Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 09:52:08

Witajcie Dziewczyny na pewno każda z was miała problem kiedyś z wypadaniem włosów, u mnie teraz to jest plaga...powiedzcie jakie brałyście tabletki i czy pomogły,osobiście brałam w tamtym roku vitapil pomógł mi,zostało mi 5 tableteki tak cuchną niesamowicie( mimo że data ważności jest jeszcze dwa lata do przodu) że zastanawiam się co oni właściwie do tego dodają ;/

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 09:55:14

ja brałam humavit ze skrzypem i tez cuchna strasznie ale pomogły :D

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 09:58:31

tez jestem ciekawa bo mi nic nie pomaga

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 09:59:53

Silica !

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:00:42

Ja brałam ostatnio MerzSpecjal, jednak naczytałam się na forum, że zmieniono skład i teraz nie warto na nie tracić kasy. czytałam pozytywne opinie o tabletkach Vitapil i właśnie się nad nimi zastanawiam-tylko podobno niektórym pojawiają się po nich jakieś defekty na skórze :)

zweryfikowana
Posty: 336
Ostrzeżenia: 1/5

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:00:55

SkrzypoVita :)

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:02:25

Kochana! z własnego doświadczenia Ci powiem - zrób badania hormonalne i nie zwlekaj z tym!!!!
Mi wypadały rok temu włosy, na tabletki i środki różne przez 4 miesiące straciłam ponad 1000zł i co? i bez rezultatu.....Brałam a włosy wypadały garściami mało tego miałam siano od tych wszystkich preparatów! Okazało się, ze mam problemy z tarczycą, teraz biore tabletki na tarczyce i mi włos z głowy nie spadnie :Da tak brałam tyle leków, ze bym tu z 20 minut pisała......

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:02:48

ja biore merc special i jest lepiej, ale tez wyciagalam sobie wczesniej wlosy garsciami wiec rozumiem Twoj bol :/

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:03:11

Cytat
joasia_mi
tez jestem ciekawa bo mi nic nie pomaga

Również przeczytaj wyżej moją wypowiedź :)

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:03:55

ja sobie chwale Belisse;)
MerzSpezial jest niewarty swojej ceny - rowniez go próbowałam ..

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:04:10

a co sadzicie o szamponie revalid??bo zastanawiam sie nad kupnem

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:14:36

Ja z własnego doświadczenia powiem tak. Włosy zaczęły mi wypadać w marcu tego roku. Zaczęłam kuracje od skrzypovity i belissy. Zero poprawy! Mój dermatolog przypisał mi płyn ze sterydami niemieckiej firmy twierdząc(nie pamiętam nazwy), że trzeba to szybko i skutecznie zaatakować. Włosy dopiero po tym zaczęły mi wypadać. Garściami je wyciągałam. Do tego stres związany z wypadaniem włosów jeszcze bardziej zwiększa te wypadanie. Byłam załamana. Poszłam do fryzjerki mojej, kazała mi zrobić badania z moczu. Wyniki jak najbardziej ok miałam. I fryzjerka poleciła mi Revalid tabletki. Kupiłam także szampon (ale uważam, że nie jest wart swojej ceny, ciężko po nim rozczesywać włosy). Ale tabletki Revalid to było moje ocalenie:) Fakt że są drogie (pierwszy miesiąc brałam 6 tabletek dziennie tak jak zalecają) a kolejne 2 miesiące po 3 tabletki dziennie. Aha. Nawet jeśli kuracja pomoże szybciej to nie można przerwać jej. Tabletki należy przyjmować przez 3 miesiące. Wydałam dużo kasy na nie. Ale pomogło mi coś wkońcu. Brałam już chyba wszystko na te włosy więc jak macie jakieś pytania jeszcze to pytajcie:)

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:16:30

koniecznie zrob sobie badania, moze masz niedobory żelaza?

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:20:04

ja brałam bellissę i skrzypovitę - zero poprawy
dermatolog przepisała mi NovoPhane - też zero efektów (a kosztują ok. 50 zł...)

więc straciłam nadzieję, że jakiekolwiek tabletki pomogą

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:20:09

Polecam Vichy DERCOS AMINEXIL bardzo pomocne ale tez ma swoja cene bo prawie 180zl kosztuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

warkoczyki/przedłużanie ..