Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziękuje wam serdecznie za odpwowiedzi.

Naprawdę sama nie wiem co mam zrobic, tak bardzo chcialabym wrocic do brązu :(
Takiego kasztana naturalnego . A mam kruczo-czarne włosy ...
Nie wiem jak sie tego podjac.. mam strasznie zniszczone wlosy , są wręcz twarde i boje się co mam dalej robic.. a juz zdecydowalam ze nie chce byc czarna.

robilam dekoloryzacje az 3 razy raz sama i dwa u fryzjera moje włosy sa jakos w swietnym stanie w 8miesiecy odrosły mi juz wszystkie tak ze mialam swoje naturalne do dekoltu :)

Koleżanka własnie chce zejsc z czarnego do ciemnego brązu i co około 2 tygodnie robi sobie pasemka rozjasniaczem, nie trzyma bardzo długo, wiec wychodzi brąz z odcieniami rudego, co jeden zabieg dokładam jej jasnych pasemek, tak ze na chwile obecną prawie całą głowe ma juz rozjasnioną, ze tak powiem, i myslałam ze efekt bedzie gorszy, ładnie się zrównało i wyglada całkiem dobrze, stopniowo wiec nie zniszczylo jej włosków:)

mniej zniszczysz włosy schodząc z czarnego do brązu,niż z czarnego do blondu.dlatego czy zrobisz to u fryzjera ,czy sama w domu,myślę,że nie będzie dłużej szkody...ja osobiście ściągałam kolor u fryzjera.

A ile taki zabieg kosztuje ?

Z czarnego nie schodziłam, ale pisałam w swoim wątku o pierwszym rozjaśnianiu, jak właśnie rozjaśnić włosy bez ich dewastacji.
Zajrzyj.
>>>KLIK<<<

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fryzura - będzie pasować?