Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomaga? Jak często używać? Na całą noc?
Czy da się po ty włosy rozczesać?

było takich tematów miliony. Poszukaj, a nie powielaj.

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

a ja też chętnie się dowiem... :)

zweryfikowana
Posty: 1.458
Ostrzeżenia: 2/5

ooo coś ciekawego ,także z chęcią się dowiem :D

niezweryfikowana
Posty: 128
Ostrzeżenia: 1/5

też bym się dowiedziała

oj rany rany. Mozesz go mieć na głowie ile chcesz. Ale jakbys chciała wyjść z domu to włosy musisz porzadnie umyć, bo jak sama nazwa wskazuje to olejek, wiec jest klejący i tłusty. I włosów raczej nie da sie rozszesać po jego nałozeniu (byłoby to bolesne)
a tak poza tym to włosy wcale jakos szybciej po nim nie rosną, ale stają się ciemniejsze i mocniejsze(jak nakłdasz przy skórze głowy) i mniej sie rozdwajaja(jak nakladasz na koncówki)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-28 10:01 przez nicolenkaa.

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

do włosów polecam raczej olej kokosowy :) olej rycynowy na rzęsy i brwi

miała olej kokosowy i jak dla mnie nic specjalnego. pamietajcie też, że zaden z tych specyfików nie przyspiesza porpostu włosów, ponieważ to uwarunkowane jest genetycznie.
Mozemy takimi zabiegami wspomóc ich nie łamanie się, dzięki czemu widać, że rosną:)

Ja smarowałam we włosy. Więcej zachodu niź to warte. Mi nie pomógł ;)

ja używam olejku od jakiegoś miesiąca nakładam niewielką ilość zawijam włosy w koczek i chodzę tak kilka godzin następnie myje włoski szamponem i nakładam odżywkę już zauważyłam poprawę miałam włosy sianowate a teraz są gładkie i lśniące także mi pomaga:)

zweryfikowana
Posty: 2.111
Ostrzeżenia: 1/5

nie uzywam. Stosuje z waxa co 3dni, i z Loreal codziennie taka na szybko, splukuje sie po 1-2min. Wlosy prostuje prawie codziennie i nie sa w ogole zniszczone. Podcinam tez koncowki co 2-3mies. Ogolnie to jestem zadowolona ze swoich wlosow, rosna dosc szybko i wygladaja na zadbane;)

Podobno im włosy zdrowsze tym szybciej rosną. U mnie ta teoria się sprawdza i stosuję olejek jako jeden z wielu preparatów.
Przeważnie na same końcówki i na całą noc.

Ja używam na długość i skalp. Pomaga.

Ja używam wraz z naftą kosmetyczną. Włosy rosną szybciej.. Smarujesz tym włosy jakies 10 - 15 min.przed plaowanym myciem głowy. Nie na noc !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przedłużanie włosów ( clip in)