Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

48 minut temu

elektryka sklep

54 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 06:39:30

dziewczyny mam pytanie bo jednym dziewczyna wlosy rosna szybciej jednym wolniej mam kolezanke ktora miala wlosy do brody i w ciagu poltora roku ma wlosy swoje naturalne daleko juz za lopatki ;/ ja rok temu mialam wlosy mniej wiecej jak wczesniej Gardias-Skóra albo Aneta Zając (Marysia z pierwszej miłosci) a teraz mam do ramion strasznie wolno mi rosna wlosy a nie chce czekac 4 lat albo i wiecej az mi urosna chociaz do ramion czy znacie moze jakies odzywki plyny to plukania czy inne preparaty ktore skutecznie przyspieszaja rosniecie wlosa.? bylabym bardzo wdzieczna i mysle ze znajdzie sie jeszczze nie jedna dziewczyna ktora tez z checia sie dowie czy jest os takiego i czy naprawde dziala

ja wiem ze wlosy mi nie urosna w miesiac ale zawsze zeby zamiast 3 lat poczekac poltora to juz cos.
bardzo prosze o pomoc jesli znacie jakies preparaty to podajcie nazwe a jesli bedzie to mozliwe to nawet jakies zdjcie preparatu z google np

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 07:07:54

tez bym chciala takie cudo bo tez zapuszczam i tez to wolno idzie.ale przede wszystkim jesli wlos ma rosnac musi byc zdrowy, wiec bierz jakies tabletki skrzypowite czy belisse, no i nie prostuj ich ( jesli to robisz) i staraj sie juz nie suszyc. ja tak wlasnierobie juz od 6 miesiecy, toche mi urosly, a podcinalam zniszczone konce :) o i to tez podetnij zniszczone wlosy

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 07:13:26

tez chce wiedziec bo moje straaaasznie wolno rosna

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 07:20:20

Jest jakiś produkt do wmasowania w skórę głowy. Moja mama kiedyś kupiła coś w aptece ale nie pamiętam nazwy...

niezweryfikowana
Posty: 139
Ostrzeżenia: 1/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 07:30:21

Poczytajcie sobie o Seboradin Niger Lotion, ja kupiłam pół roku temu za 18 zł w aptece.
Mam to szczęście, że wlosy "genetycznie" rosną mi szybko, ale chciałam jeszcze ten proces przyśpieszyć.
Polecam zmianę diety na bardziej wartościową

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 07:39:35

Cytat
claudiaa9
Poczytajcie sobie o Seboradin Niger Lotion, ja kupiłam pół roku temu za 18 zł w aptece.
Mam to szczęście, że wlosy "genetycznie" rosną mi szybko, ale chciałam jeszcze ten proces przyśpieszyć.
Polecam zmianę diety na bardziej wartościową

i działał ten preparat? ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-21 07:39 przez cosiiiek.

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 07:51:49

Ja też chętnie się dowiem, także próbuję zapuścić włosy na razie zafundowałam sobie odżywkę z Waxa (polecam) i tej samej firmy tabletki, przestałam prostować i suszyć. I zobaczymy co będzie dalej...;)

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 08:03:21

mi kiedys wlosy baardzo wolno rosly, ale jak zmienilam fryzjera wszystko sie zmienilo:)
kiedys scinalam wlosy raz na 1rok a teraz latam co 3-4mies;
sama fryzjerka powiedziala (jak bylam u niej 1. raz) ze po tym scieciu beda mi wlosy szybciej rosly
i faktycznie, cud:)
byc moze zalezy to od tego czym fryzjerka scina wlosy, w moim przypadku jest to brzytwa:)
moze popytaj swojego fryzjera czy ma to cos do rzeczy:)

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 09:34:39

Cytat
cherry_cat
Jest jakiś produkt do wmasowania w skórę głowy. Moja mama kiedyś kupiła coś w aptece ale nie pamiętam nazwy...
a myslisz ze jak zapytasz mamy to bedzie pamietac nazwe i czy pomagalo.?


moze ktos jeszcze poleci cos sprawdzonego.?

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 09:37:37

WAX w aptece

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 09:44:47

a moze jakies inne preparatu ktos zna.? moja sis bierze belisse i ona twierdzi ze szybko jej wlosy rosna ale ja tego wcale nie widze ;/

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 09:45:42

ja łykam skrzyp polny w tabletkach. i widzę różnicę, gdyż z dwa miesiące temu byłam u fryzjera, ciachnęła mi grzywkę na skos bardzo króciutko a teraz mam taka już że na poczy mi wpada i nie moge nosić zaczesanej na czoło. także napewno pomagają, ale czy każdemu nie wiem:)

niezweryfikowana
Posty: 432
Ostrzeżenia: 2/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 09:50:43

mi rosną bardzo szybko, czasami to dobrze, bo jak fryzjer nie spełni wymagań ;p to można szybko zapuścić

ale jak raz na ruski rok fryzura po wyjściu od fryzjera pasuje - wtedy lipton, że tak szybko odrastają

to samo przy farbowaniu :) -> odrosty

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 09:52:51

kurde szkoda ze nie ma jakiejs odrzywki cud ;/

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 09:58:04

Polecam KAZMIWAZĘ :)
sprawdzona ale trzeba poczekac ok 3 miesiecy na efekty potem idzie jak po maśle:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Potrzebny pomysł!