Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie sądziłam ,ze kiedykolwiek założę wątek na ten temat ale mam przyjaciółkę ,która prosi mnie abym zamówiła jej na znanym portalu takie włosy w kolorze blondu (50cm 100gram)niby są w 100%naturalne ,takie ściągane na spinki a ich koszt 150zł czy myślicie ,że w tej cenie będą ok czy lepiej ,żeby więcej zainwestowała ?Na jak długo takie włosy wystarczają ?:D

zalezy jak czesto w nnich chodzisz i jak je pielegnujesz, ja mam juz 3 lata swoje wloski i są ok ale dalam za nie 400 a nie 150 zl, wydaje mi sie ze 150 to cos za tanio jak na naturalne , muszą byc z domieszka syntetyku

No właśnie tak jak pisałam nie znam się ale 150zł za naturalne włosy? Nie chce mi się wierzyć :D

nigdy nie kupowałam naturalnych włosów clip in więc ciężko jest mi stwierdzić czy się opłaca czy nie

witam ja mam naturalne i tez placilam 150 zl i mam juz je 2 lata :))

są nawet tańsze:) moja kolezanka kupila na all caly zetsaw za 90 zl razem z przesylka i wlosy sa ok :) pofarbowala je na taki kolor jakim farbuje wlosy swoje i nie widac nawet ze ma wlosy doczepiane :P

A mam pytanie do was jeśli ktos ma cieńsze włosy to na ile gram powinien je kupic?

ja wzięłam podwójny zestaw jakoś mam 8pasm i efekt jest super,oczywiscie włoski naturalne:) zaplacilam za nie około 300zł,a teraz leżą w szafie bo przefarbowałam włosy i clipsy są już dla mnie za ciemne:(

Zeby dostac w sklepie naturalne wlosy w miare dobre jakosciowo trzeba dac min. 250 zl...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fryzura na wesele. ;)