Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

27 lip 2009 - 10:43:13

Cytat
Ni-cola
poza tym znajoma fryzjerka powiedizała mi ze ten plyn do prostowania jest tylko odrobine słabszy jak do depilacji...

no to nieźle :O ja generalnie jakoś nie jestem przekonana do "trwałych" ;) wole już się pomęczyć z prostownicą, zafundować sobie jakiś niezły balsam termoochronny niż prawie wydepilować sobie głowę :D

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

27 lip 2009 - 10:44:00

Oj, dziewczyny, a nie lepiej po prostu zaakceptować swoich włosów? Masakra, codziennie je niszczyć prostownicą.. :O plus farba, to już w ogóle mieszanka wybuchowa..
Ja mam pół-proste (znaczy bliżej góry całkiem gładkie, proste, ale końcówki mi się falują, zawijają) ale zamierzam kupić sobie prostownicę i używać jej tylko na specjalne okazje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-27 10:47 przez Tirosoma.

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

27 lip 2009 - 10:46:11

Cytat
maliinka
A znacie jakies skuteczne sposoby na prostowaanie ? Mi to już nic nie pomaga, zadne zele do prostowania,nic. Nawet kupiłam sobie prostownice fryzjerska, ale to tk jakbym 300zł wyrzucila od tak sobie :(


Ja mam włosy które zawijają się na końcówkach , ale mimo to je prostuję i szczerze polecam szampon prostujący Nivea, do tego spray do prostowania z got2be no i dobrą prostownicę (osobiście mam BRAUN precisionliner i jest dobra :)). jeśli nadal Ci się efekt nie trzyma może spróbuj je na koniec spryskać lakierem ale nie za mocnym zęby nie posklejał włosów.

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

27 lip 2009 - 10:46:15

moja siostra ma baaaaardzo krecone wlosy u fryzjera prubowala trwale wyprostowac ale bez zadnego efektu .
ale bedac w niemczech wynalazla sklep z produktami do wlosow typowo "murzynskich" kupila produkt do prostowania i sama zrobila sobie w domu ,efekt-proste wlosy:)

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

27 lip 2009 - 10:49:51

ja to mam :)

efekt u mnie bynajmniej był super.

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

27 lip 2009 - 10:51:53

loczki są lepsze od prostych :))

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

02 sie 2009 - 22:53:18

dziewczyny , czy któras z Was moze już kiedyś prostowała sobie włoski na stałe , tzn trwałą i czy dało to taki efekt jaki chciałyście ??

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

03 sie 2009 - 13:49:10

był już taki wątek, poszukam i połączę.

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

08 sie 2009 - 17:41:17

ja też mam mega kręcone włosy, prostowałam je kiedyś bo chciałam mieć grzywke jakieś wymyślne fryzury nie na kręcone włosy, zniszczyły mi się i musiałam obciąć(miałam gdzieś na 1/4 pleców) potem żałowałam że obciełam i znowu prostowałam i znowu ten sam efekt włosy zniszczone itd. więc wreszcie zaakceptowałam włosy swoje, a przez te wszystko teraz nie chcą mi się układać tak jak wcześniej, mam niewyrównane (bo cieniowałam strasznie często itd) mam długie to prawda- raz na jakiś czas sobie wyprostuje i mi starcza :)

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

30 sie 2009 - 16:45:53

Nie polecam prostowanie chemicznego. Może na falowane to zadziała....ale nie na loki. Do tego włosy są okropnie poniszczone, suche i najczęsciej trzeba dużo czasu by wróciły do formy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-30 16:47 przez waternymph.

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

30 sie 2009 - 16:51:50

Cytat
jaaanka
Oo, dobrze że tu przeczytałam te posty, bo również sobie chciałam zafundować taki zabieg.
Ale po w/w opiniach zrezygnowałam.
zupełnie tak jak ja.Temat trafiony w sama porę.... :)

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

30 sie 2009 - 17:03:06

Koleżanka robiła i moja ciocia. Dobry efekt, w obu przypadkach, trwał do dwóch tygodni. Potem włosy zaczynały się strasznie puszyć... :/

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

15 paź 2009 - 20:52:23

ja mialam, dalam 300zł, wyszlo spoko, tylko pozniej ten odrost...;/;/

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

15 paź 2009 - 20:59:56

ja tez chcialam zrobic trwale prostowanie ale boje sie co bede miala jak juz przestanie to dzialac:(

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

15 paź 2009 - 21:13:57

pewnie to dziala podobnie jak trwala - wlosy sa pozniej strasznie zniszczone i popieram to postarajcie sie zaakceptowac swoje wlosy.
Ja kiedys dziennie prostowalam ale teraz poprostu je spinam i tez wygladaja dobrze, bez prostowania:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fryzura w stylu miley cyrus...