Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Keratynowe prostowanie włosów

06 lis 2011 - 08:28:54

Czy któraś z Was robiła ten zabieg?
Ile to kosztuje, jak długo utrzymuje się efekt?
I najważniejsze, czy jest zadowalający?
Czytałam, że na cienkich włosach efekt jest bardziej długotrwały. Czy keratynowe prostowanie wpływa na łamliwość włosów?
Czy zabieg jest wykonywany na całych włosach, czy też można go wykonać tylko na długości np. od ucha (mam włosy przyklapnięte u nasady i obawiam się, że to mogłoby je jeszcze bardziej przylizać)?
Czy trzeba później używać specjalnych produktów fryzjerskich czy po prostu produktów z keratyną (w sklepach z półproduktami kosmetycznymi można kupić keratynę w płynie i dodawać ją do gotowych kosmetyków do włosów). Polecacie ten zabieg? :)

Keratynowe prostowanie włosów

06 lis 2011 - 08:32:08

http://www.youtube.com/user/nieesia25#p/u/3/e6POuaNDCJ8

w tym filmiku masz wszystkie wiadomości na ten temat ;)

zweryfikowana
Posty: 689
Ostrzeżenia: 1/5

Keratynowe prostowanie włosów

06 lis 2011 - 08:33:01

O ile wiem z plotek mamy, która własnie wprowadza taki produkt do swoich usług sama na keratyna jest strasznie droga to dolicz sobie jeszcze koszty usługi. Jednak słyszałam ze jest to chyba najzdrowsza forma prostowania i efekty sa bardziej zadowalające od chemicznego prostowania innym środkiem. Ale wszystko zalezy od fryzjera :)

Keratynowe prostowanie włosów

06 lis 2011 - 08:49:54

Mama mojej koleżanki z klasy ma zakład i wprowadziła to do swojego salonu, ale znajomym ona tego nie poleca, dlatego że jest drogie, a nie warte swojej ceny ... ponieważ efekt nie utrzymuje się za długo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

półmetek POMOCY!!