Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

10 minut temu

przestrzeganie diety

27 minut temu

zalety diety pudełkowej

42 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

ZDROWE WŁOSY!!

07 mar 2012 - 15:33:59

Kupiłam tabletki wzmacniające włosy i paznokcie (skrzypowita).
Zalecane jest łykanie 1 dziennie, ja biorę 2, bo mam tragiczny stan włosów i paznokci.
Włosy mi wypadają i są przyklapnięte, matowe.. do tego wolno rosną.
Czy po kuracji takimi tabletkami widać efekty?
Przez jaki okres czasu trzeba je przyjmować i czy włosy zaczną rosnąć trochę szybciej?

I przede wszystkim od czego włosy mogą tak wypadać? Kiedyś miałam bardzo gęste, jak byłam dzieckiem.
W okresie dojrzewania zaczęły mi wypadać bardzo. farbuję je czasami na ciemniejszy kolor niż mam,
ale nie tak znowu często.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-07 15:50 przez straciatella1992.

ZDROWE WŁOSY!!

07 mar 2012 - 15:37:51

ja kiedyś brałam skrzypowitę i jakoś nie zauważyłam, żeby mi się stan włosów poprawił. trzeba ją bardzo długo przyjmować podobno. na moje włosy lepiej działa olejek rycynowy i ampułki radical.

ZDROWE WŁOSY!!

07 mar 2012 - 15:37:56

u mojej kolezanki po ciązy było widać efekty, wczesniej miala wlosy w strasznym stanie, ja tez kiedys kupilam skrzypovitę ale zapominalam o niej i sie przeterminowala;p

na wlosy dobry jest tez inneov, ale to juz droga rzecz...

ZDROWE WŁOSY!!

07 mar 2012 - 15:38:44

Ja biore szkrypowite, merz special i belisse na zmiane i po pół roku widze efekty. Wlosy mi szybiej rosną :) Nie zauważyłam jednak jakiegos większego(zauważalnego) wpływu na skórę czy paznokcie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-07 15:51 przez miss_teen.

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

ZDROWE WŁOSY!!

07 mar 2012 - 15:43:34

a po ile tabletek bierzecie? Tyle ile jest napisane na opakowaniu, czy więcej?

ZDROWE WŁOSY!!

07 mar 2012 - 15:44:03

nie wiem czy 2 na dzień to nie za dużo. Jeśli przekroczysz dzienną dawkę zapotrzebowania na witaminy możesz mieć witaminozę czy jakoś tak. Nie wiem zbyt wiele na ten temat, ale tak słyszałam:P

ZDROWE WŁOSY!!

07 mar 2012 - 15:45:52

straciatella1992 nie przesadzaj. bierz tak jak jest napisane na opakowaniu. na taką kurację trzeba czasu.

ZDROWE WŁOSY!!

07 mar 2012 - 15:45:59

ja kiedyś brałam tabletki revalid na wypadanie włosów przy 3 opakowaniu widziałam bardzo dużą różnicę

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

ZDROWE WŁOSY!!

07 mar 2012 - 15:46:42

Cytat
tineth
nie wiem czy 2 na dzień to nie za dużo. Jeśli przekroczysz dzienną dawkę zapotrzebowania na witaminy możesz mieć witaminozę czy jakoś tak. Nie wiem zbyt wiele na ten temat, ale tak słyszałam:P

Ja żadnych innych witamin nie biorę więc nie powinno być problemu. W tych tabletkach są raczej wyciągi roślinne i ziołowe, witamin tam jest niewiele

ZDROWE WŁOSY!!

07 mar 2012 - 15:49:37

Ja biorę SILICĘ i ze zdziwieniem zauważyłam, że moje paznokcie stały się o połowę grubsze i twardsze. Włosy mniej wypadają, chociaż nie widzę, aby ich stan spektakularnie się poprawił... Biorę po 1 tabletce dziennie od dwóch miesięcy.

ZDROWE WŁOSY!!

07 mar 2012 - 15:51:26

ja juz brałam tyle tego że szok i skrzypovity i belissy i jakies bardziej skomplikowane nazwy i do tej pory nic mi się nie poprawilo jak wypadaly pękami tak nadal wypadają .

ZDROWE WŁOSY!!

07 mar 2012 - 15:53:46

ja polecam picie skrzypokrzywy, czyli skrzyp i pokrzywę. Zadziała lepiej niż wszelkie tabletki;) do tego picie drożdży- przyspiesza wzrost. Na wypadanie włosów stosuj wcierki- jest ich pełno na rynku. Niestety, ale w tym wypadku potrzeba systematyczności;)

ZDROWE WŁOSY!!

07 mar 2012 - 15:57:18

na mnie skrzypovita i inne tego typu nie działają, efekty dają natomiast tabbletki vitapil z biotyną

niezweryfikowana
Posty: 624
Ostrzeżenia: 1/5

ZDROWE WŁOSY!!

07 mar 2012 - 16:06:20

Ani skrzypowita mi nie pomogla, ani vitapil. Dopiero włosy przestały wypadac po alpicorcie i protopicu. Po kuracji miałam łykać cynk z witaminami żeby jeszcze bardziej je wzmocnić :)

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

ZDROWE WŁOSY!!

08 mar 2012 - 18:40:10

Kupiłam jeszcze dzisiaj taką odżywkę płynną w sprayu ziołową ze skrzypem i pokrzywą. Nie była droga ale same ziołowe składniki bez chemii.
Ciekawe czy takie coś pomaga. Już nie wiem co mam robić, o jest desperacja ;// bo nie mogę na te włosy patrzeć

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

.Farbowanie - Pomocy.