Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

popsuta prostownica

23 paź 2011 - 20:31:56

Mam prostownice z Remingtona już jakieś 2 lata. Od jakiegoś tygodnia podczas prostowania wyłącza mi się i muszę ją włączać i tak w kółko. Dzieje się tak gdzieś co minutę więc bardzo utrudnia to prostowanie. Da się coś takiego naprawić? Czy jestem zmuszona na zakup nowej? Szkoda bo dałam za nią prawie 200zł :(

popsuta prostownica

23 paź 2011 - 20:34:35

Wyrzuć prostownice w cholerę szkoda włosów.

popsuta prostownica

23 paź 2011 - 20:34:41

tez tak miałam, kabel sie przekrecil. Juz wywalilam do smietnika.

popsuta prostownica

23 paź 2011 - 20:35:50

a może ma jeszcze gwarancję ?

popsuta prostownica

23 paź 2011 - 20:35:53

Może złapała wilgoć i ma zwarcie, albo funkcja strażak nawala? :P Połóż ją na dzień-dwa w suchym miejscu na ręczniku papierowym niech sobie przeschnie i odpocznie.

Mi remington kiedyś wleciał włączony zlewu napełnionego wodą i działa..... ;p Są nie do zdarcia

popsuta prostownica

23 paź 2011 - 20:36:57

odkąd prostownica wybuchła mi przy uchu nigdy więcej nie prostowałam włosów. ; o

popsuta prostownica

23 paź 2011 - 20:37:18

no nie gadajcie dziewczyny :( Czyli muszę odkładać znowu dwie stówy na jakąś nową :<
No niestety, gwarancji już nie ma.

Cytat
jestembalaganem
odkąd prostownica wybuchła mi przy uchu nigdy więcej nie prostowałam włosów. ; o

ojej :O no ja codziennie prostuje grzywkę więc prostownica jest mi potrzebna. Jaką polecacie? bo z tego co widzę to muszę już szukać nowej ;<



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-23 20:42 przez Allus.

popsuta prostownica

23 paź 2011 - 20:48:24

Ja polecam remingtona shine therapy, włosy się tak nie katują i są lśniące. I jak wspomniałam wyżej przeżyła już ze mną dużo, nie da się jej zajechać ;) Jak chcesz wydać mniej to leć do Media Marktu, ostatnio trafiłam tam niezłego remingtona za 69zł, generalnie dokładnie to samo co te po 200zł tylko, że nie miał wyświetlacza i obudowa była czarna ;] Nie mogłam się powstrzymać i kupiłam mamie, więc wypróbowana.

popsuta prostownica

23 paź 2011 - 20:50:11

o jej:/ przykro mi:/

popsuta prostownica

23 paź 2011 - 20:50:49

napewno sie da. Daj ja do jakiegos nieautoryzowaneo seriwisu jesli nie masz gwarancji. Np. serwis naprawy sprzetow RTV i AGD

popsuta prostownica

23 paź 2011 - 20:55:09

Cytat
fashioncat
Ja polecam remingtona shine therapy, włosy się tak nie katują i są lśniące. I jak wspomniałam wyżej przeżyła już ze mną dużo, nie da się jej zajechać ;) Jak chcesz wydać mniej to leć do Media Marktu, ostatnio trafiłam tam niezłego remingtona za 69zł, generalnie dokładnie to samo co te po 200zł tylko, że nie miał wyświetlacza i obudowa była czarna ;] Nie mogłam się powstrzymać i kupiłam mamie, więc wypróbowana.

A to prawda ,że tą shine therapy można nawet prostować wysuszone ręcznikiem włosy? Bo właśnie zastanawiam się nad nią albo nad S6500, ale dopiero zaczęłam szukać na allegro ;p

popsuta prostownica

23 paź 2011 - 20:55:23

ja sie tak morduje z moją prostownica od prawie roku.. i to codziennie..
idzie sie przyzwyczaić :D
tez własnie kaberl nie łączy i co chwile musze odkładać kablem pokrecić żeby załączyło, poczekac chwile zeby się nagrzało spowrotem i prostuje i potem znowu.. tak pare razy ;] nie mam kasy na nową.. ;/

popsuta prostownica

23 paź 2011 - 20:56:22

ja miałam super prostownice za 250 zł ze sklepu fryzjeskiego , ale sie zepsuła:/ mam teraz tez ze sklepu fryzjerskiego ale o połowe tansza i jest tez git !!! (mi fryzjerka mowiła ze kazda prostownica sie zurzywa tak po ok.2 lat ) a tanta nie dało sie niestety naprawic i nie wiem czy gdzies prostownice wogole naprawiaja i czy sie to oplaca ...

popsuta prostownica

23 paź 2011 - 21:10:43

Cytat
Allus
Cytat
fashioncat
Ja polecam remingtona shine therapy, włosy się tak nie katują i są lśniące. I jak wspomniałam wyżej przeżyła już ze mną dużo, nie da się jej zajechać ;) Jak chcesz wydać mniej to leć do Media Marktu, ostatnio trafiłam tam niezłego remingtona za 69zł, generalnie dokładnie to samo co te po 200zł tylko, że nie miał wyświetlacza i obudowa była czarna ;] Nie mogłam się powstrzymać i kupiłam mamie, więc wypróbowana.

A to prawda ,że tą shine therapy można nawet prostować wysuszone ręcznikiem włosy? Bo właśnie zastanawiam się nad nią albo nad S6500, ale dopiero zaczęłam szukać na allegro ;p

Można, nawet kilkoma modelami remingtona, ale szkoda włosów, uwierz mi :)

zweryfikowana
Posty: 1.011
Ostrzeżenia: 1/5

popsuta prostownica

23 paź 2011 - 21:13:20

no a co innego, nikt ci tu nowej nie da musisz sobie kupić, chyba że masz gwarancję dłuższą

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

braz kolor wlosow