Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:41:43

używam vitapilu od jakis 2 tygodnia , olejku rycynowego ( na końcówki ) , czasami odżywki wax ( raz na 2 tyg) spryskuje po myciu odżywką ziołową radical a i tak włosy wypadają mi jak szalone. nawet moj chlopak zauważył że sie przerzedziły :/
moze macie dobre i sprawdzone szampony na wypadanie ? bo juz nie wiem co mam robic...

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:44:03

też mam ten problem :(

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:44:50

Skuteczny, a nawet bardzo skuteczny sposób opisałam na swoim blogu:http://czytocalaja.blogspot.com/2011/09/haul-apteczny-mydo.html
Poczytaj sobie, u mnie to się jak na razie sprawdza, a jeśli chcesz wiedzieć więcej pisz do mnie.
A tak poza tym wypadają ci same włosy czy z cebulkami?



a i co do tego na blogu nie zdziw się, że nie za tanio, ale naprawdę wydajnie i skutecznie.!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-17 11:45 przez idedolasu.

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:47:36

Cytat
idedolasu
A tak poza tym wypadają ci same włosy czy z cebulkami?

i tak i tak.. ostatnio mylam wlosy to wanna sie zapchała , wypadła mi dosłownie garść , zaczynam sie bac ;p...

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:48:04

Ja mam jedna bezcenna rade, bo od rau widac dlaczego Ci wypadaja. Przestan stosowac tyle specyfików naraz. To strasznie osłabia włosy. A odzywka radical to sama chemia, wiem bo używałam. Mi przestały wypadac po Nivea long repair.
Ale radze Ci odstawic wszystkie odzywki i inne syfy. Myc tym szamponem nivea long repair i zrobic sobie zwykla plukanke z pokrzywy. W garnku zagotowac troche lisci pokrzywy az do wrzenia, a potem odcedzic liscie od wywaru i spłukac tym wlosy po myciu.
I po tym juz nie płukasz włosow tylko zostawiasz to z pokrzywa. To powinno je odbudowac w bardzo szybkim tempie;)
POzdrawiam

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:49:02

mam ten sam problem.. szczerze polecam Ci szamponu SEBORADIN na wypadające włosy oraz ampułek SEBORADIN jest ich 14 kosztują niedużo bo około 35 zł .. do tego lotion SEBORADIN też na wypadające włosy i do tego tabletki BIOTEBAL 5 mg... ja to używam ponad miesiąc i widzę poprawe naprawdę a wypadały mi strasznie okropnie... ;(..

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:50:12

Ja po ciąży szukałam magicznego srodka na cholerne wypadanie i na wielu forach trafiłam na ha-panteton (nie wiem czy dobrze napisałam:)bardzo, bardzo polecany. Najlepsze chyba tabletki ale ja ich narazie nie brałam (karmienie piersią:)

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:50:12

Cytat
agguusiiiia
mam ten sam problem.. szczerze polecam Ci szamponu SEBORADIN na wypadające włosy oraz ampułek SEBORADIN jest ich 14 kosztują niedużo bo około 35 zł .. do tego lotion SEBORADIN też na wypadające włosy i do tego tabletki BIOTEBAL 5 mg... ja to używam ponad miesiąc i widzę poprawe naprawdę a wypadały mi strasznie okropnie... ;(..
Ile tego? ampułki, szampon, serum, odzywka, tabletki? Włosy tego nie zniosa

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:50:20

Też mam ten problem. Myje włosy jakimś szamponem z Joanny mam dośc syossów i innnych cudów, nakładam odżywke też z Joanny, mocze końcówki w nafcie, psikam radicalem i nic.

zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:50:39

Ojej może udaj się do dermatologa? Bo to mogą być problemy skórne? Może jakiś witamin i mikroelementów nie dostarczasz w pożywieniu? Sama nie wiem, tak jak Ty stosuję właśnie Vitapil i odżywkę WAX ale robię ją średnio co tydzień + na końcówki jedwab bo olejek jest zbyt tłusty. Może akurat do Twoich włosów powinnaś dobrać inne kosmetyki? Może fryzjer doradzi. Sama na tym punkcie jestem przewrażliwiona, nie farbuję włosów bo mi ich szkoda niszczyć ale używam prostownicy i też trochę wypadają ;/

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:50:45

Cytat
karolinka1108
używam vitapilu od jakis 2 tygodnia , olejku rycynowego ( na końcówki ) , czasami odżywki wax ( raz na 2 tyg) spryskuje po myciu odżywką ziołową radical a i tak włosy wypadają mi jak szalone. nawet moj chlopak zauważył że sie przerzedziły :/
moze macie dobre i sprawdzone szampony na wypadanie ? bo juz nie wiem co mam robic...


Dermena koszt u mnie ponad 30 zl i do tego zel dermena takze koszt ponad 30 zl , ale oplaca sie uzywalam 2 miesiace zuzylam 3szampony i dwa zele bo zele naciera sie tylko przy samej glowie i nie splukuje dlatego ciagle dziala , zostal mi jeden zel caly ( gdyz ja juz nie potrzebuje ) :) mam na szafie jesli jest ktos zainteresowany

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:51:02

metaldragon4 - nie na raz... szampon - wiadomo , odzywka po myciu wiadomo ze sie używa bo bym nie rozczesała .... ? a olejeku nie używam przy każdym myciu , waxa też nie , także nie wydaje mi się ze używam za dużo specyfików.






nie ważne jaki koszt , ważne żeby mi pomogło bo jestem już zdesperowana :(



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-17 11:53 przez karolinka1108.

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:53:27

szampon vichy sp 94 polecam mialam sama i bylam zadowolona ;)

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:53:46

mi też strasznie wypadały.. i zaczęłam brać tabletki Silica. przez dwa miesiące, 1 dziennie. i problem zniknął ;)


i są bardzo tanie 20 sztuk kosztuje 5 zł z groszami :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-17 11:55 przez Aniusiaxx.

szampon na wypadające włosy

17 wrz 2011 - 11:55:13

Używam szamponów Joanny "Z apteczki babuni". Najpierw używałam przeciw wypadaniu włosów, a teraz na zniszczone i matowe, i naprawdę w moim przypadku się sprawdziły :) dużo lepiej niż Clear, Syoss czy Elseve :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-17 11:59 przez flomachine.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zimny czy ciepły brąz