Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam serdecznie! Mam dwie sprawy, więc połączyłam je w jednym wątku, by nie zaśmiecać forum.
Po pierwsze, w ciągu 2 miesięcy 2 razy rozjaśniałam włosy pasemkami, z ciemnego brazu zeszłam do pasemek w kolorze ciemny blond/jasny brąz. A wczoraj znów zafarbowałam włosy na ciemny brąz! Bo w jaśniejszych źle się czułam, moje pytanie do Was czy też zdarza Wam się zmieniać fryzurę tak często? Mam nadzieję, że nie jestem sama ;-) Liczę, ze ta zmiana będzie ostatnią, ten blond nie dość że zepsuł mi włosy to jeszcze uderzył po kieszeni :-/Teraz chcę tylko zostać przy ciemnych i pielęgnować włosy, by wróciły do formy sprzed blondu.
I druga sprawa, na brąz farbowałam się sama farbą Londa Mocca Brąz inie udało mi się dokładnie pokryć wszystkich włosów, parę pasemek pod włosami zostało jasnych i to bardzo mnie denerwuje. Kiedy mogę zafarbować włoski najszybciej, ma któraś jakieś doświadczenie w tym temacie? Ja najchętniej zafarbowałabym je już jutro znów tylko tym razem Castingiem, bo jest delikatny, bez amoniaku, i tak by mi nie zniszczył włosów, ale boję się, że nie pokryje tych jasnych pasemek skoro to szampon koloryzujący. Nie widać ich zbyt, ale ja jestem na tym punkcie przewrażliwiona. Czekam na wypowiedzi ;-)

zweryfikowana
Posty: 192
Ostrzeżenia: 1/5

włosy można farbować co 3 tygodnie :) o ile nie ma sie tragicznie zniszczonych :) a szampony do 24 myc uwierz mi dłuugo sie trzymają z czasem tylko moze zblednąć kolor :_)

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 4/5

mi włosy właśnie odrastają po farbowaniu. są tysiac razy kepsze niz farbowane. lepiej sie układaja i sa mieciutkie

Dołączcie się:)
http://szafiarenka.pl/57/4778494/przyjaciel-dla-pupila.html

Wiem, zawsze farbowałam odrosty tym Castingiem, ale martwię się że on może nie pokryć tego sztucznego, farbowanego blondu, że jest za słaby :-/ Chyba jednak trochę zaczekam z tym farbowaniem...

Niestety Ja dopiero 3 razy w życiu farbowałam włosy, tylko na toroszke ciemniejszy kolor niz moj. Co do obciniania włosów to odkąd przekroszyły 45cm długości to jest mi coraz trudniej sie rozstawac z nimi tylko je podcinam. Wg mnie kazdy powinien robic z własnym ciałem to co uwaza za słszne.

ja z blondu na brąz przefarbowałam sie w czerwcu, a za tydzien chce isc przefarbowac sie na blond :D
po prostu nie moge sie zdecydowac, w jakich mi lepiej bo oba kolory sa swietne... byc moze kwestia dobrego odcieniu ...

Mam tak samo jak Ty. Zrobiłam sobie ombre hair,po jakimś czasie zafarbowałam na burgundowy kolor,a miesiąc temu znowu zrobiłam ombre:). Zapuszczam włosy,bo bardzo chcę mieć jedna długość z przedziałkiem na środku,ale nie wytrzymałam i zrobiłam grzywkę:). Tak to już jest,że nie mogę mieć długo jednej fryzury,bo zaraz mi się nudzi. Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

ja kiedys tak zrobilam - tylko ze nie moglam juz rozjasniac bo mi sie kruszyly :( - prostowalam,rozjasnialam,meczylam je suszarka no i zero odzywek :P musialam wrocic do naturalnego - ciemny braz wiec zafarbowalam raz ale nie wiem czemu kolor szybko mi sie splukal wiec znow zafarbowalam na ciemny :) teraz juz mam wlosy w bardzo dobrej kondycji , chcialabym rozjasnic ale bedzie ciezko bo juz okolo 4 lat farbuje na ciemny braz - najpierw palette pozniej garnier a teraz joanna ;)

wiec sadze ze farbowanie zalezy od nas samych , pozniej tylko trzeba je 'ogarnac' odzywkami :)

Częste farbowanie nie jest wskazane.
Od tego niszczą Ci się włosy.
Moja propozycja... udaj się do fryzjera na regenerację włosów.
Odczekaj z 2-3 tygodnie a później farbuj.

A później już zrób dłuższą przerwę aby ich nie przeforsować ;)




Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czekoladowe włosy farba