Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wypadanie włosów tabletki

10 wrz 2011 - 11:53:06

Jak ktoś ma pytania na temat, np co stosowałam itp to zapraszam na priv :)

wypadanie włosów tabletki

10 wrz 2011 - 11:54:59

vitapil, do tego jak bierzesz antykoncepcyjne to w zasadzie też powinnaś mieć mocniejsze (ale to już od organizmu zalezy - ja tak mam bynajmniej), polecam olej rycynowy też i olej dabur amla



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-10 11:57 przez sissi77.

wypadanie włosów tabletki

10 wrz 2011 - 11:57:05

płyn "Laticort", na receptę ale skuteczny

wypadanie włosów tabletki

10 wrz 2011 - 11:59:17

ja teraz biore od tygodnia vitapil cena wysoka ale chyba warto bo juz widze efekty

wypadanie włosów tabletki

10 wrz 2011 - 12:01:29

stosowała któraś z was szampon w vichy przeciwko wypadaniu włosów? Podobno rewelacyjny..

wypadanie włosów tabletki

10 wrz 2011 - 12:31:04

U mnie było to samo miałam bardzo gestę włosy do pasa, a teraz została mi 1/3 tego co mialam wczesniej i to ledwo za ramiona :( Wyprubowałam bellise , skrzypowite, merzspezial i wszystkie inne możliwe tabletki w aptekach i jedyne które pomagały to Revalid tylko jak pisała wcześniej bajencja są starszne drogie ... Zrobiłam też badania hormonalne i krwi . Lekarz przepisał mi tabsy anty i jak na razie czekam na rezultaty także proponuje ci wizyte u lekarza zanim wydasz niepotrzebnie tyle kasy na te "cudowne środki" :)

wypadanie włosów tabletki

16 wrz 2011 - 07:13:31

A stosowała któraś Onozis? Co powiecie o tym leku?

wypadanie włosów tabletki

16 wrz 2011 - 07:20:29

Mi też zaczęły wypadać włosy ale obawiam się ,że nic z tym nie moge zrobić...Wątpię bym mogła jeść jakieś suplementy diety :(

wypadanie włosów tabletki

16 wrz 2011 - 07:20:51

Cytat
zelek89
stosowała któraś z was szampon w vichy przeciwko wypadaniu włosów? Podobno rewelacyjny..
ja stosuje od jakiś 2 miesięcy i sobie chwale:)oprócz tego po każdym myciu nakładam maskę z placenty, szmpon nie jest taki drogi bo jest bardzo wydajny i starcza na długo

wypadanie włosów tabletki

25 paź 2011 - 21:51:55

Od rozpoczęcia mojego wątku minęło prawie 1.5 miesiąca nic nie stosowałam przez ten czas tzn próbowałam vitapil 3 dni (ale dostałam biegunki :( i mam już kompletnie dość!!! nie mam już praktycznie włosów bo tej małej kitki co mi została włosami nie mogę nazwać. Wzięłam się ostro za siebie i ponownie zaczęłam zażywać vitapil, + pilidoxil do wcierania ( dermatolog zapisała mi go jeszcze dwa lata temu), + szampon joanna ze skrzypem polnym i rozmarynem ,+ odżywka w sprayu radical ze skrzypem i czymś tam...tym razem myślę,że już jakieś efekty będą :|
Robiłam badania na tarczycę w porządku, jeszcze zrobię w kierunku anemii za dwa dni :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 21:52 przez madziak8909.

wypadanie włosów tabletki

25 paź 2011 - 22:10:46

DZIEWCZYNY JA POLECAM WAM TANIE TABLETKI O NAZWIE ZINCTERAL NA POCZTATKU JAK BARDZO WYPADAJA WŁOSY BIERZESZ PRZEZ TYDZIEN PO 2 TABLETKI DZIENNIE I USTEPUJE A POZNIEJ PO JEDNEJ KOSZTUJA GROSZE OK 10 ZL
I 100% POLECAM

wypadanie włosów tabletki

18 lip 2012 - 09:21:52

A próbował ktoś tego: procerin.pl? Przypadkiem natknęłam się na tą stronkę i zastanawiam się, czy to tylko sami faceci mogą stosować? Bo jeszcze mam jedną radę - wczoraj byłam o ortodontki i podsłuchałam rozmowę (wiem wiem, że to nieładnie), że na włosy dobry jest ponoć olejek arganowy. Podobno działa, ale gdzie go kupić i jak stosować - tego już nie wiem :D

wypadanie włosów tabletki

18 lip 2012 - 09:33:49

Ja brałam H-pantoten, faktycznie pomaga, ale trzeba stosować min 3 miesiące a tabletki są drogie :(
teraz jeste mw ciąży i nie mogę nic brać, więc zaczęłam szukać innych rozwiązań na wypadające włosy - ważna jest dieta oraz to w jaki sposób myje się włosy, żeby ich dodatkowo nie obciążąć, dieta powinna byc dobrana indywidualnie do osoby, więc warto przejść się do lekarza/zielarza, żeby Ci takową "zmontował" ;)

Co do mycia włosów, to tak:
1. szamponu nie wylewać bezpośrednio na głowę/włosy, tylko najpierw rozetrzeć na rękach, dopiero później wmasować w skórę głowy
2. jeżeli masz długie włosy to nie kołtuń ich takim jakby to napisać - szorowaniem ;) tylko ugniataj pianą która się wytworzyła przy myciu skóry głowy
3. powinno się myć letnią wodą, a na koniec nawet zimną, żeby pozamykać łuski włosów
4. nie wycierać ich ręcznikiem energicznie, tylk owinąć głowę w ręcznik żeby nadmiar wody w niego wsiąknął
5. jak najmniej używać suszarki ;)

Polecam też maseczkę do włosów wypadających: L'biotica BIOVAX :)

wypadanie włosów tabletki

18 lip 2012 - 15:44:27

Od 2 tygodniu stosuję Merz Special i jak dla mnie jest świetny. Wcześniej mi włosy wypadały garściami a teraz to wypadnie kilka na dzień. Różnica jest na prawdę duża.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

doradźcie