Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

regularne posiłki

28 minut temu

dieta organizacja

43 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak wzmocnić włosy???????

10 sty 2012 - 13:27:14

mnie tak wypadały włosy a moze i nawet więcej niż tobie. sądze że było to spowodowane stresem i traumą jaką przeżyłam. włosy mam zdrowe i lśniące no ale to wypadanie było koszmarne, używałam ok poł roku vitapil z biotyną, włosów wypada o wiele mniej, na wiosne pewnie znów powróce do vitapilu, polecam :)

jak wzmocnić włosy???????

05 cze 2012 - 07:56:27

Ja też miałam problem ze słabymi włosami. Wypadały mi na potęgę. Stosowałam kiedyś tabletki z drożdżami (bodajże Humavit się nazywały) i właściwie to mi nie pomogły. Wydawało mi się, że wypda ich znacznie więcej, więc je odstawiłam. A że mam łupież to postanowiłam go wyeliminować, bo gdzieś przeczytałam, że on może powodować wypadanie włosów. No i wypada ich znacznie mniej. Znalazłam też stronę http://jakwzmocnicwlosy.com.pl/, jest tutaj jakiś ranking środków na wzmocnienie wlosów. Może komuś się przyda.

jak wzmocnić włosy???????

05 cze 2012 - 08:02:21

Cytat
selena_16
Ja też mam ten problem ;/ od pewnego czasu używam tabletek które wzmacniają włosy i paznokcie i po tygodniu zauważyłam ,że są efekty .Tabletki nazywają sie SILICA i kosztują w aptece koło 17 zł ;p

tez uzywalam silica, wydaje mi sie ze cos pomogoly ale malo co i tyko na wlosy, chcoiaz teraz wydaje mi sie ze wypada ich tyle samo... mam okropny z tym problem i tez wszedzie sa moje wlosy, wystarczy je przeczesac reka, dramat

jak wzmocnić włosy???????

05 cze 2012 - 08:17:54

Nie chce mi się rozpisywać po raz kolejny na tym forum jak należy dbać o włosy, dlatego skieruję Cię na mój blog: http:/ /ratuj-wlosy.blogspot.com/

jak wzmocnić włosy???????

05 cze 2012 - 08:20:32

Mi też bardzo wypadały, ale kupiłam sobie takie tabletki o smaku ananasa biotyna H ( bodajże tak się nazywały) kosztują 7 zł i bardzo mi pomogły, do tego mgiełka radical używałam codziennie (12zł) , raz w tyg. maseczka z jajka i olejku rycynowego, włosy strasznie twarde i nie przyjemne po tej maseczce, ale naprawde pomaga. Polecam! Teraz mam długie włosy i tak max. 10 dziennie mi wypada ;)

jak wzmocnić włosy???????

05 cze 2012 - 08:27:00

A może pomogą stare ,babcine sposoby: żółtko,cytryna,miód,skrzyp,rzepa ;)

jak wzmocnić włosy???????

05 cze 2012 - 08:29:07

hm hmm może idz po poradę do jakiegoś dobrego fryzjera. Na pewno raczej są Ci potrzebne jakieś wytaminy doustne bądź na głowę, przy cebulkach raczej szampony ani odżywki dostępne w drogeriach nie pomogą tak myślę :P

jak wzmocnić włosy???????

16 cze 2012 - 09:42:07

nie zawsze trzeba używać chemii, czasem wystarczy zmienić diete, chociaż odżywki odpowiedni kosmetyki dają wiele. ja na przykład zmieniłam diete, bo przeczytałam, że warto to robić http://porostwlosow.net.pl/2012/05/31/jak-wzmocnic-wlosy/ no i oczywiście od tego jeszcze troszkę witaminek i teraz mam piękne włosy :)

jak wzmocnić włosy???????

16 cze 2012 - 09:48:08

mi chyba przy myciu wypada milion, na sucha jak przeczesze to tez tak z 10. Umówiłam się już do dermatologa, a jak na razie to kupiłam sobie kapsułki Vitapil (kiedyś już mi pomogły), stosuje maskę wax - jest bardzo dobra, polecam i oprócz tego robię domowe maski z żółtka. Mam nadzieję, że w końcu mi to wszystko pomoże...

jak wzmocnić włosy???????

16 cze 2012 - 10:04:17

Wygląda na to, że przekondycjonowałaś włosy i cebulki samą naftą, która trzyma się nie więcej niż 15min (i odżywkami typu jedwab, które obklejają włos), bo jak piszesz nic z nimi nie robisz drastycznego,a tylko serwujesz im odżywki i wzmocnienie od wewnątrz. Również możesz za bardzo się stresować, co tez ma swoje skutkiodbijajace się na włosach.
DOMOWE METODY: Do ostatniego spłukiwania dodawaj trochę soku z cytryny i/lub pół łyżeczki octu jabłkowego. Na skórę głowy możesz stosować sok z aloesu z dodatkiem wywaru z ziół np pokrzywy, łopianu.
Maseczki rób najwyżej co 4dni, polecam taką: 2żółtka, duża łyżka nafty, łyżeczka oleju słonecznikowego lub oliwy, łyżeczka śmietany, łyżeczka czystego soku z aloesu -rozmieszaj dokładnie i nałóż na wilgotne włosy, owiń folią i ręcznikiem i trzymaj godzinę czasu na włosach, dokładnie umyj głowę. Będą miękkie, nawilżone, lśniące i wzmocnione. Na niektórych działają też drożdże. Na porost pomaga dieta bogata w białko.
METODY KOMERCYJNE: możesz zakupić jakiś szampon wzmacniający: seboradin plus ampułki, tabletki Vitapil lub inneov(drogie, ale naprawdę działają) czy stosować wcierki np z gliss kur'a fioletowa najmniej 3 miesiące każda ta metoda by były efekty. Nie stosuj agresywnych szamponów(np head&schoulders czy mające s składzie SLS)

Nie przejmuj się za bardzo też tym,że tak wypadają(jeśli nie jest to więcej niż 100 sztuk dziennie), być może przechodzą fazę wymiany, z powodu większego dbania o włosy-regenerują się, stare są usuwane, a na ich miejsce pojawia się nowe. W razie czego wybierz się do lekarza, może z powodu stresu ci wypadają i warto zakupić tabletki np. Valused op. 7zł(również zażywałam Vitapil), które np mi pomogły przy wypadaniu włosów wraz z domowymi metodami które opisałam powyżej -obecnie dziennie wypada mi jakieś 5 włosów).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-16 10:20 przez askasu.

jak wzmocnić włosy???????

19 lip 2012 - 09:47:41

też mam słabe

jak wzmocnić włosy???????

26 lis 2012 - 12:35:42

moje włosy to też jakaś masakra- nie dość, że są matowe i suche to jeszcze wypadają- gdzie się nie ruszę tam zostawiam całą masę włosów :/ mam cienkie włosy, na dodatek je farbuję więc to pogarsza znacznie ich kondycję, ale stosuję maseczki, odżywki, jedwab, naftę i nic to nie daje :/ stosuję też naturalne szampony- z rzepy, pokrzywowy itp- ale słyszałam, że regularne stosowanie właśnie tego rodzaju szamponów dodatkowo niszczy i wysusza włosy- czy wiecie coś na ten temat?

jak wzmocnić włosy???????

26 lis 2012 - 12:38:42

poczytajcie sobie bloga Anwen :) polecam!

jak wzmocnić włosy???????

26 lis 2012 - 12:40:24

ja tak mam, moze zmieniamy siersc na zime? .. ;/

Cytat
misia000
słuchaj tak właśnie mam a najgorzej jest przy myciu:(
czytałam gdzieś,że to może być spowodowane przez różne czynniki np stres co w moim przypadku jest możliwe

Tez tak mam dziewczyny, po umyciu i rozczesywaniu jest tragedia... U mnie niby tez stres wchodzi w gre no i zawsze mam slabsze wlosy na zime
Cytat
candy_mandy
Ja też miałam problem ze słabymi włosami. Wypadały mi na potęgę. Stosowałam kiedyś tabletki z drożdżami (bodajże Humavit się nazywały) i właściwie to mi nie pomogły. Wydawało mi się, że wypda ich znacznie więcej, więc je odstawiłam. A że mam łupież to postanowiłam go wyeliminować, bo gdzieś przeczytałam, że on może powodować wypadanie włosów. No i wypada ich znacznie mniej. Znalazłam też stronę http://jakwzmocnicwlosy.com.pl/, jest tutaj jakiś ranking środków na wzmocnienie wlosów. Może komuś się przyda.

matko jakie ceny:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 12:44 przez martynek1990.

jak wzmocnić włosy???????

26 lis 2012 - 12:46:23

znajome polecaja mi MERZ SPECIAL,kupilam w internecie i czekam wlasnie az przyjdzie. podobno tyko miesiac bierzesz i masz efekty, potem juz nie musisz jak przy innych tego typu srodkach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy pasowałoby mi ombre hair?