenia: 2/5

hairagami jest swietne do wlosow, robia sie po tym sliczne loki lub fale ale trzeba miec przynajmniej wlosy za ramiona, ja jak sobie zwijam wlosy na hairgami to po 2 godz mam sliczne fale/loki ale tez mozna zostawic na wlosach wtedy ma sie poprostu ladnie ulozonego koka:)

Cytat
FRYTECZKA1553
u mnie to sie nie srawdzilo bo wychodzi rano nie wiadomo co
Jeszcze jak nie miałam tych wynalazków jak prostownica czy lokówka używałam papilotów , spróbuj może jednak to będzie idealny sposób .

papiloty? albo psikaj wodą kiedy już wyschną i ugniataj

Cytat
wiolczi
hairagami jest swietne do wlosow, robia sie po tym sliczne loki lub fale ale trzeba miec przynajmniej wlosy za ramiona, ja jak sobie zwijam wlosy na hairgami to po 2 godz mam sliczne fale/loki ale tez mozna zostawic na wlosach wtedy ma sie poprostu ladnie ulozonego koka:)
co to jest to hairagami, mam włosy za ramiona

zweryfikowana
Posty: 72
Ostrzeżenia: 2/5

zobacz sobie na internecie , tam jest tego pelno , wystarczy wpisac nazwe:) to sa takie 2 blaszki metalowe , waskie i dlugie ,obszyte materialem , hairgami ladnie sie zwija z wlosami

Po pierwsze to włosy musisz nawilżać! Masz siano bo masz zwykły przesusz nie dbałaś o włosy i to są konsekwencje. Wiem bo sama miałąm to samo pół roku temu. Zainteresuj sie składami kosmetyków, zobacz czego potrzebują twoje włosy - obserwuj je! Oleje, maski, odżywki, nawilżacze - skarbnica wiedzy WIZAZ :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włosy przedłuzane na taśmie !!!