Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

51 minut temu

sprawdzony stomatolog

55 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam rozdwojone końcówki, a zapuszczam włosy. NI mogę ich obciąć bo teraz i tak wyglądam jak chłopak, więc nie mogę sobie pozwolić. Ratunku!!
jakie odżywki? A może olejek rycynowy??

olejek rycynowy + odzywki do spłukiwania(nałóż na suche włosy i zostaw jak najdłużej(nawet na całą noc)

Rozdwojone koncowki trzeba obciac,jesli je zostawisz beda sie z czasem lamac :/

ale niestety to tylko przedłuzy nie ukruszenie się koncówek.
Jak są rozdwojone tak będą nadal. jak troche odrosną, bedzieszs musiala i tak je podciąć.
proszę o pomoc
http://forum.szafa.pl/49/4051976/jak-zrobic-skreta-d.html

a i polecam ci preparat do włosów i paznokci - Humavit - 250 tabletek za ok. 9-10 zł :) mnie po nim włosy szybciej rosną, ale niestety mają nieprzyjemny smak :)

Kup (ale w aptece!!) Szampon + odżywkę WAX. i JEDZ DUŻO WITAMIN - ZARZYW I OWOCÓW- ODPOWIEDZNIA DIETA TEŻ JEST WAŻNA PRZY ODBUDOWIE WŁOSÓW.

rozdwojonych końcówek nic nie sklei - żaden cudowny specyfik. Tylko ścięcie. Poczekaj miesiąc - idź ściąć o centymetr i regularnie stosuj wax

Cytat
nicolenkaa
a i polecam ci preparat do włosów i paznokci - Humavit - 250 tabletek za ok. 9-10 zł :) mnie po nim włosy szybciej rosną, ale niestety mają nieprzyjemny smak :)


Jesz włosy?? :o
("..po nim włosy szybciej rosną, ale niestety mają nieprzyjemny smak :)";) ;D

Podetnij je, bo będzie tylko gorzej. A odżywki i innych preparatów (ja osobiście ich nie używam, ale dziewczyny na pewno coś Ci polecą) używaj cały czas :)

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

po co zakładasz tyle wątków na ten temat?? ;/

Cytat
komiczka
Cytat
nicolenkaa
a i polecam ci preparat do włosów i paznokci - Humavit - 250 tabletek za ok. 9-10 zł :) mnie po nim włosy szybciej rosną, ale niestety mają nieprzyjemny smak :)


Jesz włosy?? :o
("..po nim włosy szybciej rosną, ale niestety mają nieprzyjemny smak :)";) ;D

Podetnij je, bo będzie tylko gorzej. A odżywki i innych preparatów (ja osobiście ich nie używam, ale dziewczyny na pewno coś Ci polecą) używaj cały czas :)

o kurde :D no fakt :D dla czepialskich to te tabletki sa po prostu PASKUDNE :D musiałam wstrzymywac oddech na kilka sekund po połknięciu :D

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

popieram -zetnij..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAk zrobić skręta ;D