Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Łatwa koloryzacja w piance

08 lip 2011 - 09:13:35

Chcialam sie was poradzic co do koloryzacji wlosow, od kilku lat malowalam wlosy farbami fryzjerskimi goldwell lub ce ce (tych akurat absolutnie nie polecam) czy matrix, ale zauwazylam ze one strasznie zniszczly mi wlosy, mam je teraz masakrycznie suche i dlatego chcialam cos z tym zrobic, niestety musze je juz farbowac bo nie bede chodzila z odrostami do polowy glowy, a przeczytalam na jakims forum ze najlepsze do farbowania sa szampony koloryzujace do 28-32 myc bo trzymaja sie wystarczajaco dlugo a wlosow na pewno az tak nie niszcza, moje pytanie jest takie czy te niby farby w piance tez maja podobne dzialanie w sensie ze tez tak wlosow nie niszcza ? jesli ktoras sie na tym zna to prosze o pomoc, bo na opakowaniu jest napisane ze to niby trwala koloryzacja ale jakos mi sie wydaje ze to co innego niz zwykla farba.. a wiem ze bardzo fajnie i łatwo sie nimi wlosy maluje bo juz probowalam ale szybko sie zmylo, ale to dlatego ze o polowe za krotko trzymalam bo sie spieszylam jakos ;d

Łatwa koloryzacja w piance

08 lip 2011 - 09:18:14

Mają dokładnie takie samo działanie na włosy. A nakładanie tylko na reklamie wyglada na łatwe.

Łatwa koloryzacja w piance

08 lip 2011 - 10:03:05

nie nie, jesli chodzi o nakladanie to na prawde jest duzo latwiejsze niz zwykla farba, wiem bo sama juz probowalam tak jak napisalam i rzeczywiscie jest to bardzo fajna sprawa ale chcialam sie dowiedziec jakie to ma dzialanie na wlosy chodz wiem ze farbowanie kazde nawet zwykla szmponetka ma jakos tam negatywny wplyw ale jedne specyfiki wplywaja gorzej od drugich ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proste wlosy-zabieg keratynowy