Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

24 kwi 2012 - 08:16:59

Cytat
Bummi
Cytat
MoniqueJulie
Cytat
matylda_jasmin
albo coś ala bob, z cieniowaniem,żeby włosy sie podniosły

nie wyobrażam sobie siebie z takimi piórkami jakie mam w bobie - wyglądałabym jak bym była łysa ;p

I tu Cię zaskoczę, bo bob jest właśnie polecany osobom o rzadkich włosach i sama muszę przyznać, że gdy miałam włosy krótsze to wyglądały na odrobinę gęstsze, bo łatwiej było je unieść. Teraz gdy mam dłuższe to szybciej klapną, bo są cięższe.

jak chodziłam do podstawówki to miałam boba i zdjęcia z tego okresu najchętniej bym spaliła. Napisałam że siebie sobie nie wyobrażam a nie że autorka ma nie robić boba albo że nie jest polecany.

Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

24 kwi 2012 - 08:36:06

Ja też mam cienkie i rzadkie włosy, żeby dodać im objętości zawsze suszę głową w dół, nie przesadzam z kosmetykami do stylizacji, bo je obciążają i szybko wyglądają jak klapnięte. Używam sprayu zwiększającego objętość firmy Loton, po nim włosy są uniesione i wyglądają naturalnie. Jeśli chodzi o fryzury to najczęściej mam rozpuszczone włosy, ale zazwyczaj myję je rano, wiec przez cały dzień są świeże i uniesione, a jeśli nie mam czasu to tak jak dziewczyny, koczka na czubku głowy. I tak jak dziewczyny już wspominały kręcone wyglądają na gęstsze, ale ja rzadko mam czas i natchnienie na to ;)



Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

24 kwi 2012 - 12:01:26

To obcięcie w trójkąt mi się nawet podoba nigdy tak nie miałam bo w sumie zawsze mi się wydawało że to lepiej wygląda na gęstych włosach :p ale może za niedługo spróbuje :) co do koczka to czasem też robie ale właściwie to nigdy mi taki ładny nie wychodzi... spróbuje taką metodą jak piszecie :D
Ten Loton wydaje się fajny ale nigdy go nie używałam... trzeba się wybrać do drogerii :)

Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

25 kwi 2012 - 17:25:16

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
Bummi
Cytat
MoniqueJulie
Cytat
matylda_jasmin
albo coś ala bob, z cieniowaniem,żeby włosy sie podniosły

nie wyobrażam sobie siebie z takimi piórkami jakie mam w bobie - wyglądałabym jak bym była łysa ;p

I tu Cię zaskoczę, bo bob jest właśnie polecany osobom o rzadkich włosach i sama muszę przyznać, że gdy miałam włosy krótsze to wyglądały na odrobinę gęstsze, bo łatwiej było je unieść. Teraz gdy mam dłuższe to szybciej klapną, bo są cięższe.

jak chodziłam do podstawówki to miałam boba i zdjęcia z tego okresu najchętniej bym spaliła. Napisałam że siebie sobie nie wyobrażam a nie że autorka ma nie robić boba albo że nie jest polecany.

Ale czy ktoś Ci coś takiego zarzuca.. bo nie zauważyłam.

Ja wiążę włosy w kitkę i po rozpuszczeniu puszą się i wydaje się ich więcej :D robię też czasami koka :)
Loki sprawiają,że mam burzę włosów, ale co z tego skoro połowa mi wypada przy myciu wtedy :)

Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

21 maj 2012 - 21:26:45

Hej myślę że ta fryzurka powinna Cię zainteresować.
Mowa tu o cienkich i delikatnych włosach ;)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fryzura- samodzielne wykonanie?