Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Włosy włósy-ombre hair

10 lut 2012 - 20:05:58

Hej dziewczyny.

Mysle ze wiekszosc z was juz spotkala sie z trendem ombre hair jsli nie to prosze:
czy ktoras z was robila sobie cos takiego? ostatnio probowalam zrobic to blond farba ale nie chwycilo. dzis zakupilam rozjasniacz z deli cometics (krem rozjasniajacy do wlosow) za 6zl^^ czy ktos uzywal? czy ładny kolor po tym wychdzi?
proosze o pomoc;**
?
nikt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 20:09 przez wiola555.

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Włosy włósy-ombre hair

10 lut 2012 - 20:10:10

Ja znam i szczerze powiedziawszy myślałam o takich włoskach.
Ale chyba mam za krótkie włosy...

I poleciłabym iść do fryzjera, aby sobie nie spieprzyć włosów...

Włosy włósy-ombre hair

10 lut 2012 - 20:12:04

u fryzjera kosztuje to ponad 100 zł i poprostu mnie nie stac. duzo dziewczyn robi sobie sama bo to jest proste tylko boje sie koloru koncowego;/
u fryzjera kosztuje to ponad 100 zł i poprostu mnie nie stac. duzo dziewczyn robi sobie sama bo to jest proste tylko boje sie koloru koncowego;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 20:15 przez wiola555.

Włosy włósy-ombre hair

13 lut 2012 - 21:04:01

uzywalam tego rozjasniacza z tym ze tego do pasemek, no zniszczyl mi wlosy ale to chyba jak kazdy rozjasniacz. moja rada jest taka zebys bron boze nie przykrywala niczym wlosow, ani recznikiem ani zadna folia. ja tak zrobilam w wlosy po prostu zaczely mi sie dymic, splukalam po 10min i mialam rude i tak w sumie zostawilam bo mi sie podobalo

Włosy włósy-ombre hair

13 lut 2012 - 21:08:41

Ja mam takie włosy. Ale nie robiłam żadną farbą, tylko same rozjaśniły mi się przez słońce. Więc mam teraz swoje ciemniejsze odrosty, a do tego jaśniejsze na dole :)

Włosy włósy-ombre hair

13 lut 2012 - 21:08:57

http: //www.youtubowiczki. pl/ombre_hair_kilka_wskazowek

poczytaj tutaj

Włosy włósy-ombre hair

13 lut 2012 - 21:11:14

ja we wrzesniu miałam robione coś takiego



Włosy włósy-ombre hair

13 lut 2012 - 21:12:21

Wiesz co, to zależy od tego, jak bardzo chcesz te włosy rozjaśnić. Ja bawiłam się z rozjaśniaczem, gdy chciałam z naturalnego, ciemnego brązu przejść do blondu. Po ok 5min miałam już ładny, naturalny odcień średniego blondu. Pamiętaj, że rozjaśniacz jest naprawdę mocny i trzeba uważać żeby nie zrobić sobie białych włosów ;)

niezweryfikowana
Posty: 242
Ostrzeżenia: 1/5

Włosy włósy-ombre hair

13 lut 2012 - 21:14:02

na yt sa filmiki instruktażowe jak dziewczyny rozjasniaja tym kremem :)

Włosy włósy-ombre hair

14 lut 2012 - 11:12:14

znajoma zrobiła sobie ostatnio. Ma włosy za ramiona ( średnio długie )w ciemnym kolorze. Poszła do najlepszego fryzjera w Łodzi zapłaciła 250 zł ;o ( co dla mnie jest chorą ceną) i ani ona ani nikt praktycznie nie widzi róznicy kolorów. Także ja osobiście nie polecam za efekt odrostów zapłacić tyle kasy :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SZAMPONETKA ..