Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

23 kwi 2012 - 12:42:26

Mam włosy do połowy biustu równo obcięte (choć już zniszczone :p) i do tego grzywke na bok. Moje włosy są jednak strasznie "przylizane" bo w ogóle nie mają objętości. Jaką fryzure radzicie na takie rzadkie włosy ? Ale od razu mówie że nie chce jakoś radykalnie ścinać. Albo może znacie jakieś sprawdzone specyfiki na zwiększenie objętości ?



Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

23 kwi 2012 - 12:44:24

nie pomogę ale podbijam:) Chętnie się sama dowiem

Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

23 kwi 2012 - 12:49:29

mam ten sam problem...też chętnie poczytam

Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

23 kwi 2012 - 12:49:35

podetnij tak 5-6cm bo już na końcu masz takie cieniutkie piórka, zobaczysz różnicę :) i szybko Ci odrosną.
a co do fryzury to może kitka ?

Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

23 kwi 2012 - 12:53:29

Podciąć podetne ide dziś do fryzjera :) ale właśnei myślałam że może jakaś konkretna fryzura doda objętości :D a co do kitki to nie za bardzo lubie wiązać włosy bo mam troszke odstające uszy :p

Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

23 kwi 2012 - 12:55:40

sama mam rzadkie i cienkie włosy i jedyne co mi się podoba to ścięcie ich do trójkąta a nie na prosto, wtedy rozpuszczone wyglądają rewelacyjnie, zdjęcie z sieci ale o takie coś mi chodzi - tutaj co prawda dziewczyna ma gęste włosy ale na cienkich też super to wygląda ;)



A fryzury to ja jedynie co robię to puszystego koka dość wysoko - wysoko wiążę kitkę, delikatnie tapiruję cały kucyk i łapię go byle jak w kok zawiązując drugą gumką:

[embed_image a5070bc7eb0a604488a0fa0b7cb0ab6a]

Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

23 kwi 2012 - 12:57:30

ja też mam dość przyklapnięte włosy z natury ;)

używam pianki Nivea - ale myślę że są lepsze kosmetyki niż to, narzazie wytracam opakowanie :) - po umyciu włosów nakładam piankę ale nie dużo bo mam włosy przetłuszczające się, potem na suszarę nakładam tyki dyfuzor i suszę włosy "głową w dół"
moja koleżanka znalazła jakiś super specyfik (na swój ślub go użyła) i powiem że efekt był całkiem fajny, nie pamiętam jak to się nazywała ale wieczorem do niej zadzwonię i się zapytam :)

Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

23 kwi 2012 - 12:59:01

moze zmien grzywke na cos takiego


Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

23 kwi 2012 - 13:03:48

ja tez mam bardzo cienkie, nawet gorsze od Twoich. I kręcę je żeby wyglądało jakby było ich więcej :)

Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

23 kwi 2012 - 13:12:05

Ja mam jeszcze cieńsze ;) krótkich nie lubie, długie wyglądają źle, bo takie cienkie na końcu są.. Ja od dziecka miałam rzadkie włosy i nie sądzę by dalo sie z tym coś zrobic. Używam specyfikow wzmacniajacych wlosy. Wygladaja na zdrowsze ale gestsze nie sa na pewno.

Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

23 kwi 2012 - 15:09:55

Jak napisała MoniqueJulie cięcie na tzw. V ;) bardzo ładnie wygląda ;) Sama miałam, i włosy układały się super!
I wycieniowane delikatnie od połowy włosów, także nadaje objętości ;)

Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

23 kwi 2012 - 15:15:23

cięcie w V, jak dziewczyny wyżej radzą robi dobrą robotę, ale osobiście mi się takie cięcie nie podoba,
w ogóle krócej, bo dla takich włosów taka długość to zabójstwo
albo coś ala bob, z cieniowaniem,żeby włosy sie podniosły



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-23 15:17 przez matylda_jasmin.

Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

23 kwi 2012 - 15:18:28

moim zdaniem powinnas mocno pocieniowac wlosy z objetosci, oj duzo by to dalo, chociaz i tak masz piekne wlosy ;) podetnij koncowki jesli juz ;)

Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

23 kwi 2012 - 15:51:02

Cytat
matylda_jasmin
albo coś ala bob, z cieniowaniem,żeby włosy sie podniosły

nie wyobrażam sobie siebie z takimi piórkami jakie mam w bobie - wyglądałabym jak bym była łysa ;p

Fryzura na rzadkie i cienkie włosy

23 kwi 2012 - 19:24:06

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
matylda_jasmin
albo coś ala bob, z cieniowaniem,żeby włosy sie podniosły

nie wyobrażam sobie siebie z takimi piórkami jakie mam w bobie - wyglądałabym jak bym była łysa ;p

I tu Cię zaskoczę, bo bob jest właśnie polecany osobom o rzadkich włosach i sama muszę przyznać, że gdy miałam włosy krótsze to wyglądały na odrobinę gęstsze, bo łatwiej było je unieść. Teraz gdy mam dłuższe to szybciej klapną, bo są cięższe.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzurki na wesele / filmy, zdjęcia