Obecnie rozmawiamy o:

odzież robocza online

gorący temat

Otwarcie sklepu online

godzinę temu

FARBA A UTLENIACZ

dzisiaj o 7:11

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przedziałek na środku głowy

15 sty 2012 - 16:26:20

ja u siebie tępię jakikolwiek przedziałek ;] nie lubię, kiedyś miałam. a u Ciebie to w sumie zależy, jaką fryzurę dokładnie planujesz.

Przedziałek na środku głowy

15 sty 2012 - 16:28:53

ja czekam ąz mi urosną i też robię na środku :D

Przedziałek na środku głowy

15 sty 2012 - 16:29:25

a nie mozesz porpostu zrobic sobie takiego przedziałku, stanac pryz lustrze i stwierdzić czy dobrze wygladasz?

niezweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 2/5

Przedziałek na środku głowy

15 sty 2012 - 16:29:58

do przedzialku na srodku glowy trzeba miec idealna buzke male czolo maly nosek itp. Ja tak probowalam ale podkreslil mi tylko moj nos ktory jest wg mnie za duzy i przy przedzialku na srodku jeszcze bardziej duzy sie wydawal:D

Przedziałek na środku głowy

15 sty 2012 - 16:31:49

Domciaa dokladnie, o to wlasnie mi chodzilo. Objetosc i skret, inaczej wyjdzie kiepsko.

Przedziałek na środku głowy

15 sty 2012 - 16:33:53

haha, ja nie lubie takiej "firanki" :D Jak byłam mała to nosiłam, wyglądałam jak pyza :D

teraz tylko i wyłącznie na boku ;d

Przedziałek na środku głowy

15 sty 2012 - 16:36:05

Może i wyszczupla, ale jak się ma kwadratowo-okrągłą twarz (tak jak ja ;p) to lepiej nie kombinować bo można się załamać maksymalnym uwidocznieniem szczeny :D

Przedziałek na środku głowy

15 sty 2012 - 16:36:49

Ja mam na środku, kiedyś nosiłam na bok, ale teraz o wiele lepiej wyglądam i lepiej się czuję. A włosy nosze różnie.. albo idealnie wyprostowane, albo lekkie fale :)

Cytat
hajfajf18
do przedzialku na srodku glowy trzeba miec idealna buzke male czolo maly nosek itp. Ja tak probowalam ale podkreslil mi tylko moj nos ktory jest wg mnie za duzy i przy przedzialku na srodku jeszcze bardziej duzy sie wydawal:D

no co ty.. ja mam duży nos niestety, do tego duze usta i wyglądam dobrze, moja twarz dopiero nabrała ładnego kształtu, teraz jak sprobuje grzywke ułozyć na bok to sie zastanawiam jak moglam chodzić w takiej fryzurze ;d



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-15 16:43 przez k_isia.

Przedziałek na środku głowy

15 sty 2012 - 16:41:26

mam nadzieję,że się zdjęcie pokaże - blondynka po prawej :) koleżanka szatynka podchodząca pod rudy :P ale też z przedziałkiem na środku :)

włosy.click



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-15 16:42 przez mirata57.

zweryfikowana
Posty: 1.047
Ostrzeżenia: 3/5

Przedziałek na środku głowy

15 sty 2012 - 16:41:37

ja mam , też zawsze miałam na bok ale pewnego wieczoru po umyciu włosów dałam na środek i podoba mi się nosze juz 2 tydzien:)

zweryfikowana
Posty: 877
Ostrzeżenia: 2/5

Przedziałek na środku głowy

15 sty 2012 - 16:42:17

Cytat
k_isia
Ja mam na środku, kiedyś nosiłam na bok, ale teraz o wiele lepiej wyglądam i lepiej się czuję. A włosy nosze różnie.. albo idealnie wyprostowane, albo lekkie fale :)
Cytat
hajfajf18
do przedzialku na srodku glowy trzeba miec idealna buzke male czolo maly nosek itp. Ja tak probowalam ale podkreslil mi tylko moj nos ktory jest wg mnie za duzy i przy przedzialku na srodku jeszcze bardziej duzy sie wydawal:D

no co ty.. ja mam duży nos niestety, do tego duze usta i wyglądam dobrze, moja twarz dopiero nabrała ładnego koształty, teraz jak sprobuje grzywke ułozyć na bok to sie zastanawiam jak moglam pół zycia chodzić w takiej fryzurze ;d


Ojj, poka fotki! ;D

Przedziałek na środku głowy

15 sty 2012 - 16:46:12

Nie mam w ogóle przedziałka ale zawsze podobał mi się z boku.

Przedziałek na środku głowy

15 sty 2012 - 16:55:42

moze jest modny ale nie kazdej w nim dobrze! niektore dziewczyny to wtgladaja jak z uposledzieniem jakims...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SUBLIME MOUSSE KASZTAN