Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

Zapalenie pęcherza

9 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:24:32

Dzisiaj w programie "pytanie na sniadanie" uslyszalam o metodzie prostowania wlosow-zabieg keratynowy.Niby starcza na kilka miesiecy,wlosy lepiej sie ukladaja,nie pusza sie i nie faluja w przypadku takiej struktury wlosa. Co o tym myslicie??

Slyszalyscie cos na ten temat?? Ile taki zabieg moze kosztowac?? i czy we wszystkich salonach fryzjerskich to wykonuja?
Pozdrawiam

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:28:37

zabieg kosztuje od 300 wzwyż zależy jakie masz włosy czy długie,krótkie czy grube itp, nie w każdym salonie robią zapewne, gdy jest wilgoć włos sie troszke napewno pofaluje

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:30:11

Moja koleżanka robiła coś takiego sama. Kupiła kosmetyki na allegro i zapłaciła około 150 zł. Starcza na bardzo długo, bo tego kosmetyku jest dosyć dużo, a kurację powtarza co kilka miesięcy, gdzieś co 5. Ona ma naturalne kręcone włosy, a teraz są prościutkie i do tego zdrowe, a jak umyje to wystarczy, że wysuszy suszarką i już są ułożone, także warto i polecam. :)

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:34:07

Tak samo jakbyś robiła trwałą loczki.. ale to nie sprawdza się na mega kręconych włosach.

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:36:14

to pewnie bardziej działa na takie zupelnie pokrecone wlosy lub fale i puszace..bo ja mam praktycznie proste ale po umyciu sie lekko pusza i na skutek wilgoci roobia sie niesforne..;/ ale pewnie ten zabieg za wiele na moje wlosy by nie zadzialal....sama to bym sie bala cokolwiek zrobic:D

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:38:50

jezeli masz proste to po co Ci ten zabieg ? to jest do wlosow kreconych lub falujacych sie :) jezeli Ci sie pusza to polecam Ci zestaw Joico K-Pak co prawda drogi jest cholernie ale b.dobry ewentualnie polecam maseczki z salonow fryzjerskich

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:39:15

To tak samo jak loki robione trwałą. Nie polecam do włosów zniszczonych, rozjaśnianych. Włosy wyjdą z głowy lub zrobi się z nich "guma".

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:40:44

anjanka 22.. daj dokladna nazwer zestawku joico

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:41:22

moja fryzjerka powiedziała że to się nie opłaca bo i tak codziennie bd musiała prostować włosy. tylko o jakiś stopień to ci wygładzi.
Moim zdaniem lepiej kupić ten produkt z firmy CHI co oni tym wygładzają i nałożyć to i poprosić niech ktoś ci wyprostuje na to samo wyjdzie tylko taniej. na ten produkt wydasz może 40 zł a na wygładzanie 300 chyba jest różnica no nie ;)

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:44:38

Moja głowa po keratynie Encanto. Robione w maju. Czy zrobiłabym zabieg ponownie? Nie sądzę.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-08 10:53 przez donimisia.

zweryfikowana
Posty: 413
Ostrzeżenia: 1/5

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:48:19

Mylicie się dziewczyny, to zupełnie inny zabieg niż loki na trwale, zabieg keratynowy odżywia i wygładza włosy nawet te zniszczone, na pewno włosy wam po nim nie wypadną!

Proste wlosy-zabieg keratynowy

06 paź 2011 - 23:05:27

jestem fryzjerem i wykonuję te zabiegi (ceny konkurencyjne)-więcej info w mojej szafie

Cytat
magdzia97
moja fryzjerka powiedziała że to się nie opłaca bo i tak codziennie bd musiała prostować włosy. tylko o jakiś stopień to ci wygładzi.
Moim zdaniem lepiej kupić ten produkt z firmy CHI co oni tym wygładzają i nałożyć to i poprosić niech ktoś ci wyprostuje na to samo wyjdzie tylko taniej. na ten produkt wydasz może 40 zł a na wygładzanie 300 chyba jest różnica no nie ;)

otóż się mylisz...po zabiegu mozna pożegnać się z prostownicą i odlożyć ja do lamusa; produkty te są jednorazowego użytku; wykonuję te zabiegi i wiem co mówię
fakt zabieg jest kosztowny,ale warto



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-06 23:09 przez lolka86.

Proste wlosy-zabieg keratynowy

21 paź 2013 - 21:37:57

dziewczyny która miała taki zabieg i powie coś na ten temat :P czy warto??

Proste wlosy-zabieg keratynowy

21 paź 2013 - 21:43:04

ja miałam. Ogólnie moje włosy były jak siano, puszyły się. Co prawda wyobrażałam sobie, że nawet jak wyjdę nad wodą z mokrymi włosami to będą proste a tak nie było;) Pomimo tego nie żałuję, bo włosy po umyciu wysuszone suszarką są mega proste, a jak nie suszę suszarką to też nie jest źle:) choć nie idealnie. Do tego specjalny szampon się używa żeby nie wypłukać keratyny :)To zależy od Twoich włosów, bo tak jak mi było to potrzebne, włosy odżyły:)
i chcę dodać, że nie używałam prostownicy bardzo długo:) teraz prostuję tylko grzywkę (5 miesięcy po prostowaniu)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-21 21:44 przez ewa9010.

Proste wlosy-zabieg keratynowy

21 paź 2013 - 21:46:09

Robiłam sobie sama jakieś 2 miesiące temu, zestaw kupiłam na allegro. Jestem bardzo zadowolona. Kiedyś prostowałam włosy codziennie i były dosyć zniszczone i szorstkie. Teraz prostuję czasami ale tylko niektóre kosmyki. Włosy mam bardziej miękkie i wygładzone. Na pewno jeszcze kiedyś powtórzę ten zabieg.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przedluzanie pomocy