Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 11 12 --> ->|
niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

jak wzmocnić włosy???????

20 cze 2015 - 22:20:44

Cytat
bluepearl33
Wygląda bardzo ładnie. Wiem, bo mam w wersji dla kobiet. Bardzo poręczny ten aplikator, fajnie się nim rozprowadza ampułkę.

A jednak kupiłąś? Ja też postanowiłam spróbowac i się skusiłam. Nie wiem będzie z efektami bo dopiero zaczęłam używać ale fajnie to wygląda i łatwo się rozprowadza. Tej wersji dla męzczyzn nie widziałam, ale moje wyglądaja tak:

jak wzmocnić włosy???????

11 lip 2015 - 22:17:27

idz na badanie tarczycy bo wypadanie jest tym czasem spowodowane. ja ostatnio po farbowaniu mam klopot wypadaja mi wlosy garsciami szampony nie pomagaja. poza tym zawsze mialam tak ze mi po tygodniu kolor zaczal zlazic tworzac samoistne ombre a teraz nic nie schodzi a wlosy mi wylatuja. jeszcze troche i wylysieje ;p

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

jak wzmocnić włosy???????

13 lip 2015 - 13:03:23

Ja mogę polecić http://www.anlaya.pl/trychologia/ - korzystałam z miesiąc temu i muszę przyznać, że warto było :)

jak wzmocnić włosy???????

26 lip 2015 - 00:53:22

Moje włosy też zaczęły się buntować i wypadać, ale miałam jeszcze trochę tego żelu i zaczęłam go wsmarowywać w skórę głowy. Zwykle się nim ratuję. Mi pomaga.



jak wzmocnić włosy???????

13 sie 2015 - 09:40:10

Olej z korzenia łopianu na wypadanie włosów jest najlepszy.

jak wzmocnić włosy???????

20 sie 2015 - 14:22:41

Jakieś domowe sposoby? :)

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

jak wzmocnić włosy???????

25 sie 2015 - 06:58:27

Ja jestem bardzo zadowolona z nowego kompletu, który kupiłam sobie jakiś miesiąc temu. Sa to kosmetyki z nowej serii Cece Experto Professional. Widzę, że w przypadku moich włosów mają bardzo dobre działanie Włosy są bardziej nawilżone , mocniejsze. Tak więć na dniach wybiorę się chyba ponownie do Hebe i sprawię sobie jeszcze ich serum bo zauwazyłam,że trochę pod wpływem słońca rozdwajają mi się końcówki.
Nie sa również drogie a samo działanie praktycznie takie samo jak w przypadku o wiele droższych kosmetyków profesjonalnych.

jak wzmocnić włosy???????

01 wrz 2015 - 13:51:57

też używam żelu i mi pomaga

jak wzmocnić włosy???????

15 wrz 2015 - 15:36:06

A tu zaglądacie? Fajna <moderacja-spam>, tanio i duży wybór. Na wzmocnienie włosów jest cały dział ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-23 17:35 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

jak wzmocnić włosy???????

01 paź 2015 - 09:29:24

Ja na Twoim miejscu kupiłabym porządne kosmetyki i akcesoria fryzjerskie, a wszystko to zaprocentuje. W sieciówkach mają podróby, a w hurtowniach porządne rzeczy. Ja zamawiam ze stronki http://www.fryzart.pl/pol_m_Akcesoria-fryzjerskie-136.html i jestem zadowolona. Jakość jest najlepsza.

jak wzmocnić włosy???????

18 lis 2015 - 16:50:13

Cześć !
Mam problem z włosami a mianowicie od paru miesięcy zrobiły się cienke i suche dodam też że zaczęły mi wypadać. Czytałam na tem temat w internecie i wywnioskowałam że moje włosy są wysokoporowate. A więc moje pytanko brzmi co byście mi poleciły do tego typu włosów ? Aaa i dodam jeszcze że mam kręcone włoski ;)Pozdrawiam :*

jak wzmocnić włosy???????

04 gru 2015 - 07:48:49

Już gdzieś wspominałam, ze oeparl robi porządek z włosami, jak będziesz łykała systematycznie ten olej z wiesiołka to szybko zauważysz poprawę

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

jak wzmocnić włosy???????

09 gru 2015 - 13:21:09

Same włosy wzmacniam stosując raz na pół roku kurację olaplex ,a poza tym skrzyp sprzyp na POTĘGĘ !!!u mnie działa reelacyjnie:)

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

jak wzmocnić włosy???????

06 sty 2016 - 16:09:29

Jeśli masz włosy zniszczone różnymi zabiegami fryzjerskimi to na pewno świetnym rozwiązaniem będzie szampon i odżywka z serii Triumph of Orchids.
W tej chwili jest promocyjna cena na szampon


oraz maska

jak wzmocnić włosy???????

23 sty 2016 - 18:55:13

Ja stosuję kwintet!

Maść końska Herbamedicus: Tak wiem, jestem nienormalna i szalona! Jak można ładować na głowę coś takiego?! Ale byłam w desperacji! Prześwity, zakola i pełno włosów na poduszce każdego ranka(nie mówiąc już o tym, że po myciu strasznie się plątały i to po każdym szamponie!), a na blogach zachwalali ten sposób na porost, zwłaszcza z użyciem te konkretnej maści, to uznałam, że zaryzykuję... Kupiłam w Biedronce za ok. 18 zł(ale na DOZ też ją dostaniesz, tylko, że tam jest droższa), zrobiłam próbę uczuleniową za uchem i wszystko było ok. Postanowiłam, że zacznę się budzić godzinę wcześniej i będę wcierać to w skórę głowy, przedziałek(miałam tam totalnie biały łeb!)i zakola, na to czepek, ogrzałam wszystko suszarką i na głowę ręcznikowy turban. Po 30 minutach zdjęłam, umyłam głowę tym samym szamponem co zawsze i byłam zdumiona! Normalnie zawsze ciężko było mi włosy rozczesać, zwłaszcza u nasady, a teraz? Niebo, a ziemia dziewczyno! Nawet jednego kołtuna! Postanowiłam, że zacznę stosować codziennie! Zdjęcie maści poniżej i uważaj, bo jakby co, to Herbamedicus z Rossmanna ma gorszy skład, bo nie ma tam tylu ziół!

Olej rycynowy: Wcieram na noc w zakola!

Na noc na całą głowę stosuję wcierkę z kozieradki: Można zamówić na DOZ. Połowę łyżeczki zalewam 40 ml wrzątku i parzę pod przykryciem przez 10 minut, potem odstawiam do ostudzenia na kilka minut, a kiedy będzie już ciepła, a nie gorąca, przelewam wszystko do buteleczki po starej odżywce w sprayu, śmierdzi zjełczałym rosołem, no ale cóż... Jak mus, to mus! Za każdym razem staram się te 40ml wykorzystać na jedno wcieranie!

Dziś mija 10 dzień stosowania tego wszystkiego i powiem Ci, że działa!
Przedziałek nie jest już tak bardzo widoczny i zaczęła mi wyrastać masa baby hair! Zakola zarastają i to nie jest moja autosugestia, zauważyły to też osoby postronne!

Dla wspomożenia tego trio postanowiłam od dziś dodatkowo brać 5 mg biotyny i drożdże w tabletkach, normalnie nie dały rady mojemu problemowi, ale teraz dla podtrzymania efektu... Byłam zdesperowana, teraz nie posiadam się ze szczęścia, bo wszystko idzie w dobrym kierunku :) Nie wiem który z tych składników, najbardziej przyczynił się do poprawy sytuacji, więc najlepiej stosuj tak jak ja, wszystko naraz! Jeśli się zdecydujesz, napisz potem czy pomogło. Powodzenia ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-23 18:58 przez Kaya1456.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zrobić żeby włosy szybciej rosły