Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 22 23 --> ->|

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 15:39:34

u mnie tak 3 razy w tygodniu.

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 15:39:38

ja co drugi dzien;p

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 15:39:44

ja myję codziennie, bo lepiej mi się po umyciu układają :)

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 15:40:10

Ja prawie codziennie.. zdarza się że co 2 dzień ale to rzadko :)

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 15:40:18

Cytat
Gdynianka
a ja mam pytanie do dziewczyn które nie myja codziennie.... ja myje codziennie nie dlatego ,że mam przetłuszczone tylko ,że biorę kąpiel lub prysznic. Więc chcecie powiedzieć ,że nie myjecie się codziennie?? bo jak można brać prysznic by nie zamoczyć włosów??
W domu mam prysznic, kapiel biore codziennie(włosy myje co drugi dzień) ale nie widze potrzeby zamaczania włosów zawsze jak sie kąpie. Przeciez nie jesteśmy sztywnymi kijami od szczotki , zeby nie móc uniknąc moczenia włosów. Ja nie mam z tym najmniejszego problemu i nie wiedziałam , ze taki problem może istniec.

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 15:41:01

codziennie, czy wstaje do pracy teraz na 5, czy jak wolne, czy jakis czas temu przed szkola- codziennie, rano, inaczej na mojej glowie widnieje porazka!;(

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 15:42:06

Ja teraz co drugi dzień. Kiedyś to codziennie, ale włosy zaczęły być przesuszone i przetłuszczały się szybko. ;/

zweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 1/5

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 15:42:12

mam długie włosy, a mimo to wystarczy mi mycie 2-3 razy w tygodniu.
kiedys tez mylam codziennie ale chcialam wlosy "przetluscic", aby potem myc rzadziej. i jak najbardziej sie udalo

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 15:43:00

ja co drugi dzień

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 15:43:06

tez mylam co dziennie i prostowalam do tego moje wlosy byly w oplakanym stanie. teraz myję co 2 dni i przestalam tez prostowac co dziennie kondycja wlosow o niebo lepsza

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 15:43:09

codziennie;)

zweryfikowana
Posty: 1.271
Ostrzeżenia: 1/5

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 15:43:53

Codziennie ;) lubie miec ''swieze'' wlosy ;)

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 15:44:15

Cytat
emm90
kilka razy próbowałam "oduczyć" moje włosy tak częstego mycia i nie myłam ich przez kilka dni ale nie przynosiło to żadnego rezultatu
Cytat
slodkaJAKcytrynka
Cytat
emm90
ja też niestety muszę codzienni i to rano więc bez suszarki się nie da;/ A macie może jakiś sprawdzony szampon, który możecie polecić? Bo ja używałam już chyba ze 100 rodzaji i żaden mnie nie zachwyca
A próbowałaś szamponu z Joanny z siarka i bursztynem? Mi pomaga. włosy cały dzień są puszyste i nie raz nawet na drugi dzień nie musze ich myć ;)

a jest w rossmanie? jeśli tak to jutro się w niego zaopatrzę, może pomoże:) dzięki!
Nie ma pojecia czy jest w Rossmanie, bo nie mam go pod ręka ale na pewno jest w polo markecie :) za 5 zł :)

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 2/5

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 15:44:31

kiedyś myłam raz w tyg. później codziennie. teraz myję średnio co 3 dni.
jeżeli, którą z was nie ma ochoty myć ich codziennie to wystarczy przez jakiś czas 'zmusić' się do mycia ich co 3 dni, a włosy się po jakimś czasie przyzwyczają, ja osobiście raz w miesiącu robię im 'terapię szokową' tzn. nie myję przez tydzień, siódmego dnia nakładam maskę regenerującą i są naprawdę świetne ;)

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 15:44:35

ja myję co dwa dni ..to prawda nie powinno się myć za często włosów

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Myć włosy codziennie?