Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

picie drożdży - włosy! :)

24 lut 2012 - 23:44:14

Cytat
amla0705
Cytat
doomiii
ja właśnie czytałam na forum gdzie sie wypowiadał lekarz,że picie drożdzy dobrze działa na flore bakteryjną w jelitach.
Do czasu mówie Ci

Oby nie:P
bo ja od dzisiaj pije:D

zweryfikowana
Posty: 271
Ostrzeżenia: 3/5

picie drożdży - włosy! :)

24 lut 2012 - 23:47:21

jutro lecę do sklepu po drożdże i zaczynam! :D mam nadzieję, że u mnie coś da radę, baardzo wolno mi rosną włosy, a chcę mieć bardzo dłuuugie.

picie drożdży - włosy! :)

25 lut 2012 - 12:34:13

ja planuje pić 1 miesiąc i przestać :) i może kiedyś znowu sobie zrobić taką miesięczną kuracje
nie zraźcię się, podobno przez pierwsze dni wysypuje na twarzy pryszczy bo organizm się oczyszcza (tak czytałam) ale wcale nie musi tak się stać ;o.. ale potem już jest okej ! :)

1/4 drożdży babuni + do ostygniętego napoju troche zimnego mleka + łyżka kakao = da się wypić hehe :D mniiam

picie drożdży - włosy! :)

25 lut 2012 - 12:38:02

Moja siostra pije drożdże ale na nerwobóle:) o włosach nic mi nie wiadomo.

picie drożdży - włosy! :)

25 lut 2012 - 14:59:58

piszcie jakie efekty zauważyłyście!:)

picie drożdży - włosy! :)

26 lut 2012 - 12:37:49

Cytat
amla0705
Oj nie radze na dłuzsza mete pic drozdzy , bo grozi zgaga ból brzucha własnie wiatry jak tu dziewczyna napisała i mozna sobie rozwalic swoja naturalna flore bakteryjna , moge byc problemy z załatwianiem sie i mozna nabawic sie nadkwasoty zołądka , moga powstac kamienie zólciowe
Nie ma to jak mieć złe informacje i jeszcze przekazywac je innym jako pewnik ;)
Jeśli ktoś w ilościach hurtowych pożera surowe, żywe drożdże to faktycznie mogą wyniknąć z tego problemy żółądkowe.
Dlatego należy zalać je najpierw wrzątkiem.

picie drożdży - włosy! :)

26 lut 2012 - 12:41:12

pilam przez 2 tyg. Z poczatku myslalam sobie "przeciez to wcale nie jest takie obleśne" Ale z czasem tak mi to obrzydlo ze narazie przestalam :/

Ale juz zaluje,bowidze ze moje wlosy znowu jakos "opadly z sil" I cerami sie pogorszyla :( Chyba znowu musze zaczac co bedzie bardzo trudne...

picie drożdży - włosy! :)

26 lut 2012 - 12:46:43

Piję drożsże od 8 lutego ;)
Na razie jakiejś mega różnicy nie zauważyłam :P
Czekam na większe efekty :)
Ja na początku piłam z 2 łyżeczkami kakao + łyżeczka cukru,
ale gdy kakao się skończyło przerzuciłam się na 1 łyżeczkę galaretki :) Ssamych droższy nie dałabym rady przełknąć ! :))
Podobno rezultaty picia drożdży są na prawde świetne,
więc wytrwale piję codziennie jedną szklankę :)

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 1/5

picie drożdży - włosy! :)

26 lut 2012 - 12:49:28

Ja pije od kilku lat i naprawde przynosi efekty. A żeby były lepsze w samku to dodaję do nich 2 łyżki miodu i kilka kropel soku z cytryny.
Kupuje tez od niedawna ziele sprzypu polnego i robię z niego napry do picia i spłukiwania włosów. Także polecam.

picie drożdży - włosy! :)

26 lut 2012 - 12:51:04

ja się nie przełamę chyba:)

picie drożdży - włosy! :)

26 lut 2012 - 12:53:34

Piłam i daję efekty :D Włosy są zdrowsze , paznokcie się mniej łamią i skóra na twarzy jest ładniejsza :)

picie drożdży - włosy! :)

26 lut 2012 - 13:12:04

Od jutra zaczynam! ;D

picie drożdży - włosy! :)

26 lut 2012 - 13:16:44

Cytat
karoDG
drożdże z mlekiem sa pycha :) no ale nie stosowałam z myślą o włosach, raczej o mojej buzi, ale przerzuciłam sie ostatnio na tabletki drożdże z bratkiem :)
ja też na buźkę drożdże biorę (w tabletkach:), hmm próbuj - może pomoże. gwarancji nie ma, bo nie na każdy organizm to działa

picie drożdży - włosy! :)

26 lut 2012 - 13:21:37

Cytat
ohkate
Ja piłam , ale tylko 2 tygodnie.. Zauważyłam ,że moje włosy były gęstsze, bardziej lśniące i urosły.

Musisz drożdże zalać wrzącą wodą, trochę pogotować ,aż będą "kipieć" i dodać trochę zimnego mleka. Ja dodawałam jeszcze trochę miodu i owa mikstura była wówczas b. smaczna!:)

Przestałam pić drożdże jak skończył mi się miód :P

ale jak je ugotujesz to je zabijesz i straca wlasciwosci.. tak samo jak gotowanie miodu z mlekiem i czosnkiem na przeziebienie... ciasto jak robisz to tez nie mozesz ich rozpuscic w za goracej wodzie czy mleku bo nie wyrosną...

picie drożdży - włosy! :)

28 lut 2012 - 22:17:39

Pije od tygodnia (czyli od kiedy przeczytałam ten wątek ;)) . Pryszcze się nie pojawiły, smak mi nie przeszkadza- z miodem i mlekiem nawet smaczne. Wydaje mi się, że mniej włosów mi wypada, ale nie wim czy to nie za wcześnie żeby coś było widać i chłopak się ze mnie śmieje, że to efekt placebo ;P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wlosy