Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

20 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześc Dziewczyny chciała bym abyscie sie podzielily co robicie zeby wasze wlosy szybko rosly i wygladaly zdrowo. Ja wam przedstawie mój sposob ktorego uzywam od miesiąca i włosy urosły mi przez ten czas około 3cm. (A wiemy ze to bardzo duzo jak na miesiac).

1.Zero farb chemicznych!! Uzywam tylko i wyłącznie szamponetek i raz użyłam henny(po ktorej moje wlosy odzyły jak nigdy)
2.2 razy w tygodniu na cała noc smaruje sobie wlosy i skore glowy nastepujaca mieszanka:
Mieszam ze soba takie skladniki jak:
Olej Rycynowy, Nafta Kosmetyczna, Olivka, Olejek Amla, Kropla Jedwabiu, Odzywka ze skrzypu polnego. To dokldnie mieszam. Zostawiam na cala noc a rano myje glowe.
3.Po kazdym umyciu na 30 min kladne na glowe maske wax + maske z pantin.
4. Wtedy kiedy nie robie mojej papki na cala noc, to tak z godizne przed umyciem glowy mieszam jajko(cale) z olejem rycynowym i nafta kosmetyczna i to zostawaiam na godzine na wlosach po czym wlosy myje.

Jedynym wyjatkiem kiedy nie stosuje nic jest to kiedy robie wlosy szamponetka. Czyli średnio raz na 3 tygodnie.

5.Wlosy spłukuje zimna wodą!! (nie lodowata)
6. Masuje skórę głowy podczas mycia.

Wiem że to bardzo czasochlonne ale dla efektu jaki juz osiagnelam to jest zbawienie.

3CM w ciagu miesiaca. WOW:D
+
Włosy wygladajce mega zdrowo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-25 14:39 przez agatka3151.

Cytat
nuuutella
wstaw zdjecie :)
;)

poza tym ja myślę, że 2 odżywki na raz to trochę za dużo, szczególnie po KAŻDYM myciu włosów. ale jak zobaczę różnicę na Twoich włosach przed-po, to może się przekonam :D

30 min Waxa po każdym myciu? Zazdroszczę,że masz tyle czasu,mi trudno jest raz w tygodniu tyle wygospodarować :P

zdjecie wstawie po natepnym umyciu bo dzis juz mam wlosy 2 dniowe. ;p I musze znalezc jeszcze zdjecia przed.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ecri16
30 min Waxa po każdym myciu? Zazdroszczę,że masz tyle czasu,mi trudno jest raz w tygodniu tyle wygospodarować :P

dokładnie... gdybym miała czas to bym używała tych wszystkich odżywek, balsamów, olejków, któres stoją u mnie na półce... :/ i bym miała boskie włosy, ale brak czasu=fatalne włosy :)

chociaż ostatnio ich kondycja się samoistnie poprawiała :)

No ja teraz mam czas do paźdzsiernika potem studia to znow czasu bedzie brakowac dlatego teraz sie wzięłam;)

3 cm to naprawdę dużo! Różnica pewnie jest widoczna, zazdroszczę :)
A nie wypadały Ci włosy?

wczesniej mi wypadaly garsciami ale od kad zaczelam sie stosowac tego wsyztkiego przestaly;)

o to moze z twoich rad skorzystam, mam słabe włoski i do tego maluję śżrednio co 1,5 miesiąca i do tego wypadają ;/

agatka3151 po jakim czasi etak intensywnej kuracji zauważyłas poprawę?? ja mam bardzo słabe włosy ze skłonnością do wypadania i właśnie postanowiłam skorzystac z Twojej recepty :)

niezweryfikowana
Posty: 187
Ostrzeżenia: 1/5

tez robie taka maseczke na wlosy jak ty ;p

hmmm..moja pielegnacja wlosow wyglada nastepujaco :
1- myje je szamponem dla dzieci ;p
2- uzywam 1 odzywki po umyciu wlosow
3- przed myciem wlosow 'nakladam' na nie nafte kosmetyczna i olejek rycynowy
4- na noc przed rannym myciem wlosow nakladam na nie olejek kokosowy<2razy na tydzien>
5- po umyciu wlosow nakladam wax na jakies 30-40 min
6- codziennie przez 3 tygodnie wsmarowuje w skore glowy i na wlosy jantar ;p
7- nie susze i nie prostuje wlosow od mniej wiecej 5 miesiecy <no moze zdarzylo sie to jakies 5 razy xd.
8- czesze wlosy tangle teezerem <polecam ta szczotke> ; ).
i plukam wlosy niemalze zimna woda ;p robie jeszcze duzo rzeczy o to by o nie jak najlepiej zadbac ale nie chce mi sie az tyle pisac xd

Cytat
ecri16
30 min Waxa po każdym myciu? Zazdroszczę,że masz tyle czasu,mi trudno jest raz w tygodniu tyle wygospodarować :P

mam ten sam problem.

ja po okolo 1,5 tygodnia wypadaly gdzies o 50% mniej i juz sie ladnie lsnily. Chcialam dodac tylko ze przez pierwsze 3 tygodnie kuracji zrezygnowlaam calkowicie z suszarki i prostonicy. Ale teraz juz susze i prostuje. Ja se wlosy mierzylam miara;p to w 1 dzien kuracji mialam wlosy 20cm. liczone od samego dołu . a teraz mam 23,4 ;)) oczywisice nie mierzylam sama bo to by moglo byc oszustwo;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prosze o pomoc fryzurka i farbowanie