Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kreatyna na zniszczone wlosy

21 maj 2012 - 16:30:15

Hej dziewczyny mam pytanie.
Ostatnio duzo sie slyszy o tym nowym zabiegu kreatynowym... Czytalam duzo opini na forach i wszyscy ktorzy z tego korzystali sa w 100 % zadowoleni ^^. Niestety taki zabieg jest dosc drogi. Nie wiecie mozna kupic kreatyne w aptekach lub w drogeriach ?? I ile miej wiecej kosztuje ?? Zeby mozna uzywac jej w domu...

Kreatyna na zniszczone wlosy

05 cze 2012 - 19:07:19

Hej tu masz na temat regeneracji włosów, jeśli masz zniszczone, suche, łamliwe itp... to na pewno się Ci przyda. A także mówią co używać więc można podpatrzeć ;)

Kreatyna na zniszczone wlosy

05 cze 2012 - 19:12:17

Ja miałam prostowane włosy keratyną. Robiłam w domu. Zestaw kosztuje ok.250 zł i teoretycznie można go dostac na allegro, ale ja polecam znalezc osobę, która takie sprowadza i tym się zajmuje. Starcza na kilka zabiegów. Trwałośc oraz efekty zabiegu zależą od struktury włosa. Ja generalnie mam włosy długie, proste same w sobie, ale zabieg robiłam właśnie dla odżywienia. Niestety nie było widac aż tak dużego połysku, jak u mojej siostry, która ma włosy zupełnie inne niż ja. Sam zabieg jest mega nieprzyjemny,pieką oczy, gardło, obowiązkowo do tego wszystkiego musi byc dobrze klimatyzowane pomieszczenie, bo nie da się oddychac i prostownica ,która osiąga temperaturę 230 stopni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-05 19:15 przez lakierkowa19.

Kreatyna na zniszczone wlosy

13 cze 2012 - 13:55:21

Ja nie jestem zadowolona, robilam w profesjonalnym salonie, renomowanym o ktorym bylo mnostwo opini. Od razu po keratynowym prostowaniu wlosy byly jak z obrazka, nie mozna ich bylo myc przez 3 dni. Po umyciu rogi zaczely sie podkrecac, podobno tak jest zawsze - ok. Teraz jestem po miesiacu od zabiegu a moje wlosy sa zdrowsze, owszem, ale sa... krecone!!! Prawie jak przed zabiegiem!! za ta cene nie polecam ;/

Kreatyna na zniszczone wlosy

13 cze 2012 - 14:01:30

nie słyszałam o tym, ale moje włosy niczego nie potrzebują

Kreatyna na zniszczone wlosy

13 cze 2012 - 14:05:42

Cytat
richie112
Ja nie jestem zadowolona, robilam w profesjonalnym salonie, renomowanym o ktorym bylo mnostwo opini. Od razu po keratynowym prostowaniu wlosy byly jak z obrazka, nie mozna ich bylo myc przez 3 dni. Po umyciu rogi zaczely sie podkrecac, podobno tak jest zawsze - ok. Teraz jestem po miesiacu od zabiegu a moje wlosy sa zdrowsze, owszem, ale sa... krecone!!! Prawie jak przed zabiegiem!! za ta cene nie polecam ;/


a zostałas powiadomiona w salonie o tym,że po zabiegu keratynowego prostowania nie można używać zwykłych szamponów tylko specjalnych,które nie zawierają pewnych składników?

bo jesli myłaś zwykłym to dlatego brak efektu

Kreatyna na zniszczone wlosy

13 cze 2012 - 14:09:34

Cytat
ana1019
Cytat
richie112
Ja nie jestem zadowolona, robilam w profesjonalnym salonie, renomowanym o ktorym bylo mnostwo opini. Od razu po keratynowym prostowaniu wlosy byly jak z obrazka, nie mozna ich bylo myc przez 3 dni. Po umyciu rogi zaczely sie podkrecac, podobno tak jest zawsze - ok. Teraz jestem po miesiacu od zabiegu a moje wlosy sa zdrowsze, owszem, ale sa... krecone!!! Prawie jak przed zabiegiem!! za ta cene nie polecam ;/


a zostałas powiadomiona w salonie o tym,że po zabiegu keratynowego prostowania nie można używać zwykłych szamponów tylko specjalnych,które nie zawierają pewnych składników?

bo jesli myłaś zwykłym to dlatego brak efektu
No oczywiscie, szampon za 100zl ;p odzywka tez.

Kreatyna na zniszczone wlosy

13 cze 2012 - 14:10:35

Ja pytałam o to ostatnio fryzjerkę,to powiedziała,że ten zabieg najlepszy jest na bardzo zniszczone,suche, rozjaśniane włosy(najlepszy efekt na takich) ja się nie zdecydowałam,bo moje włosy nie są zniszczone,zależało mi na tym żebym nie musiała ich ciągle prostować,ale niestety to nie dla mnie.

Kreatyna na zniszczone wlosy

13 cze 2012 - 14:12:27

Cytat
richie112
Cytat
ana1019
Cytat
richie112
Ja nie jestem zadowolona, robilam w profesjonalnym salonie, renomowanym o ktorym bylo mnostwo opini. Od razu po keratynowym prostowaniu wlosy byly jak z obrazka, nie mozna ich bylo myc przez 3 dni. Po umyciu rogi zaczely sie podkrecac, podobno tak jest zawsze - ok. Teraz jestem po miesiacu od zabiegu a moje wlosy sa zdrowsze, owszem, ale sa... krecone!!! Prawie jak przed zabiegiem!! za ta cene nie polecam ;/


a zostałas powiadomiona w salonie o tym,że po zabiegu keratynowego prostowania nie można używać zwykłych szamponów tylko specjalnych,które nie zawierają pewnych składników?

bo jesli myłaś zwykłym to dlatego brak efektu
No oczywiscie, szampon za 100zl ;p odzywka tez.


no to chyba cos nie tak zrobiły,że tak krótko
normalnie na cięzkich włosach powinno trzymac się kilka miesięcy

ja bym poszła z reklamacją ;)

Kreatyna na zniszczone wlosy

13 cze 2012 - 14:13:18

Chyba keratyna nie kreatyna...

Kreatyna na zniszczone wlosy

13 cze 2012 - 14:16:23

Cytat
richie112
Cytat
ana1019
Cytat
richie112
Ja nie jestem zadowolona, robilam w profesjonalnym salonie, renomowanym o ktorym bylo mnostwo opini. Od razu po keratynowym prostowaniu wlosy byly jak z obrazka, nie mozna ich bylo myc przez 3 dni. Po umyciu rogi zaczely sie podkrecac, podobno tak jest zawsze - ok. Teraz jestem po miesiacu od zabiegu a moje wlosy sa zdrowsze, owszem, ale sa... krecone!!! Prawie jak przed zabiegiem!! za ta cene nie polecam ;/


a zostałas powiadomiona w salonie o tym,że po zabiegu keratynowego prostowania nie można używać zwykłych szamponów tylko specjalnych,które nie zawierają pewnych składników?

bo jesli myłaś zwykłym to dlatego brak efektu
No oczywiscie, szampon za 100zl ;p odzywka tez.


Albo Babydream za 5 zł i Gloria za 4.50, odżywki na all też są coś ok 60 zł, wydajne. Jest wiele takich produktów na rynku, trzeba tylko sprawdzać skład.

Kreatyna na zniszczone wlosy

13 cze 2012 - 14:20:21

Cytat
ania198962
Ja pytałam o to ostatnio fryzjerkę,to powiedziała,że ten zabieg najlepszy jest na bardzo zniszczone,suche, rozjaśniane włosy(najlepszy efekt na takich) ja się nie zdecydowałam,bo moje włosy nie są zniszczone,zależało mi na tym żebym nie musiała ich ciągle prostować,ale niestety to nie dla mnie.
A mi właśnie fryzjer mowił jak pytałam,że na rozjaśnianych to broń boshe,bo się upalą,ale miał jeszcze jechać na jakieś szkolenie i się upewnić,tylko już się z nim nie widziałam

Kreatyna na zniszczone wlosy

13 cze 2012 - 14:24:15

Dałam w salonie 350zł (zabieg+ farbowanie). Miałam bardzo zniszczone włosy przez dekoloryzację- efekt jest naprawdę zadowalający. Dla trzymania efektu potrzebny jest szampon i odżywka bez zawartości soli. Zabieg jest długotrwały ale nie ma w nim nic nieprzyjemnego- nic mnie nie piekło. Taki zabieg w domu albo w byle jakim salonie mija się z celem. To nie prawda, że tuż po nie można spinać włosów gumką lub myć;p

Kreatyna na zniszczone wlosy

13 cze 2012 - 14:27:04

Cytat
lalamalowana
Cytat
ania198962
Ja pytałam o to ostatnio fryzjerkę,to powiedziała,że ten zabieg najlepszy jest na bardzo zniszczone,suche, rozjaśniane włosy(najlepszy efekt na takich) ja się nie zdecydowałam,bo moje włosy nie są zniszczone,zależało mi na tym żebym nie musiała ich ciągle prostować,ale niestety to nie dla mnie.
A mi właśnie fryzjer mowił jak pytałam,że na rozjaśnianych to broń boshe,bo się upalą,ale miał jeszcze jechać na jakieś szkolenie i się upewnić,tylko już się z nim nie widziałam

No to widocznie jeszcze nie wiedział dokładnie,bo mi właśnie mówiła,że na takich mega zniszczonych jest najlepszy efekt,dlatego też mi nie polecała,bo powiedziała,że może nie być żadnego efektu (a już miałam nadzieję,że sobie to zrobię i będę miała na jakiś czas spokój z prostowaniem a tu lipa...)

Kreatyna na zniszczone wlosy

13 gru 2012 - 23:26:21

ja zamówiłam z tej strony http://www.bingosklep.com/keratyna-bingospa-p-354.html 100% keratyna polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzury codzienne - włosy półdługie