Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Myć włosy codziennie?

20 lip 2011 - 17:38:31

Mam strasznie tłuste włosy. Myć je codziennie? Tak robię, ale jedni piszą by najpierw przetłuścić parę dni, a potem myć i ja już sama nie wiem

Myć włosy codziennie?

20 lip 2011 - 17:40:19

mi tez się strasznie przetłuszczają i myję codziennie

Myć włosy codziennie?

20 lip 2011 - 17:40:42

To niby jest ściema z tym przetłuszczeniem włosów. Podobno powinno się myć włosy tak często jak trzeba. Ja niestety też muszę myć codziennie :( nie wiem co na to poradzić..

Myć włosy codziennie?

20 lip 2011 - 17:40:52

no ale jak będziesz je przetłuszczać kilka dni, to będziesz miała tłuste, a po co?
ja myję codziennie, bo inaczej też bym miała bardzo tłuste, niestety;(

Myć włosy codziennie?

20 lip 2011 - 17:42:18

ja je chyba będę rano myła, bo jak wieczorem umyję to rano już są tłuste :/

zweryfikowana
Posty: 615
Ostrzeżenia: 1/5

Myć włosy codziennie?

20 lip 2011 - 17:42:25

jeśli nigdzie nie musisz wychodzić, weź je na przetrzymanie i idź za radą, zobaczysz czy będą efekty...
staraj się też nie bawić włosami, bo to jak wiadomo sprzyja przetłuszczaniu..

myślę, że możesz spróbować je wysłać na urlop bez szamponu (mówię tu o kilku dniach)
moje mają urlop od prostownicy, zobaczę czy to fakt czy mit, że bardzo je niszczę :)

Myć włosy codziennie?

20 lip 2011 - 17:42:57

tak, myj codziennie, ja też myje bo mi się szybko przetłuszczają

Myć włosy codziennie?

20 lip 2011 - 17:43:00

ja mam ten sam problem, musze myć codziennie. a jak raz nie umyje to mnie strasznie swędzi głowa, głosy są tłuste.
mam włosy do pasa i to dla mnie strasznie uciążliwe, myć je codziennie i suszyc...

Myć włosy codziennie?

20 lip 2011 - 17:43:18

trzeba myć tyle razy ile trzeba. idąc takim tokiem myślenia to wychodzi na to , że włosy zaczynają się przetłuszaczać przez to , że zaczęłaś je myć codziennie . a przecież chyba było odwrotnie? zaczęłaś je myć codziennie dlatego , że zaczęły się przetluszczać.ja też myje codziennie bo przecież nie będę chodziła z tłustymi, bez przesady. to jest sprawa hormonów a nie mycia .

Myć włosy codziennie?

20 lip 2011 - 17:44:52

Myj codziennie. Ja też niestety muszę.

niezweryfikowana
Posty: 2.178
Ostrzeżenia: 1/5

Myć włosy codziennie?

20 lip 2011 - 17:45:54

Jak trzeba to myj codziennie

Myć włosy codziennie?

20 lip 2011 - 17:46:28

no niektórzy mówią że trzeba włosy przetrzymac niemyte kilka dni i potem sie nie będa przetłuszczać. Ale to jakaś ściema! Próbowałam tak i myslałam że nie wytrzymam. 3 dnia tak mnie swędziała głowa że szok a jak umyłam to mi ich tylko wypadło że się przeraziłam!

zweryfikowana
Posty: 1.271
Ostrzeżenia: 1/5

Myć włosy codziennie?

20 lip 2011 - 17:46:57

a to prawda ze mycie wlosow codziennie strasznie je wysusza i niszczy?

Myć włosy codziennie?

20 lip 2011 - 17:48:06

niby mit, ale u mnie działa. staram sie nie myc włosów kiedy nigdzie nie wychodze z domu.
prawda jest taka, ze skóra wydziela łój ktory nawilża i chroni, a myjac włosy go usuwasz i skóra produkuje go coraz więcej. więc odpuśc sobie trochę ;)

Myć włosy codziennie?

20 lip 2011 - 17:48:14

Cytat
misia9303
a to prawda ze mycie wlosow codziennie strasznie je wysusza i niszczy?

to zależy od szamponów i czego używasz. Ja myję codziennie i są fajne. Nie są suche

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czarne włosy