Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak wzmocnić włosy???????

10 sty 2012 - 13:27:14

mnie tak wypadały włosy a moze i nawet więcej niż tobie. sądze że było to spowodowane stresem i traumą jaką przeżyłam. włosy mam zdrowe i lśniące no ale to wypadanie było koszmarne, używałam ok poł roku vitapil z biotyną, włosów wypada o wiele mniej, na wiosne pewnie znów powróce do vitapilu, polecam :)

jak wzmocnić włosy???????

05 cze 2012 - 07:56:27

Ja też miałam problem ze słabymi włosami. Wypadały mi na potęgę. Stosowałam kiedyś tabletki z drożdżami (bodajże Humavit się nazywały) i właściwie to mi nie pomogły. Wydawało mi się, że wypda ich znacznie więcej, więc je odstawiłam. A że mam łupież to postanowiłam go wyeliminować, bo gdzieś przeczytałam, że on może powodować wypadanie włosów. No i wypada ich znacznie mniej. Znalazłam też stronę http://jakwzmocnicwlosy.com.pl/, jest tutaj jakiś ranking środków na wzmocnienie wlosów. Może komuś się przyda.

jak wzmocnić włosy???????

05 cze 2012 - 08:02:21

Cytat
selena_16
Ja też mam ten problem ;/ od pewnego czasu używam tabletek które wzmacniają włosy i paznokcie i po tygodniu zauważyłam ,że są efekty .Tabletki nazywają sie SILICA i kosztują w aptece koło 17 zł ;p

tez uzywalam silica, wydaje mi sie ze cos pomogoly ale malo co i tyko na wlosy, chcoiaz teraz wydaje mi sie ze wypada ich tyle samo... mam okropny z tym problem i tez wszedzie sa moje wlosy, wystarczy je przeczesac reka, dramat

jak wzmocnić włosy???????

05 cze 2012 - 08:17:54

Nie chce mi się rozpisywać po raz kolejny na tym forum jak należy dbać o włosy, dlatego skieruję Cię na mój blog: http:/ /ratuj-wlosy.blogspot.com/

jak wzmocnić włosy???????

05 cze 2012 - 08:20:32

Mi też bardzo wypadały, ale kupiłam sobie takie tabletki o smaku ananasa biotyna H ( bodajże tak się nazywały) kosztują 7 zł i bardzo mi pomogły, do tego mgiełka radical używałam codziennie (12zł) , raz w tyg. maseczka z jajka i olejku rycynowego, włosy strasznie twarde i nie przyjemne po tej maseczce, ale naprawde pomaga. Polecam! Teraz mam długie włosy i tak max. 10 dziennie mi wypada ;)

jak wzmocnić włosy???????

05 cze 2012 - 08:27:00

A może pomogą stare ,babcine sposoby: żółtko,cytryna,miód,skrzyp,rzepa ;)

jak wzmocnić włosy???????

05 cze 2012 - 08:29:07

hm hmm może idz po poradę do jakiegoś dobrego fryzjera. Na pewno raczej są Ci potrzebne jakieś wytaminy doustne bądź na głowę, przy cebulkach raczej szampony ani odżywki dostępne w drogeriach nie pomogą tak myślę :P

jak wzmocnić włosy???????

16 cze 2012 - 09:42:07

nie zawsze trzeba używać chemii, czasem wystarczy zmienić diete, chociaż odżywki odpowiedni kosmetyki dają wiele. ja na przykład zmieniłam diete, bo przeczytałam, że warto to robić http://porostwlosow.net.pl/2012/05/31/jak-wzmocnic-wlosy/ no i oczywiście od tego jeszcze troszkę witaminek i teraz mam piękne włosy :)

jak wzmocnić włosy???????

16 cze 2012 - 09:48:08

mi chyba przy myciu wypada milion, na sucha jak przeczesze to tez tak z 10. Umówiłam się już do dermatologa, a jak na razie to kupiłam sobie kapsułki Vitapil (kiedyś już mi pomogły), stosuje maskę wax - jest bardzo dobra, polecam i oprócz tego robię domowe maski z żółtka. Mam nadzieję, że w końcu mi to wszystko pomoże...

jak wzmocnić włosy???????

16 cze 2012 - 10:04:17

Wygląda na to, że przekondycjonowałaś włosy i cebulki samą naftą, która trzyma się nie więcej niż 15min (i odżywkami typu jedwab, które obklejają włos), bo jak piszesz nic z nimi nie robisz drastycznego,a tylko serwujesz im odżywki i wzmocnienie od wewnątrz. Również możesz za bardzo się stresować, co tez ma swoje skutkiodbijajace się na włosach.
DOMOWE METODY: Do ostatniego spłukiwania dodawaj trochę soku z cytryny i/lub pół łyżeczki octu jabłkowego. Na skórę głowy możesz stosować sok z aloesu z dodatkiem wywaru z ziół np pokrzywy, łopianu.
Maseczki rób najwyżej co 4dni, polecam taką: 2żółtka, duża łyżka nafty, łyżeczka oleju słonecznikowego lub oliwy, łyżeczka śmietany, łyżeczka czystego soku z aloesu -rozmieszaj dokładnie i nałóż na wilgotne włosy, owiń folią i ręcznikiem i trzymaj godzinę czasu na włosach, dokładnie umyj głowę. Będą miękkie, nawilżone, lśniące i wzmocnione. Na niektórych działają też drożdże. Na porost pomaga dieta bogata w białko.
METODY KOMERCYJNE: możesz zakupić jakiś szampon wzmacniający: seboradin plus ampułki, tabletki Vitapil lub inneov(drogie, ale naprawdę działają) czy stosować wcierki np z gliss kur'a fioletowa najmniej 3 miesiące każda ta metoda by były efekty. Nie stosuj agresywnych szamponów(np head&schoulders czy mające s składzie SLS)

Nie przejmuj się za bardzo też tym,że tak wypadają(jeśli nie jest to więcej niż 100 sztuk dziennie), być może przechodzą fazę wymiany, z powodu większego dbania o włosy-regenerują się, stare są usuwane, a na ich miejsce pojawia się nowe. W razie czego wybierz się do lekarza, może z powodu stresu ci wypadają i warto zakupić tabletki np. Valused op. 7zł(również zażywałam Vitapil), które np mi pomogły przy wypadaniu włosów wraz z domowymi metodami które opisałam powyżej -obecnie dziennie wypada mi jakieś 5 włosów).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-16 10:20 przez askasu.

jak wzmocnić włosy???????

19 lip 2012 - 09:47:41

też mam słabe

jak wzmocnić włosy???????

26 lis 2012 - 12:35:42

moje włosy to też jakaś masakra- nie dość, że są matowe i suche to jeszcze wypadają- gdzie się nie ruszę tam zostawiam całą masę włosów :/ mam cienkie włosy, na dodatek je farbuję więc to pogarsza znacznie ich kondycję, ale stosuję maseczki, odżywki, jedwab, naftę i nic to nie daje :/ stosuję też naturalne szampony- z rzepy, pokrzywowy itp- ale słyszałam, że regularne stosowanie właśnie tego rodzaju szamponów dodatkowo niszczy i wysusza włosy- czy wiecie coś na ten temat?

jak wzmocnić włosy???????

26 lis 2012 - 12:38:42

poczytajcie sobie bloga Anwen :) polecam!

jak wzmocnić włosy???????

26 lis 2012 - 12:40:24

ja tak mam, moze zmieniamy siersc na zime? .. ;/

Cytat
misia000
słuchaj tak właśnie mam a najgorzej jest przy myciu:(
czytałam gdzieś,że to może być spowodowane przez różne czynniki np stres co w moim przypadku jest możliwe

Tez tak mam dziewczyny, po umyciu i rozczesywaniu jest tragedia... U mnie niby tez stres wchodzi w gre no i zawsze mam slabsze wlosy na zime
Cytat
candy_mandy
Ja też miałam problem ze słabymi włosami. Wypadały mi na potęgę. Stosowałam kiedyś tabletki z drożdżami (bodajże Humavit się nazywały) i właściwie to mi nie pomogły. Wydawało mi się, że wypda ich znacznie więcej, więc je odstawiłam. A że mam łupież to postanowiłam go wyeliminować, bo gdzieś przeczytałam, że on może powodować wypadanie włosów. No i wypada ich znacznie mniej. Znalazłam też stronę http://jakwzmocnicwlosy.com.pl/, jest tutaj jakiś ranking środków na wzmocnienie wlosów. Może komuś się przyda.

matko jakie ceny:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 12:44 przez martynek1990.

jak wzmocnić włosy???????

26 lis 2012 - 12:46:23

znajome polecaja mi MERZ SPECIAL,kupilam w internecie i czekam wlasnie az przyjdzie. podobno tyko miesiac bierzesz i masz efekty, potem juz nie musisz jak przy innych tego typu srodkach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy pasowałoby mi ombre hair?