Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:55:33

Cytat
Aniusiaxx
mi też strasznie wypadały.. i zaczęłam brać tabletki Silica. przez dwa miesiące, 1 dziennie. i problem zniknął ;)

dzięki ale ja szukam szamponu raczej , bo łykam już tabletki , a wiadomo że one działają po miesiącu czy nawet dłuższym stosowaniu i nie będę teraz zmieniać.

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:56:00

To może udaj się do dermatologa jak problem nie przejdzie?
ale poczekaj jeszcze ze 3 tygodni, pobierz jakieś kapsułki na to (np. Radical apteczny, albo to co dziewczyny radzą) i nie martw się, dziennie wypada ok. 100włosów naturalnie, a jak z cebulkami wypadają to może przez stres lub brak jakiegoś hormonu. Głowa do góry.!

zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:56:43

Cytat
metaldragon4
Ja mam jedna bezcenna rade, bo od rau widac dlaczego Ci wypadaja. Przestan stosowac tyle specyfików naraz. To strasznie osłabia włosy. A odzywka radical to sama chemia, wiem bo używałam. Mi przestały wypadac po Nivea long repair.
Ale radze Ci odstawic wszystkie odzywki i inne syfy. Myc tym szamponem nivea long repair i zrobic sobie zwykla plukanke z pokrzywy. W garnku zagotowac troche lisci pokrzywy az do wrzenia, a potem odcedzic liscie od wywaru i spłukac tym wlosy po myciu.
I po tym juz nie płukasz włosow tylko zostawiasz to z pokrzywa. To powinno je odbudowac w bardzo szybkim tempie;)
POzdrawiam

Rady koleżanki brzmią bardzo rozsądnie może sama popróbuje :)

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:56:55

Idź do apteki i zapytaj o szampon dla osób po chemioterapii ja używałam takiego niestety nazwy nie pamiętam. Dużo za niego nie zapłaciłam a efekty były ogromne. Naprawdę polecam :)

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:59:13

tak mam zamiar isc do dermatologa na urlopie bo na razie to nie mam czasu... bo musze jechac do innego miasta.

Cytat
anisia888
Idź do apteki i zapytaj o szampon dla osób po chemioterapii ja używałam takiego niestety nazwy nie pamiętam. Dużo za niego nie zapłaciłam a efekty były ogromne. Naprawdę polecam :)


boje się efektów az tak mocnego szamponu , bo na pewno jest silny i może zaszkodzić osobom ktore nie przeszły chemioterapii ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-17 12:00 przez karolinka1108.

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 12:04:12

Cytat
metaldragon4
Cytat
agguusiiiia
mam ten sam problem.. szczerze polecam Ci szamponu SEBORADIN na wypadające włosy oraz ampułek SEBORADIN jest ich 14 kosztują niedużo bo około 35 zł .. do tego lotion SEBORADIN też na wypadające włosy i do tego tabletki BIOTEBAL 5 mg... ja to używam ponad miesiąc i widzę poprawe naprawdę a wypadały mi strasznie okropnie... ;(..
Ile tego? ampułki, szampon, serum, odzywka, tabletki? Włosy tego nie zniosa

nie za dużo ;-).. mi pomogły.. wiadomo chyba, że nie stosuje się tego wszystkiego na raz... np. lotion co 3-4 dni..

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 12:06:24

Vichy Dercos jest bardzo dobry. Mi pomógł. I do łykania Inneov Gęstość Włosów. To moja już sprawdzona metoda.

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 12:07:56

podobno kuracja seboradinem jest skuteczna

zweryfikowana
Posty: 350
Ostrzeżenia: 1/5

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 12:10:06

Zapytaj w aptece o jakieś dobre szampony ,podobno Dermena jest dobra, radical ampułki Vichy Dercos także ampułki . Ja nie mam takie problemu ,ale wiem jakie to uciążliwe dla mojej przyjaciółki. Nie myj włosów codziennie , nie trzyj mocno ręcznikiem i jeżeli farbujesz/prostujesz ogranicz to trochę

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 12:13:54

Skoro nic nie pomaga, to może coś Ci dolega, problemy skórne, cokolwiek. Najpierw bym zrobiła podstawowe badania, a potem kombinowała dalej ;) Głowa do góry i nie ma się co tym stresować, bo jeszcze więcej włosów wypadnie:) Ja mogę szczerze polecić szampon Pharmaceris brązowy. Mój brat go stosuje bo zrobiły mu się już ładne zakola i od pół roku już mu włosy nie wypadają;) Sama też go używałam jakiś czas by wzmocnić włoski i pomogło.

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 12:13:58

ja zaczęłam używać szamponu z RADICALA z pokrzywą na wypadajace wlosy;)

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 12:14:12

ja ostatnio czytalam bardzo dobry artykuł o wypadaniu włosów w jakiejś gazecie. a więc tam były takie rady:

1. nie stosować dużo specyfików do włosów
2. nie nakładać często jedwabiu (obciąża włosy)
3. myć najpierw koncówki włosów, nie ruszając części włosów przy nasadzie głowy! dopiero za drugim razem umyć całą głowę (w innym wypadku cały kurz i brud z włosów ląduje na skórze włosów i źle działa na cebulki)
4. nie spać w mokrych włosach
5. po myciu wytrrzeć delikatnie włosy w ręcznik papierowy a nie owijać w ręcznik zwykły (chyba chodzi o oddychanie skóry głowy)
6. odżywkę nakładać tylko na końcówki (gdy jest na całych włosach bardzo je obciąża)

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 12:15:20

Cytat
karolinka1108
tak mam zamiar isc do dermatologa na urlopie bo na razie to nie mam czasu... bo musze jechac do innego miasta.
Cytat
anisia888
Idź do apteki i zapytaj o szampon dla osób po chemioterapii ja używałam takiego niestety nazwy nie pamiętam. Dużo za niego nie zapłaciłam a efekty były ogromne. Naprawdę polecam :)


boje się efektów az tak mocnego szamponu , bo na pewno jest silny i może zaszkodzić osobom ktore nie przeszły chemioterapii ?


Poleciła mi go koleżanka, która go stosowała i byłam zachwycona jej włosami a jej poleciła to Pani z apteki. W późniejszym czasie sama poleciałam do apteki i zaczęłam go stosować a efekty są rewelacyjne. Włosy nie rosną jak szalone nie będziesz miała siana, matowych włosów ani nic w tym stylu. Szampon pobudza tylko cebulki do szybszego wzrostu, a włosom nadaje połysku.

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 14:57:06

Cytat
agguusiiiia
Cytat
metaldragon4
Cytat
agguusiiiia
mam ten sam problem.. szczerze polecam Ci szamponu SEBORADIN na wypadające włosy oraz ampułek SEBORADIN jest ich 14 kosztują niedużo bo około 35 zł .. do tego lotion SEBORADIN też na wypadające włosy i do tego tabletki BIOTEBAL 5 mg... ja to używam ponad miesiąc i widzę poprawe naprawdę a wypadały mi strasznie okropnie... ;(..
Ile tego? ampułki, szampon, serum, odzywka, tabletki? Włosy tego nie zniosa

nie za dużo ;-).. mi pomogły.. wiadomo chyba, że nie stosuje się tego wszystkiego na raz... np. lotion co 3-4 dni..
Lotion jest jak suchy szampon do włosow, ukrywa problemy z nimi, a nie leczy.
Jestem maniakiem co do włosow, mialam rozne problemy izawsze udalo mi sie je leczyc. Dobry sposob znam na kazdy problem z włosami;)

A rady sa cenne, radze sprobowac

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zimny czy ciepły brąz