Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny;) Z natury jestem zakręcona, tzn. mam bardzo kręcone włosy;p Jak każda kobieta czasem pragnę zmiany, chciałabym więc od czasu do czasu wyprostować sobie włosy. Problem w tym, że po wyprostowaniu trzymają się one z godzinę, max dwie i zaczynają wracać do swojej pierwotnej postaci. Chciałam Was spytać, czy znacie jakieś sprawdzone i niedrogie preparaty do nakładania na włosy przed prostowaniem, aby efekt utrzymywał się na nich dłużej?;)

Równiez jestem na etapie poszukiwania takiego produktu . Jego zadaniem musi być ładne, długotrwałe nabłyszczanie i ochrona przed temp . Niestety próbowałam , już wielu i nic .. W szczególności nie polecam produktów z nivea .

z joanny jest dobry i niedrogi kolo 15-17zl
a oststnio czytalam ze z mariona tez dobry i tani kolo 10zl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-27 18:31 przez mmk26.

ja uzywalam z loreala, taki w rozowym opakowaniu byl jak dla mnie najlepszy z takich tanszych preparatow , ale duza role tez odgrywa prostownica .

zweryfikowana
Posty: 185
Ostrzeżenia: 1/5

Ja polecam odzywke nivea troszke prostuje;]

http://szafiarenka.pl/53/5011156/farby-do-tkanin.html poszukuje;]

kerastase





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-27 18:42 przez Sandria.

Cytat
mmk26
z joanny jest dobry i niedrogi kolo 15-17zl
a oststnio czytalam ze z mariona tez dobry i tani kolo 10zl

polecam jeden i drugi! :)

Mi dobrze służy produkt z Wella "shockkwaves po prostu proste" nie jest zbyt drogi dałam za niego 14zł z groszami. Co najważniejsze chroni również włosy przed temperaturą.

ja miałam taki syoss. nie polecam, bo strasznie obciążał mi włosy ;/

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-27 18:44 przez Sandria.

polecam kosmetyki firmy marion. Ja mam co prawda falowane włosy, nie kręcone ale też są niesforne i sie od razu po prostowaniu odkręcają. te kosmetyki są niedrogie i na moich włoskach skuteczke:)

Te preparaty nic nie dają. Wszystko zależy od prostownicy. Przetestowałam na sobie. mam bardzooooooo kręcone włosy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prostownice... którą wybrać ?