Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 22 23 --> ->|
zweryfikowana
Posty: 422
Ostrzeżenia: 1/5

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 16:03:38

Ja myje co drugi dzień czasem co trzeci zależy od tego jak włosy się mają :)

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 16:03:44

Cytat
Gdynianka
a ja mam pytanie do dziewczyn które nie myja codziennie.... ja myje codziennie nie dlatego ,że mam przetłuszczone tylko ,że biorę kąpiel lub prysznic. Więc chcecie powiedzieć ,że nie myjecie się codziennie?? bo jak można brać prysznic by nie zamoczyć włosów??

Aby włosów nie zamoczyć wystarczy je spiąć w koka;)
Wracając do pytania w lecie myję codziennie w zimie co drugi dzień,ale mam bardzo przesuszone włosy przez to:(
A jak z kolei próbowałam kiedyś je przetrzymać kilka dni to źle się po prostu czułam,zaraz łupież dostałam i musiałam umyć;)

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 16:04:06

co 2 dzień, rzadko co trzeci;p

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 16:04:30

2 razy w tygodniu - mam bardzo suche włosy...

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 16:04:44

jak sie czesto myje to bardziej sie przetłuszczają;p ja myje dwa razy w tyg i mi starcza ;)

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 16:06:58

Cytat
Gdynianka
a ja mam pytanie do dziewczyn które nie myja codziennie.... ja myje codziennie nie dlatego ,że mam przetłuszczone tylko ,że biorę kąpiel lub prysznic. Więc chcecie powiedzieć ,że nie myjecie się codziennie?? bo jak można brać prysznic by nie zamoczyć włosów??
Chyba normalnie? Ja nie biore prysznica tylko kapię się w wannie, włosy podpinam do góry klamra i sie normalnie myję, a z tego co wiem to osoby które biorą prysznic używaja czepka i po problemie. Nie wiem skąd twoje zdziwienie. Jak w lecie myje sie czasem 2 razy dziennie to miałabym niby 2 razy dziennie włosy myć?

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 16:08:44

3 razy w tygoniu dawniej dwa ale włosy mi zaczynają sie coraz bardziej przetłuszczać.

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 16:09:08

ja też co drugi dzień

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 16:11:03

1 raz w tygodniu

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 16:11:37

Kiedys rozmawialam o tym z moja fryzjerka. Wiec tak, ogolnie to nie myjemy wlosow tylko skore bo to z niej wyplywa łój. Podczas mycia powinnismy masowac okolo 3 minuty skore opuszkami palcow i wtedy tak sie wlosy szybko nie przetluszcza. Powinno sie myc glowe tak co drugi lub trzeci dzien. Jednak jesli ktos przyzwyczail skore do mycia codziennie to bedzie mu sie ciezko przestawic, ale wiem ze sa specjalne szampony i kosmetyki do codziennej piejegnacji glowy, wlosow czy tez skory.

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 16:12:21

jak rano przed wyjsciem nie umyje wlosów to masakra dzień mam do dupy.

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 16:14:32

co 2 dzień

Ile razy w tygoniu myjecie włosy ;)

20 lip 2011 - 16:15:28

Ja myje codziennie a jak nie umyje to na next day mam takie tłuste że szok ;O

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Myć włosy codziennie?