Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam. Klka dni temu rozjasnialam wlosy, postanowilam skonczyc z czarnymi wlosami. Po sciagnieciu koloru fryzjerka zafarbowala mi wlosy na sredni braz. W trakcie rozjasniania bardzo piekla mnie skora glowy, po splukaniu przestalo piec. Jednak nastepnego dnia przy samym czubku glowy wlosy byly tak jakby sklejone od zelu czy lakieru, na dodatek bardzo suche, bylo to bardzo nie przyjemne, nie dalo sie tego umyc ani za bardzo rozczesac. Na dodatek na skorze pojawilo sie bardzo duzo podraznien w tym wiele z krwia. Bardzo swedzialo i przy przeczesywaniu wlosow palcami natrafienie na taka zaschnieta krew glowy i wlosow bylo straszne. Nie wiem co zrobic by pomoc skorze glowy, zeby te podraznienia znikly, i krew oraz zeby odzywic i zregenerowac wlosy. Oprocz problemow ze skora glowy i wlosami przy nimi reszta moich wlosow wyglada dobrze i nic niepokojacego sie z nia nie dzieje. Bardzo prosze o pomoc

Dostałaś alergii. Kup sobie jakiś lek na alergie, powinno pomóc.

najwidoczniej masz uczulenie na jakiś składnik rozjaśniacza. Jestem ciekawa czy była przeprowadzona próba na skórze? Może zrób jakieś płukanki ziołowe coś?

zweryfikowana
Posty: 869
Ostrzeżenia: 1/5

ja rowniez chcialam dekoloryzowac wlosy ale sie zastanawiam bo podobno sa bardzo zniszczone po tym zabiegu. to prawda???
eh boję się:( daj znać co i jak...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-01 00:46 przez mloda_kb.

idź do zielarskiego sklepu i zapytaj sprzedawcę, na pewno coś ma :)

ja też miałam ściągany kolor <godzinę!>, wystarczy pójść w dobre miejsce.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-01 00:51 przez captain333.

Niestety zadna proba nie byla robiona na skorze. Z samego rana zrobie sobie domowa ziolowa plukanke, potem kupie jeszcze gotowa, moze pomoze. Ogolnie wlosy sa w miare ladne, ja prostuje je dzien w dzien i mimo tego po tej dekoloryzacji nie wygladaja zle. Oczywiscie oprocz tych 2cm u nasady oraz skory glowy. Jest to straszne. Zastanawialam sie nad sciaganiem koloru przez bajeyage ale to dlugotrwaly proces. Jesli skora glowy wyleczy mi sie szybko bez konsultacji lekarskiej to bede bardzo zadowolona, bo efekt jest dobry

to tak wygląda jakby ci te włosy u nasady spaliło ,wręcz stopiło i posklejało ,jeśli tak jest to w tych miejscach tak czy tak się te włosy po prostu odpadną ,jeśli tak sie stało ozywiscie

Cytat
richie112
Dostałaś alergii. Kup sobie jakiś lek na alergie, powinno pomóc.

przygodę z tą dekoloryzacją jakoś przeszłam rok temu, poszłam do lekarza i do dobrego fryzjera, który "uratował" moje włosy. Teraz ciesze się z nowego koloru włosów i polecam wydać dwa razy tyle pieniędzy i pójść do porządnego fryzjera na dekoloryzację niż zapłacić mniej ale mieć tyle problemów..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SZCZOTKA Power Grow