Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Po bojowym zadaniu ( przejście z czarnych na prawie platynowy blond ) moje włosy potrzebują duużo odżywek, ogólnie regeneracji. Tylko czym ? Jak często ? Co Wam dało efekty ? z jakich korzystacie kosmetyków ?

I po czym włosy zaczną szybciej rosnąć ? Kiedyś miałam długie, ale obcięłam i bardzo żałuje. Chcę, żeby teraz jak najszybciej urosły :) Poradźcie :)

[embed_image 4c5e044607e605c9616e11b21b2729bd]

Takie włoski mieć ... :)

Ja używam maseczki z Fructisa i szampon z tego i jestem bardzo zadowolona. Najlepiej jak będziesz szukać kosmetyków do włosów to szukaj z regeneracją do włosów blond żeby kolor ci się trzymał elegancko

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 2/5

Avon, maseczka naprawcza 3d

do znudzenia polecana maska Wax -uzywam jej od miesiaca i efekty są widoczne-włosy szybciej rosna -zauważam po odrostach i pojawiaja się pod grzywką nowe krótkie włoski, a poza tym ładnie błyszczą i nie puszą się a oprócz tego polecam też olejek rycynowy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-13 22:13 przez marzenus85.

aaa ten kolor to jeszcze i tak jest do poprawki co najgorsza, bo po tylu próbach rozjaśniania najpierw delikatnie u fryzjerów, potem drastycznie rozjaśniaczem z joanny i tak mam jeszcze miejscowo lekko rudawe pasma ...
taki blond jaki chce i tak to nie jest : (
no właśnie chyba na tą maseczkę wax się zdecyduję, bo już w kilku miejscach wyczytałam, że jest dobra, ale im więcej czytam tym więcej nowych produktów :)
a cena tej maseczki też przyzwoita więc chyba to :)
a po jakim czasie pierwsze efekty ? po miesiącu czy już wcześniej było widać ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-13 22:12 przez wiki_2402.

Kurczakowy kolor włosów,a twarz w odcieniu mandarynki.
Dlaczego tak się skrzywdziłaś to nie rozumiem.

Serum wzmacniające Pantene ja kupuje w tesco za 15,79 zł (nowe cudeńko, powoli regeneruje moje spalone rozjaśniaczem włoski, nakłada się na wilgotne włosy i nie spłukuje, włosy po nim jak z salonu:). Mięciutkie i błyszczące. Swoją drogą piszesz, że masz miejscowo rudawe pasma polecam Ci farby z Avonu ja farbowałam 12.01 ultrajasny popielaty blond. Farba jest rewelacyjna, nie niszczy tak włosków i jest mega wydajna. Jestem brunetką a moje odrosty zafarbowała idealne. Jest to farba profesjonalna z preparatem przygotowawczym do farbowania. W katalogu cena 19,99 ale warto bo są to naprawdę farby z górnej półki (na allegro można kupić takiej). Oraz polecam płukankę srebrzyk



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-13 22:16 przez pola904.

Cytat
rosiasoko
Kurczakowy kolor włosów,a twarz w odcieniu mandarynki.
Dlaczego tak się skrzywdziłaś to nie rozumiem.


ale jak byś tylko przeczytała ze zrozumieniem, to byś wiedziała, że ta na zdjęciu to nie ja. ja tylko podziwiam długość włosów, bo takie właśnie mi się podobają, no i blond koniecznie :)

kallos latte maseczka mleczna

Farbowanie włosów na blond, szczególnie rozjaśnianie bardzo niszczy włosy, sama farbuję na blond i niestety jeśli chodzi o sklepowe kosmetyki to stosowałam już całą masę różnych szamponów, odżywek, maseczek etc... i wg mnie to szkoda na to pieniędzy wydawać lepiej zainwestować w profesionalne kosmetyki do włosów i tu polecam Ci całą serię L'oreal Professionnel Absolut Repair. Dla mnie to był strzał w dziesiątkę. Nie są to tanie kosmetyki, ale są bardzo wydajne i co najważniejsze naprawdę potrafią zdziałać cuda ze zniszczonymi włosami.
Ja kupuję na allegro szapon, odżywkę i kurację w ampułkach bo ceny są o wiele mniejsze niż w salonie fryzjerskim czy hurtowni kosmetycznej.

ja właśnie dziś kupiłam ogormne zakupy na allegro właśnie z Loreal Profesionnel i goldwell. Na pewno musisz zainwesrtować troszkę kasy.

Cytat
wiki_2402
aaa ten kolor to jeszcze i tak jest do poprawki co najgorsza, bo po tylu próbach rozjaśniania najpierw delikatnie u fryzjerów, potem drastycznie rozjaśniaczem z joanny i tak mam jeszcze miejscowo lekko rudawe pasma ...
taki blond jaki chce i tak to nie jest : (
no właśnie chyba na tą maseczkę wax się zdecyduję, bo już w kilku miejscach wyczytałam, że jest dobra, ale im więcej czytam tym więcej nowych produktów :)
a cena tej maseczki też przyzwoita więc chyba to :)
a po jakim czasie pierwsze efekty ? po miesiącu czy już wcześniej było widać ?
ja pierwsze efekty zauważyłam po ok 3 tygodniach a używam jej 2 razy tygodniowo co 4-5 dni- włosy stały się wyczuwalnie bardziej gęste niż wcześniej, a od niedawna czyli ok 4-5 tyg zauważyłam nowe cebulki wlosów, poza tym nie wypadaja tak jak wcześniej; natomiast piękny błyszczący kolor juz po pierwszym uzyciu zauważalny.

Musisz starać się wytrzymywać bez prostowania, kręcenia włosów ponieważ to niszczy włosy jeszcze bardziej najlepiej kitki i od czasu do czasu używaj prostownicy :) ja używałam maski mlecznej idź do swojego fryzjera i zapytaj czy może Ci zamówić u swojego dostawcy albo jak masz u siebie w miescie sklep fryzjerski to idź i tam zapytaj o taka maske moja ma ok 500ml i kosztuje 20 zl stracza na dlugo a wlosy sa calkiem inne kup też jedwab i nakladaj na koncowki mozesz tez delikatnie przepikowac wlosy nie beda wygladaly na takie zniszczone :)
A co do odżywki wax to moja nauczycielka ma i jest zadowolona a koleżanka użyła raz bo ma przetluszczone wlosy swedzi ja glowa, wiec nie wiem czy warto. I jeszcze mi sie przypomnialo jesli Twoja fryzjerka zamawia rzeczy z polwella to jest tam taki zestaw szampon odzywka i maseczka regenerujacy wlosy z keratyna naprawde pomaga ale cena w promocji to 120 zl, wiec nie wiem czy chcesz tyle wydać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-13 22:27 przez paulinka-2807.

Jezeli chodzi o porost lub wypadanie to SEISHIN genki box (próbowałam wszystkiego przez loxon po kerastase i seishin wymiata) A odbudowa to absolut repair albo intense repair i najlepiej to ampułka raz lub dwa w miesiącu

zweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 1/5

Placenta fryzjerska + wax. Niezastąpione:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przedłużanie włosów