Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 106
Ostrzeżenia: 1/5

a ja polecam FLATMARVEL firmy goldwell, chroni włosy, nie obciąża ich i nie usztywnia ,nadaje połysk i wygladza,,,cool

osobiście polecam z mariona, około 8zł. kosztuje :)

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Jeżeli chodzi o te skuteczniejsze preparaty, to ten spray jest bardzo dobry: http://www.veba.pl/product-pol-4293-Seriously-Straight-200-ml.html bardzo dobrze wygładza włosy, no i dosyć długo działa, także warto zainwestować.

ja polecam kosmetyki do prostowania z welli lub lakier got2b :) do tego na koncoweczki jedwab i na koniec pryskam lakierem:) efekt: fryzurka trzyma sie caly dzien, a nawet dluzej. tez jestem posiadaczka kreconych i niesfornych wlosow, dlatego ratuje sie prostownica. jeszcze nigdy nie przywiazalam sie do zadnego kosmetyku do prostowania, szukam ciagle swojego idealu. aczkolwiek te dwa, ktore wymienilam, dobrze mi sluza :)

Moja siostra ma również kręcone włosy. Dość długo w takich chodziła, bo te loczki były słodkie ;) Ale w końcu zapragnęła zmiany i wiesz co ...
Spróbuj może tak, jestem pewna, że Twoje włosy będą równie piękne jak mojej sis, ponieważ macie kręcone, a ona już od bardzo długiego czasu tak robi.
Kręci je na grubych wałkach ;) I sciąga loki włosy są przepiękne, ponieważ ma ich dużo - podejrzewam, że Ty również skoro masz kręcone ;) Włosy piękne, gęste - polecam grube wałki, spróbuj przynajmniej z raz, a zobaczysz ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-19 13:54 przez serduszko16.

Hej tu masz dokładną instrukcję jak wyprostować włosy, po takim prostowaniu nie ma opcji aby Ci się skręciły po godzinie ;)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prostownice... którą wybrać ?