Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Łysa kobieta

11 wrz 2012 - 22:03:45

Po wątku o kobiecie załamanej wizytą u fryzjera i peruką zaczęłam się zastanawiać nad obcięciem się na łyso. Farbuję się od 14 roku życia, nie mogę zapuścić, bo ciągle trzeba podcinać zniszczone końcówki itd. Dzięki ogoleniu głowy wróciłabym do naturalnych włosów. Wiem, że będę bardzo brzydka jako łysa kobieta, ale nowych znajomości nie potrzebuję do odrośnięcia mi włosów. Mam odstające uszy i inne wady, ale wisi mi to, bo i tak mam zamiar zakrywać włosy chustkami i czapkami.

Czy są tu łyse kobietki z wyboru? Chciałabym pogadać z jakąś, czy żałuje, jak zakrywała łysinę itd.

Nie mam możliwości odpisywania, bo skończył mi się limit postów na dzień, więc napiszę tu do agaan19- ja nie muszę się obcinać na łyso. Ja chcę. Nie wiem gdzie wyczytałaś, że mam tak zniszczone włosy że MUSZĘ je opitolić wszystkie.

AntoninaP- ja nie pytam o radę :) Szukam poprzez ten wątek łysych kobietek :) I tak jak już wcześniej napisałam- przez rok mogę być brzydka i niekobieca. Wytrzymam.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-11 22:39 przez pochwa.

Łysa kobieta

11 wrz 2012 - 22:08:44

Też kiedyś chciałam być łysa :) Ale nie mam odwagi ;)


Łysa kobieta

11 wrz 2012 - 22:09:40

Nooo ja też farbuje, i podcinam koncówki, ale tylko koncówki, od 1,5 roku nie miałąm w rekach prostownicy i jakoś rosna- mam juz do połowy pleców. Niewiem co z nimi robisz , że wszystkich sie musisz pozbyc...

Łysa kobieta

11 wrz 2012 - 22:11:28

Kilka lat temu pare moich koleżanek zbiorowo ogoliło się na jeża :) Z tego co wiem, żadna nie żałowała. Chodziły razem dumnie z gołymi głowami i każda wyglądała uroczo. Włosy nie ręka, odrosną.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-11 22:15 przez kouala.

Łysa kobieta

11 wrz 2012 - 22:11:46

może pierw zmień nick i avatar a potem się tu zacznij udzielać, bo wszyscy pomyślą, że jesteś tu tylko dla żartu.

Łysa kobieta

11 wrz 2012 - 22:25:27

nie umiem nawet wyrazic mojej załamki po tym, gdybym miała zostac łysa ! ;o nie mieści mi sie to w głowie ;DDDD

Cytat
paniRp
może pierw zmień nick i avatar a potem się tu zacznij udzielać, bo wszyscy pomyślą, że jesteś tu tylko dla żartu.

hahaha, a patrzałam na avatar i nic do mnie nie mówił ;D Nie moja godzina ;D hahahhaha



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-11 22:26 przez Kaja0.

Łysa kobieta

11 wrz 2012 - 22:33:00

Ja chyba mam głowę zbyt krzywą, żeby się golić na łyso, ale przyznaję- kiedyś mnie korciło ;)

Łysa kobieta

11 wrz 2012 - 22:38:00

Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Włosy to kobiecość. Nie musisz podcinać co miesiąc końcówek,wystarczy raz na 3 miesiące.

Decyzja należy do Ciebie ,ale mi się w głowie to nie mieści.

Łysa kobieta

11 wrz 2012 - 22:42:22

ogoliłam się na łyso jak miałam 15 lat i tak chodziłam przez jakieś 3 lata, potem zapuściłam włosy na studniówkę, a potem to już rosły i rosły aż do pasa. 2 lata temu pod wpływem silnego stresu prawie wyłysiałam i żeby nie było tego widać ścięłam się na króciutko i wygoliłam ten bardziej łysiejący bok prawie do skóry. Wnioski są proste jak się ma zgrabną głowę można się golić mimo niezbyt "foremnych" uszu. A no i w zimie jest średnio... bo zimno w głowę:)

Łysa kobieta

11 wrz 2012 - 22:52:04

Niektóre łysiny czy jeżyki są fajne.



Ja łysa nie jestem, ale jeśli Ty Pochwo chcesz to zrób to i pokaż zdjęcia :-D.

Łysa kobieta

11 wrz 2012 - 22:55:28

Cytat
AntoninaP
Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Włosy to kobiecość. Nie musisz podcinać co miesiąc końcówek,wystarczy raz na 3 miesiące.

Decyzja należy do Ciebie ,ale mi się w głowie to nie mieści.

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Łysa kobieta

11 wrz 2012 - 22:56:07

Moja koleżanka w gimnazjum zgoliła się na łyso z wybory,a dziś ma przepiękne wlosy do pasa. Dba o nie i nie morduje ich jak wczesniej. Jeśli masz tyle odwagi w sobie to dlaczego nie? To nic strasznego. włosy to nie noga czy palce :) bez tego da sie żyć/wytrzymać:)

Łysa kobieta

11 wrz 2012 - 22:56:23

też się nad tym zastanawiałam ale chyba nie mam na tyle odwagi żeby to zrobić
poza tym mój mąż by mnie chyba z domu wygonił gdyby zobaczył że na mej głowie są 1cm. włoski heh :)

Łysa kobieta

11 wrz 2012 - 23:02:12

Ludzie...trzeba bylo sobie real foto w avatar wstawić-stosunkowo do nicku.....;P

Łysa kobieta

11 wrz 2012 - 23:05:10

miałam włosy ok 6mm, fajnie było, ale dawno temu



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

olejowanie wosow- wasze oleje i sposoby nakladania:)