Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jaki kolor włosów?

13 lis 2011 - 12:36:29

W załączniku kolor moich włosów. Chciałabym zmienić go (jednak nie chcę mieć ciemniejszych włosów). Ktoś może polecić jakąś farbę?

Ps. Włosy od końca szyi (czyli kilka cm) są ciemniejsze jeszcze od farby, te od głowy przez kawałek mysie (moje), te pośrodku też mój kolor ale od słońca wyjaśniały i w niektórym świetle wyglądają jak miodowe.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-13 12:38 przez monisia_key.

jaki kolor włosów?

13 lis 2011 - 12:41:55

Kurcze masz świetne włosy... Nie szkoda Ci ich znowu farbą niszczyć...? Ja ostatnio się zachwyciłam Loreal sublime mousse. Jest super łatwa w aplikacji i nie śmierdzi tak masakrycznie jak niektóre. A jeśli nie chciałabyś aż tak niszczyć włosów to może Loreal Casting...?

jaki kolor włosów?

13 lis 2011 - 12:43:01

ciemna czekolada

jaki kolor włosów?

13 lis 2011 - 12:43:57

nie farbuj :)

jaki kolor włosów?

13 lis 2011 - 12:44:06

Tak konkretnie to pytam o kolor farby :) bo nie chcę na nie nakładać "brązów" bo wyjdą czarne na moim kolorze. A może ktoś zna taką, która np. lekko rozjaśni, doda blasku?

Ciemna czekolada odpada- piszę, że nie chcę ciemniejszych (pół życia farbowałam na czarno i ciemną czekoladę).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-13 12:44 przez monisia_key.

jaki kolor włosów?

13 lis 2011 - 12:46:14

palona kawa

jaki kolor włosów?

13 lis 2011 - 12:47:11

Cytat
emm200
palona kawa

pisząc kolory możecie polecić konkretną farbę? Pamiętajcie, że zależy mi na tym by ich nie przyciemnić.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

jaki kolor włosów?

13 lis 2011 - 12:47:42

Cytat
kotek_psotek
Nie szkoda Ci ich znowu farbą niszczyć...?

Dobra farba włosa nie zniszczy. Niestety dobrą farbę nałożą tylko u dobrego fryzjera, a to kosztuje, więc w sumie mogłabym powielić Twoje pytanie..
Chyba, że autorko wykosztujesz się i pójdziesz na farbowanie czymś porządnym.
Poza tym kolor włosów dobiera się do twarzy a nie do włosów, więc niestety - to co najważniejsze zasłoniłaś. Można polecać każdy kolor, ale nie każdy będzie pasował z resztą.

jaki kolor włosów?

13 lis 2011 - 12:47:46

W przypadku włosów ciemniejszych na końcach efekt wyjdzie raczej niezbyt naturalny... Jeśli np nałożysz jasny blond to przy skórze rozjaśnią ci się włosy, ale końce najprawdopodobniej pozostana dalej ciemne... Nie raz przerabiałam taki efekt... :)

niezweryfikowana
Posty: 239
Ostrzeżenia: 1/5

jaki kolor włosów?

13 lis 2011 - 12:48:50

kup sobie mroźny blond, to jest casting loreala.. on wychodzi jak taki ciepły brąz :)
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSAK3txqS-AlnT9kQi3qWVL3zy9dRg4TvIai0wO8yYHfJa3CtbW2Ch7lkv3

mniej wiecej cos takiego bedziesz miala, no moze troszke ciemniejsze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-13 12:49 przez Prrralinka.

jaki kolor włosów?

13 lis 2011 - 12:51:13

Nie no, na pewno nie chcę zrobić z siebie blondi (mam ciemne oczy, nie pasowałoby to). Ale np. podoba mi się taki kolor jak na zdjęciu... lub trochę ciemniejszy

Cytat
Prrralinka
kup sobie mroźny blond, to jest casting loreala.. on wychodzi jak taki ciepły brąz :)
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSAK3txqS-AlnT9kQi3qWVL3zy9dRg4TvIai0wO8yYHfJa3CtbW2Ch7lkv3

mniej wiecej cos takiego bedziesz miala, no moze troszke ciemniejsze

Serio z moich włosów wyszedłby mniej więcej taki kolor? :P Jakoś nie chce mi się wierzyć :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-13 12:52 przez monisia_key.

jaki kolor włosów?

13 lis 2011 - 12:52:45

Zgadzam sie z jedną z przedmówczyn, kolor włosów dobiera sie do twarzy.... możesz spróbowac ciemny kasztan

jaki kolor włosów?

13 lis 2011 - 12:54:32

To może spróbuj ciemny blond...? Jeśli nie chcesz przyciemnić włosów to nie powinnaś się decydować moim zdaniem na kolor ciemniejszy niż ciemny blond... Z niektórych firm jasny brąz już wychodzi prawie jak czarny...

jaki kolor włosów?

13 lis 2011 - 12:54:50

Cytat
kwiatek24
Zgadzam sie z jedną z przedmówczyn, kolor włosów dobiera sie do twarzy.... możesz spróbowac ciemny kasztan

Jejkuu...ciemny kasztan wyjdzie na moich włosach prawie że czarny. Jeszcze raz powtarzam: nie chcę ciemniejszych! :P

Zebyśmy się zrozumiały: nie pytam jaki kolor pasuje mi do urody tylko hmm, czy możecie polecić jakąs farbę która wyszłaby na moich włosach jako ciepły jasny brąz :)

Czy ciemny blond w ogóle "chwyci" na moich włosach? Czy nie wyjdzie mi zielony :D?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-13 12:55 przez monisia_key.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

jaki kolor włosów?

13 lis 2011 - 12:56:19

monisia_key, jak już pisałam - zależy ile chcesz przeznaczyć na to. Mogę Ci zagwarantować, że będziesz zadowolona ze złotych odcieni farb Nayo. Sama mam na głowie kilka odcieni złota tej marki i są po prostu przecudowne, naprawdę warto. Tyle, że cena też konkretna.
Tak, wyjdą Ci złote blondy na Twoich włosach spokojnie,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-13 12:57 przez matra.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ombre hair na czarnych farbowanych włosach