Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 340
Ostrzeżenia: 1/5

Cienkie włosy

10 lis 2011 - 19:49:56

Moim problemem są cienkie włosy... są sięgające do połowy pleców, kręcono- "sianowate", brakuje im objętości i już po kilku godzinach funkcjonowania wyglądają na ulizane lub tłuste. Czy któraś z was też ma taki problem? Może powinnam zmienić fryzurę? Znacie może jakiś pomysł, żeby je jakoś wspomóc? już mam dość swoich ulizanych włosów...

Cienkie włosy

10 lis 2011 - 19:54:19

Powinnaś je skrócić, żeby nie opadały pod wpływem swojego cieżaru, nie cieniowac- jedynie lekko czubek. Też mam cienkie włosy i takie same problemy jak ty ale przy takim cięciu jak opisałam wyżej włosy fajnie się układaja.

Cienkie włosy

10 lis 2011 - 19:56:45

Ja też mam takie włosy, tyle że proste. Też zawsze nosiłam do połowy pleców i zawsze myślałam, że nie dość że są cienkie, to jeszcze mam ich mało. Każdy fryzjer jednak powtarzał mi, że jest ich dużo, tylko wyglądają tak, bo są cienkie. Myślę, że dobrym pomysłem było ścięcie włosów na krótko trochę powyżej ramion, bo są lżejsze i nie są tak oklapnięte jak były, gdy były dłuższe. Do tego jeszcze zaczęłam stosować mgiełkę do włosów cienkich nadającą objętości z L'Oreal Volium (zielone opakowanie) i jest dużo lepiej. Co prawda efekt trwa do końca dnia, czasami też na drugi dzień, ale warto było. POLECAM:)

niezweryfikowana
Posty: 340
Ostrzeżenia: 1/5

Cienkie włosy

10 lis 2011 - 19:56:49

Dziękuję ;) ktoś jeszcze?

Cienkie włosy

10 lis 2011 - 20:00:39

Ja mam cienkie włosy teraz zapuszczam puki co mam za ramiona proponuje upinac do góry ja od czasu do czasu jak rozpuszczam to troche podtapiruje góre by troche stała fajnie też wyglądam w lokach wtedy ich objętosc się zwieksza i fajnie się wyglada

Cienkie włosy

10 lis 2011 - 20:02:30

ja mam krecone wlosy i zwykle po 1. nie susze suszarka 2. nie rozczesuje ich 3. staram sie nie uzywac prostownicy 4. uzywam odzywki na rozdwajajace sie koncowki wlosow. nie pomoge ci z przetluszczaniem bo mi sie nie tluszcza wlasciwie musze je nawizac :P nie wiem czy ci cos pomoglam :P

niezweryfikowana
Posty: 340
Ostrzeżenia: 1/5

Cienkie włosy

10 lis 2011 - 20:03:45

Tylko że ja jestem przyzwyczajona do rozpuszczonych włosów ;/ ale spróbuję się dostosować

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

włosy stają dęba . ;D