Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 913
Ostrzeżenia: 3/5

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

24 paź 2009 - 19:36:56

Cytat
pauleta1
moja siostra ma baaaaardzo krecone wlosy u fryzjera prubowala trwale wyprostowac ale bez zadnego efektu .
ale bedac w niemczech wynalazla sklep z produktami do wlosow typowo "murzynskich" kupila produkt do prostowania i sama zrobila sobie w domu ,efekt-proste wlosy:)

Moze ktoras z was doradzi jakies dobre produkty prostujące wlosy? ;D

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

30 cze 2010 - 19:40:47

Ja widziałam u mojej koleżanki, która sobie zrobiła globala i ja też idę :)))) super fryzjer sprawdzony to podstawa my w Poznaniu płacimy 550zł
Można przeżyć
ale teraz przed wyjazdem na wakację muszę to meić :)))))))

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

30 cze 2010 - 19:44:51

ja miałam trwałe prostowanie włosów. w dobrym salonie.
efekt rzeczywiscie byl zdumiewający. proste, gladkie, zero problemu z układaniem..
jedynie szybko się przetłuszaczły i były taki 'ulizane'.
ale najgorsze są.. odrosty. tyle, co ja sie nadenerwowałam nad tym to to chyba warte nie było..
jeśli nie masz zamiaru co 3 miesiące tego zabiegu przeprowadzać odpuść sobie.
pozdro:)

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

30 cze 2010 - 19:49:26

ja prostowalam na stale,efekt hmmmm nieby sie nie krecily po umyciu ale lekko wywijaly ze tak to ujme, natomiast jak je wyprostowalam to nawet deszcz nie spowodowal ich skreceniu:) zaplacilam jakies 150zl,robilam w Salonie Diva, bylam zadowolona,teraz znow wole swoje fale:) coz kobieta zmienna jest acha i z tego co pamietam nie wolno miec rozjasnianych wloskow bo sie popala, prostowanie na stale to tak jak trwala:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-30 19:50 przez MartiniB.

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

03 gru 2010 - 10:35:35

Słuchajcie, ja się zgadzam z glowka81. GLOBAL KERATIN jest najlepszym sposobem na prostowanie włosów. Zaoszczędza się mnóstwo czasu na tradycyjnym prostowaniu prostownicom, no i rzecz jasna nie niszczy się tak włosów. Warto na taki zabieg wybrać się do profesjonalnego salonu. Na pewno bardzo dobrze coś takiego robią w warszawskim Berendowicz&Kublin - maja świetnych specjalistów, zresztą salon słynny jest z tego, że niezwykle profesjonalny. Warto się wybrać.

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

03 gru 2010 - 10:38:44

Cytat
Dajana26
Loczki są fajne :) ^^

też tak uważam;p

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

03 gru 2010 - 10:41:55

Nie zapominaj o tym, że od prostowania niszczą się włosy...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak uzyskać takie włosy?