Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

13 minut temu

sprawdzony stomatolog

17 minut temu

sklep detailingowy

41 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CLIP IN Gdzie Wrocław

13 lip 2011 - 22:00:26

Witam Dziewczyny

Tak wiem , wiem ... było juz multum wątków na temat clipów ... przegladałam je oraz inne fora w internecie ... ale ...

Chciałam się zapytać czy któraś się orientuje gdzie we Wrocławiu/Lesznie/Rawiczu mozna kupic clipy naturalne ?
Mam blond wlosy (kolorek nie jest jednolity) i ciezko mi dobrac przez internet ;/ ;/ a nie chce wyrzucic kasy w błoto .

Moze polecacie jakiegos sprzedawce z all ??? Kogoś kto jest sprawdzony . nie chce aby wloski byly kiepskiej jakosci , nie chce zeby sie swiecily!!! to jest wazne bo ja mam raczej matowe ! No i jak z gestoscia tych wlosków...

A moze ktoras z Was pomoze dobrac mi kolor ;p moze akurat ;p hehe xD

CLIP IN Gdzie Wrocław

13 lip 2011 - 22:09:30

ja jestem z olsztyna wiec nie mam pojecia gdzie moze byc taki sklep u ciebie ale ten w ktorym ja kupowalam swoje ma sprzedaz wysylkowa z mozliwoscia wymiany nawet kilkukrotnej jesli cos nie pasuje :) wiec moze skorzystasz ja tez nie mam jednego koloru wiec kupilam cieniowane jasny blond z ciemniejszymi :) zreszta widzialam moje ale moge ci dokladniejsze foto wyslac :*

CLIP IN Gdzie Wrocław

13 lip 2011 - 22:12:02

a co to za sklep :) ? dziekuje za odpowiedz

CLIP IN Gdzie Wrocław

13 lip 2011 - 23:00:07

nie wiem

CLIP IN Gdzie Wrocław

13 lip 2011 - 23:02:58

dziekuje ;p

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

CLIP IN Gdzie Wrocław

14 lip 2011 - 11:08:29

naturalne mozesz farbowac wiec jesli bedzie cos nie tak to mozesz je zmienic albo swoje i sa w kolorach balejage wiec nie poinno byc problemu

CLIP IN Gdzie Wrocław

14 lip 2011 - 19:19:41

a polecacie jakiegos sprzedawce z all ?

wyczytalam ja jakims forum ,ze niby ClipHair ma dobre wloski wiecie moze ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fryzura z cienkich włosów