Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czesc dziewczyny !;)
Jest tu nas tak dużo, i każda z nas pracuje w różnych branżach , niektóre prawniczki, nauczyciele , wykładowcy itp ale ja dziś poszukuje FRYZJEREK ;).

Dziewczęta które znają się na tym prosze o odpowiedz i sugestie ;).
Zatem od kilku dobrym lat farbuje włosy, ciągle , ciągle coś .. Aż nadszedł czas gdy chce powrocic do naturalnego koloru .


Aktualnie mam czarne włosy farbuję PIANKĄ Schwarzkopf CZARNĄ bodajże numer 200 . Ostatnio farbowałam w listopad/grudzień mniej wiecej. Dziś już mamy konciec marca, mam juz spore odrosty i prześwitują moje brązowe naturalne włoski za ktorymi się stęskniłam.

Mam pytanie, jak mogę zmyc tą farbę?
- Wiem ze są dekolororyzacje w salonach kosmetycznych , ale to niszczy włosy, wypala końcówki itp
boje się tej metody ... dlatego pytam o inne spodoby do dojscia do wlosów brązowych , chce przefarbowac się na BRĄZ.

Dziewczyny pomocy !:)

Czy ktoras z was przechodzila Z CZARNEGO NA BRĄZ ?

Dziękuje za wszytkie pomocne odpowiedzi !

Pozdrawiam !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-20 12:20 przez tabasco_.

ja uzyłam dekoloryzatora ProSalon Chantal i powiem Ci że farbowalam włosy na czarno od paru lat a teraz jestem jasną blondynką ;) przez góra 2 miesiące, bardzo mi pomógł ten dekoloryzator, z czarnych przeszłam na jasno rudy a potem to już rozjaśniacze. po dekoloryzatorze odziwo włosy były takie same a nawet delikatniejsze, ale to nie jest zasada, więc różnie bywa, kupiłam za ok.30 zł na stronie prosalonu i tyle ;p polecam ;p
trzeba dobrze włosy umyć żeby je "sprać" troszkę bo tak to ciemnieją

Moze ktos jeszcze?:>

przeszłam z czerni na słomkowy blond. :D





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-20 12:45 przez pisaczkixd.

Ja z czarnych na dziki kasztan z joanny.
Rozjasniacz proteinowy z joanny za ok 6zl na 45 minut nalozyłam i rozjasnilo mi do jasnego brazu z odciniem rudosci.

Dekoloryzacja jesli chodzi o efekty wizualne nie wiele rozni sie od rozjasniacza... 7lat farbowania na czarny... Rozjasnilam wlosy pasemkami rozjasniaczem Joanna-nakladalam sama na folie spozywcza (ta srebrna), mialam zamiar co miesiac tak dokladac pasemek, stopniowo schodzic z koloru... ale wygladalam fatalnie, a w mojej pracy nie moge sobie na to pozwolic, wiec wrocilam do sklepu, kupilam znow rozjasniacz Joanny (6-8zl) i polozylam na calosc. Okazalo sie,ze owszem, wlosy odczuly rozjasnianie, ale nie jest tak fatalnie,jak sie spodziewalam-tylko w dotyku czuc,ze sa bardziej suche. Udalo mi sie rozjasnic wlosy do miedzianego. Teraz polozylam farbe jasny brazik, ciemny blond ;)
1. Nie wolno tylko przekraczac czasu zalecanego przez producenta, by nasze wlosy nie kruszyly sie lub nie zrobily jak guma ;/
2. Wiadomo,ze przez dlugi czas nasz braz bedzie mial poswiate rudosci, ale albo katowanie wlosow, by rozjasnic do bialego, albo poprostu zejscie do tej rudosci i mycie ich raz w tygodniu szamponem Joanny dla blondynek, kt likwiduje rude tony (6zl).

Jeżeli nie spieszy ci się z zejściem kolorku to możesz odrazu farbowac na brąz sam odrsot a końce podcinać ale to długo trwa, jeżeli sama sie zdecydujesz na dekoloryzacje to rozjaśnij tylko włosy które są czarne /końce a odrost zostaw bo odrazu był by jasny niemusisz go trzymać długo aż będziesz widzaiła że kolor się zmienia ina to farbke najlepije jasny brązik żeby znowu ci nie przyciemnił koloru, schwarckopa niepolecam to samo co pallet już lepiej kup garnir z tańszych lub loreal a najlepiej kup w hurtowni fryzjerskiem i starczy ci najdłużej to moje wypociny :P

Najlepiej jakbyś pomyła włosy jakis czas szamponem przeciwłupiezowym np jakis z apteki bo sa silniejsze niz te drogeryjne .Mycie codzienne przez ok 2 tygodnie da Ci efekt napewno dobry , albo idz do jakiejs hurtowni - sklepu fryzjerskiego i tam pracownik powinien Ci doradzic jakis srodek ale zaznaczam zrobisz to na własna reke , bo ja jako fryzjerka zaprosiłabym Ciebie do salonu i obejrzała Ci włosy ich stan :)Jak juz pisałam nie raz dany srodek na kazdego inaczej działa :)

pisaczkixd Ja tez tak zrobiłam ;)

A czy te rozjaśniacze są ` bezpieczne ` ? kurcze mam ten sam problem , ale boję się , że moje i tak już mocno zniszczone włosy będą jeszcze gorsze...

Cytat
inagleinnajest
A czy te rozjaśniacze są ` bezpieczne ` ? kurcze mam ten sam problem , ale boję się , że moje i tak już mocno zniszczone włosy będą jeszcze gorsze...[/quot No to napewno zaszkodzi Ci rozjasniacz przy ich stanie

Mam ten sam problem- chcę wrócić do swojego koloru-czy któraś wie, ile to kosztuje u fryzjera np?

nie rob dekoloryzatorem na bazie rozjasniacza:) sa profesjonalne fryzjerskie dekoloryzatory ktore nie działaja jak rozjasniacz i nie ingeruja w struktore włosa:) FIRMA FRANCUSKA ELGON poleciła mi fryzjerkla zamowiłam zrobiłam sciagłam kolor bez zniszczenia włosa:) dostepny na profesjonalenj stronie
dodam ze tewraz sa juz nowoczesne dekoloryzatory na ktorych pracuja salony fryzjerskie miedzy innymi te z ELGON ktore nie działaj jak rozjasniacze i nie ingeruja w ogole w struktore włosa ,jeden zestaw dcekol,z elgon to ok 20 zł ale na dłuzsze włosy trzeba ok trzech a nawet 4 ale warto bo sama robiłam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-20 20:08 przez jonasz71.

ja miałam czarne (kupiłam farbę loreal brązową) i byłam załamana. stwierdziłam, że zrobię wszystko żeby pozbyć się tego koloru. Postanowiłam zapłacić więcej, ale mieć profesjonalnie zrobione. Poszłam do renomowanego salonu, zapłaciłam 150 zł za dekoloryzację i nałożenie brązowej farby(mam włosy do ramion) i wcale nie miałam zniszczonych włosów..

Jednak uprzedzam że po ściągnięciu koloru farba szybko spływa głownie za pierwszym razem, później już nie;-)

Ja kiedyś bawiłam się w dekoloryzacje (z czarnego na brąz). Byłam u fryzjera bo nie wyobrażam sobie się tego podjąć na własną rękę. Po rozjaśniaczu który miałam nałożony na całą głowę- wyszły mi żółte z odcieniami rudego, na to fryzjerka nałożyła mi farbę jasny brąz...efekt- miałam to co chciałam, czyli brąz, tylko że włosy były strasznie zniszczone i wiele innych. Teraz mam ciemny brąz i chyba w tym kolorze czuje się najlepiej, chociaż moim naturalnym jest średni brąz;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki niwelujące żółć włosów